Izdevīgi un noderīgi – TOP5 aplikācijas Tavam viedtālrunim

Google Play tiešsaistes veikals piedāvā viedtālruņu lietotājiem teju neizmērojamu izklaides un praktisku rīku klāstu, sākot no spēlēm laika īsināšanai vai prāta asināšanai un beidzot ar budžeta plānošanu, navigāciju un foto vai video apstrādi. Bites tehnoloģiju eksperts Mikus Porietis iesaka izmēģināt mazbudžeta mobilās aplikācijām, kas ir patiesi savas cenas vērtas.

Lai arī tas bija salīdzinoši nesen, laiks, kad mobilais tālrunis tika uzskatīts par luksusa preci, nu ir vēsture. Kopš mobilais telefons vairs nav tikai ierīce, ar kuru piezvanīt vai nosūtīt īsziņu, tas kļuvis par neaizstājamu pavadoni mūsu ikdienas gaitās – aizvien biežāk lasām jaunākās grāmatas, skatāmies filmas vai klausāmies mūziku savā viedtālrunī, jo mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju to darīt jebkurā vietā un laikā.

Attīstoties mobilajām ierīcēm, arī mobilo aplikāciju klāsts kļūst arvien daudzveidīgāks – to izstrādātāji veido produktus, kas ir pietiekami vērtīgi, lai miljoniem lietotāju visā pasaulē būtu gatavi tos iegādāties. Īpaši plašu aplikāciju, mūzikas, filmu un grāmatu klāstu piedāvā Google Play tiešsaistes veikals, ko iecienījuši arī Bites klienti. Daļa no šī satura lietotājiem ir pieejama bez maksas, daļa – par nelielu samaksu.

Rūpējoties par klientu ērtībām un drošību, mobilo sakaru operators Bite ievieš jaunu pakalpojumu – turpmāk iepērkoties Google Play veikalā, nevajadzēs izmantot maksājumu karti, jo apmaksāt virtuālos pirkumus varēs ātri un vienkārši, t.i.., pievienojot tos Bites ikmēneša rēķinam.

Bites tehnoloģiju eksperts Mikus Porietis uzskata, ka Google Play piedāvā plašu mobilo aplikāciju klāstu izklaidei un ikdienas dzīves organizēšanai, kas patiesi ir savas cenas vērtas, tāpēc ir apkopojis informāciju par piecām vērtīgām mazbudžeta mobilajām aplikācijām cenu kategorijā līdz 5 eiro. 

Monument Valley (3,99€)

Šī aizraujošā spēle sniedz iespēju iepazīt pasauli ar pavisam citu ģeometriju, vienlaikus gan asinot prātu, gan arī sniedzot māksliniecisku baudu pat īpaši prasīgiem estētiem. 

Carcassone (šobrīd 0,99€, parasti 3,99€)

Vienas no labākajām spēlēm mobilo tālruņu laikmetā ir tās, kuras izturējušas laika pārbaudi. Populārās galda spēles Carcassone mobilā versija sniedz iespēju spēlēt gan pret dažādu prasmju līmeņa virtuālajiem partneriem, gan pret draugiem tiešsaistē.

WolframAlpha (3,29€)

Visas lietas, kuras iespējams izteikt skaitļos, ir iespējams aprēķināt. Šādu iespēju nodrošina mobilā aplikācija WolframAlpha, kas pilda tīmeklī mītoša superdatora funkcijas. Tā palīdzēs gan darba lietās, gan mājās, piemēram, kad nepieciešams pārbaudīt bērna mājasdarbus fizikā vai matemātikā.

My Budget Book (2,99€)

Lielisks palīgs ģimenes budžeta plānošanai, kurā vienkārši, ērti un pārskatāmi var sekot tēriņiem. Kas nav mazsvarīgi – izmantojot šo mobilo aplikāciju, jums vienmēr būs skaidrs, cik brīvu līdzekļu atlicis ģimenes budžetā.

Superimpose (1,09€)

Ievietot Facebook vai jebkurā citā sociālajā tīklā fotogrāfijas mūsdienās var praktiski jebkurš, bet pārsteigt citus un, ko gan tur slēpt, – arī sevi pašu, vairākām fotogrāfijām ar pāris ekrāna pieskārienu palīdzību liekot pārtapt sirreālā mākslas darbā, prot tikai retais. Šī mobilā aplikācija sniedz iespēju kaut uz pāris minūtēm kļūt par mākslinieku ikvienam!

Mobilie risinājumi Valentīndienas noskaņās

Mobilo sakaru lietojums viesabonēšanā Eiropā turpina palielināties

Pieaug mobilo aplikāciju loma biznesā

Mobilās aplikācijas, kas palīdzēs piepildīt populārākās Jaunā gada apņemšanās

BITE papildinājusi viedtālruņu klāstu ar moderno “Samsung Galaxy A8”

BITE aktīvi paplašina 4G interneta pārklājumu

Aicinājumam iepriecināt svētkos strādājošos atsaucas vairāki tūkstoši iedzīvotāju

Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tuviniekus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā sveic ar mobilā telefona starpniecību

Mobilās aplikācijas - aizraujošam Ziemassvētku gaidīšanas laikam

BITES tīklu izmantos interneta pakalpojumu nodrošināšanai lidojumos

Aptauja: svētku brīvdienās strādās katrs desmitais

10 noderīgas mobilās aplikācijas izdevīgiem pirkumiem internetā

BITE pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos šogad investējusi vairāk nekā 3 miljonus eiro

Piecas viedierīces, ar ko pārsteigt tehnoloģiju cienītājus Ziemassvētkos

Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

Eksperti iesaka, kā atpazīt viltotas mobilās aplikācijas un iepirkties droši

BITE iesaka, kā ar viedtālruņa palīdzību izveidot svētkos efektīvu gaismas objektu

“Stream Networks” un tā meitasuzņēmums “LATNET Serviss” pievienosies “BITES Grupas” uzņēmumiem

Padomi jaunajiem uzņēmējiem drošas digitālās biznesa vides veidošanā

BITE atklāj jau trešo jauno tehnoloģiju parku un uzsāk “iPhone X” tirdzniecību