• 0% nomaksa
  • 4G 99%
Indivuduāla apkalpošana | Bite

Individuāla apkalpošana

Bites individuālais klientu menedžeris izveidos Jums un Jūsu biznesam vispiemērotākos mobilo sakaru un interneta risinājumus, tostarp, īpašus tarifu plānu nosacījumus, kā arī pakalpojumu un ierīču cenas.

Pieteikties
Huawei P20 Lite
9,71 €/ mēn.
Samsung Galaxy S9
21,28 €/ mēn.
29,75 €/ mēn.
Apple iPhone X
37,81 €/ mēn.
Samsung Galaxy S8+ 
22,11 €/ mēn.
30,79 €/ mēn.
Arlo Go kamera
18,75 €/ mēn.

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlieties pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai sekotu līdzi Bites pakalpojumu lietojumam un ērti apmaksātu rēķinus.

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

22/02/2019

Mūsdienās informācijas apjoms, kas tiek uzglabāts viedtālruņos, aizvien palielinās, tāpēc būtiska nozīme tiek piešķirta ne vien to veiktspējai, bet arī iebūvētajai atmiņai. Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis “Samsung” nule kā prezentēja četrus jaunus viedtālruņu modeļus. Jaudīgākais no tiem jeb “Galaxy S10+” var lepoties ar līdz šim lielāko iebūvēto atmiņu mobilo telefonu vēsturē – 1TB jeb 1024GB, kas varētu būtiski mainīt viedtālruņu lietošanas paradumus, uzskata BITES Loģistikas un ierīču nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums. 

Lasīt tālāk

19/02/2019

Lai gan vairums jeb 65% mobilā interneta lietotāju visbiežāk apmeklē interneta vietni “Google”, lielāko daļu sava laika viņi ikdienā pavada sociālajos tīklos “Youtube” un “Facebook”, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Tieši šajās vietnēs tiek patērēts arī vislielākais interneta apjoms.

Lasīt tālāk

14/02/2019

Mēdz sacīt - lai attiecības veidotos sirsnīgas un stabilas, ar ziediem un kūku svētkos vien nepietiek. Tās ir jākopj un jālolo ik dienu, turklāt tas ir jādara gudri. Šim mērķim var izmantot kā tradicionālas metodes, piemēram, personiskus uzmanības apliecinājumus, mazus pārsteigumus u.tml., tā arī mūsdienu tehnoloģijas.

Lasīt tālāk