• 0% nomaksa
  • 4G pieejams 99%
Indivuduāla apkalpošana | Bite

Individuāla apkalpošana

Bites individuālais klientu menedžeris izveidos Jums un Jūsu biznesam vispiemērotākos mobilo sakaru un interneta risinājumus, tostarp, īpašus tarifu plānu nosacījumus, kā arī pakalpojumu un ierīču cenas.

Pieteikties

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlieties pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai sekotu līdzi Bites pakalpojumu lietojumam un ērti apmaksātu rēķinus.

Reģistrējies
Huawei P20
16,32 €/ mēn.
20,45 €/ mēn.
Arlo Go kamera
11,00 €/ mēn.
,/ mēn.
Apple iPhone X
38,64 €/ mēn.
40,91 €/ mēn.
Apple iPad Wi-Fi  + Cellular 32 GB (2017)
19,42 €/ mēn.
21,49 €/ mēn.
Samsung Galaxy Gear Fit 2 fitnesa aproce
5,75 €/ mēn.
9,20 €/ mēn.

Jaunākās ziņas

16/08/2018

Internets turpina savienot digitālo un fizisko pasauli - arī autovadītājiem palīgā dodas aizvien vairāk mūsdienu izgudrojumu. Tehnoloģijas palīdz nodrošināt ērtāku un drošāku braucienu, kā arī pilnībā "atbrīvot rokas", netraucējot koncentrēšanos automobiļa vadīšanai, skaidro mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperts Dainis Dembovskis. Mobilo telefonu turētāji un navigācijas sistēmas, kuras var izmantot gan tiešsaistē, gan bezsaistē, ir tikai dažas no tehnoloģijām, kuru priekšrocības atzinīgi novērtē mūsdienīgi autovadītāji.

Lasīt tālāk

09/08/2018

Lai veicinātu jauniešu karjeras izaugsmi un mazinātu bezdarbu vecuma grupā no 15 līdz 24 gadiem, kurā tas ir teju divas reizes augstāks nekā vidēji Latvijā, mobilo sakaru operators BITE, iesaistot vairāku jomu ekspertus, uzsāk jaunu iniciatīvu “Jauno talantu dienas”. “Jauno talantu dienas” ir iedvesmojošu bezmaksas semināru cikls, kura mērķis ir sniegt jauniešiem vērtīgus, praktiskus padomus, kas viņiem palīdzētu veiksmīgi iekļauties darba tirgū. Jau 10.augustā notiks šī cikla atklāšanas seminārs “Audz!”, kas būs veltīts pirmajiem soļiem karjeras veidošanā. 

Lasīt tālāk

26/07/2018

Dodoties ārzemju braucienos, būtiski padomāt par savu un ģimenes aizsardzību gadījumos, ja notiek negaidītas ķibeles. Lai gan apdrošinātāju pieredze liecina, ka Latvijas iedzīvotāji ceļo aizvien atbildīgāk, ceļojuma apdrošināšanu, dodoties ārzemju braucienos, iegādājas vien katrs piektais, liecina mobilo sakaru operatora BITE un pētījumu kompānijas “Norstat Latvija” veiktās aptaujas* dati. 

Lasīt tālāk