Izvēlne

Biznesam bez robežām

Iepazīstiet modernus, kvalitatīvus un īpaši biznesam piemērotus balss sakaru risinājumus

Elastīgs piedāvājums

Piedāvājam izveidot balss sakaru risinājumus tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Vienots zvanu tīkls

Iegūstiet ērti pārvaldāmus balss sakarus Latvijā un Eiropā bez papildu maksas

Profesionāls atbalsts

Ērts pašapkalpošanās portāls un pastāvīgs Bites menedžera un servisa atbalsts

Sakaru kvalitāte

Stabila un nepārtraukti attīstīta 4G sakaru tīkla jauda pieejama visa Latvijā

Tarifu plāns drošam biznesam gan aiz robežām, gan internetā. Zvanīt, rakstīt SMS un lietot 15 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma iespējams visās 33 EEZ valstīs. Papildu pieejamas 100 sarunu minūtes un SMS saziņai ar NVS valstīm.

Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties ārzemēs, uzziniet šeit.
Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties Bitei draudzīgo operatoru tīklos, uzziniet šeit.

Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

Bonusi

Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

Bizness jau sen vairs nav tikai ražošana, vai atrašanās uz vietas birojā. Nemitīgi augošās globālās konkurences apstākļos uzņēmēji meklē arvien jaunus risinājumus, kas ļauj būt starp ātrākajiem lēmumu pieņemšanā, veiklākajiem uzņēmuma pārvaldīšanā un ideju radīšanā.

Sasniedziet jaunu brīvību un mobilitāti biznesā ar Microsoft Office 365 piedāvājumu. Iegūstiet pieeju Microsoft Office izcilajām biroja programmām, iespaidīgas kvalitātes video konferenču rīkam un īstenojiet mērķus ātri un efektīvi.

Darbs tiešsaistē un dokumentu koplietošana ir kļuvusi par ikdienu. Iegūstiet savu 1 TB One Drive mākoni, un drošību, ko sniedz Microsoft Office 365 pakalpojums.

Ar tarifu plāniem Bizness Neierobežots, Bizness 7,5 GB varēsiet lietot Microsoft Office 365  "Business Essentials" 3 mēnešus bez maksas. Lai aktivizētu pakalpojumu sazinieties ar savu Biznesa menedžeri vai Biznesa nodaļu pa tālruni 22550000.

Microsoft Office līguma noteikumi

Cenas par pakalpojumiem norādītas bez PVN.

Vēl plašākas iespējas

Iepazīstiet svarīgākos un tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām piemērojamos papildpakalpojumus