Pilnvērtīgi mobilie sakari biznesam!

Jūsu biznesa vajadzībām atbilstoši, bagātīgi un izdevīgi tarifu plāni.

Neatradāt sev piemērotāko? Ieskatieties šeit.

* Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2022, pieslēdzot jaunus numurus vai pārnesot tos no cita operatora. Atlaižu termiņš ir vienāds ar līguma termiņu, izņemot beztermiņa līgumu, kura gadījumā atlaides ir spēkā 24 mēn. Atslēdzot numuru pirms termiņa beigām, jāizmaksā neizmantotais atlikušā līguma termiņa atlaides apjoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar visu iepriekšējo Bites biznesa tarifu plānu līgumu kopsavilkumiem varat iepazīties šeit.
Kļūstiet par biznesa klientu, aizpildot pieteikuma formu vai zvanot uz Bites klientu apkalpošanas numuru 22550000.
Pēc līguma un pieteikuma parakstīšanas Jums tiks izsniegta SIM karte, un numurs pārnāks Bites tīklā 2. darba dienā pēc dokumentu parakstīšanas dienas.

Bite sazināsies ar Jūsu pašreizējo operatoru un, ievērojot stingri noteiktus termiņus, apstiprinās numura saglabāšanas pieteikumu vai noraidīs to. Jums par to nav jāuztraucas, Bite parūpēsies par visām juridiskajām prasībām.
Ikviens var kļūt par Bites klientu, saglabājot esošo telefona numuru! Mobilā telefona numura saglabāšana ir pakalpojums, kas ļauj mobilo pakalpojumu abonentam vienkārši un bez maksas pāriet no viena operatora uz citu ar sev piederošo numuru. Visi LMT un Tele2 klienti, gan ar pastāvīgo pieslēgumu, gan priekšapmaksas, var brīvi pāriet uz Biti, saglabājot savu esošo numuru.
Ja Jums šobrīd vēl nav pieslēgts kāds no jaunajiem biznesa tarifu plāniem, tad, izvēloties kādu no tiem, tarifu plāna maiņa notiks uzreiz. 

Ja izvēlēsieties nomainīt tarifu plānu uz vērtīgāku, tad tarifu plāna maiņa notiks uzreiz jebkurā kalendārā mēneša brīdī – neierobežotu reižu skaitu. 

Ja vēlēsieties pāriet uz mazāku tarifu plānu, tad tarifu plāna maiņa notiks ar nākamā kalendārā mēneša pirmo datumu – tarifu plānu uz mazāku iespējams nomainīt reizi mēnesī.