Bites pārklājums gatavs rītdienai

5G
4.5G
4G++
4G+
4G
3G
Lai no sirds izbaudītu norādīto pieredzi, Tavā rīcībā ir jābūt gan ierīcēm, kas atbalsta noteiktās tehnoloģijas, gan atbilstošam tarifu plānam.

Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti ietekmējošie faktori.

Bite ir tur, kur esi Tu

Bites tīkls kļūst arvien jaudīgāks! 2020. gadā Bites tīkls ir papildināts ar 40 jaunām bāzes stacijām un 500 jau funkcionējošās stacijas visā Latvijā tikušas pie jaudīgākām apraides tehnoloģijām. Esam parūpējušies, lai mūsu 875 bāzes stacijas nodrošinātu teicamu tīkla pārklājumu ikvienam Bites klientam visā Latvijā.

5G jau šodien!

Pieslēdzies jaunai jaudai! 2021. gadā Bite, sadarbībā ar Bite Grupas uzņēmumu SIA Unistars, piedāvā plašāko 5G pārklājumu Rīgā! 5G interneta ātrumu iespējams izbaudīt 22 kvadrātkilometru platībā Vecrīgā, Daugavas krastmalā, Ķīpsalā un Uriekstes ielas apkaimē.

4G+ Tavā rīcībā

4G+ jaunākās paaudzes datu pārraides tīkla tehnoloģija nodrošina vēl lielāku interneta ātrumu gan telefonos, gan rūteros. 4G+ mobilā interneta tehnoloģija jau ir uzstādīta 80 % no Bites 875 bāzes stacijām.

Soli priekšā izaicinājumiem

Bites nodrošinātais mobilais internets ir gatavs Tavām vajadzībām! 2021.gadā plānots uzbūvēt vēl 60 jaunas 4G bāzes stacijas visā Latvijā, kā arī turpināt palielināt tīkla kapacitāti ar 4G+ un 5G tehnoloģiju, lai nodrošinātu mobilo internetu ar līdz pat 1 Gbit/s lielu datu pārraides ātrumu.

upUz augšu