Bites pārklājums pieejams gandrīz 1 960 000 latvijas iedzīvotāju.

Paveic darbus ātrāk un dodies aizraujošos piedzīvojumos vai ieslīgsti dīvānā ar īsto filmu. Bites ātrais 4G ļauj izbaudīt internetu tieši tā, kā Tev tīk!

Bites 4G pārklājuma karte

 •  
  Satriecošs
 •  
  Lielisks
 •  
  Ļoti labs
 •  
  Labs
 •  
  Apmierinošs
 •  
  Mainīgs pārklājums

Ieraksti savu adresi meklētāja lodziņā, lai noskaidrotu - kādu interneta pieredzi nodrošināsim Tavā atrašanās vietā.

Atceries, ka kartē attēlotais pārklājums ir orientējošs, jo aprēķini veikti ārpus telpām – teorētiski. Reālais pārklājums var atšķirties no norādītā. Lai no sirds izbaudītu norādīto pieredzi, Tavā rīcībā ir jābūt gan ierīcēm, kas atbalsta noteiktās tehnoloģijas, gan atbilstošam tarifu plānam.

Bites pārklājums ir tur, kur Tu esi

Bite jaudīgi atklāj pirmo 4.5G tīklu Latvijā

Uzstādot astoņas jaunas 4.5G bāzes stacijas, mēs mērķtiecīgi turpinām tuvoties 5G - nākotnes tehnoloģijai un jaunai ekosistēmai, kas savienos industrijas un veicinās jaunu pakalpojumu izveidi. Mūsu mērķis ir izveidot īpaši ātru un ikvienam Latvijas iedzīvotājam pieejamu mobilo internetu.

4.5G ir vairāk nekā ciparu kombinācija – tas jau ir būtisks uzlabojums datu pārraides kvalitātē un jaudā. Maksimālais datu pārraides ātrums, ko var sasniegt šī tehnoloģija, ir līdz pat 1 Gbit/s. 

Soli pa solim uz 5G

Bite pirmā Latvijā ievieš 4,5G mobilo internetu

Lai tuvākajā laikā tuvotos 5G standartam, Bite ir izveidojusi Latvijā pirmo 4,5G bāzes staciju tirdzniecības centrā Domina Shopping. Pirmā 4,5G bāzes stacija spēj nodrošināt ātrumu līdz pat 1Gb/s, kas ir nebijis notikums Latvijā. Jau šajā pavasarī pirmajai 4,5G interneta stacijai pievienosies vēl 7 jaunas antenas, kas ievērojami uzlabos pārklājumu visblīvāk apdzīvotajās vietās. Mēs vēlamies, lai esi lietas kursā - noskaties video, vai, ja ērtāk - atver infografiku!

4G+ internets izplešas

Būtiski palielināta interneta jauda Latvijas reģionos

Esam nule kā noslēguši vienu no šī gada lielākajiem tīkla infrastruktūras attīstīšanas projektiem, kura ietvaros ar jaudīgo 4G+ internetu aprīkotas vairāk nekā 80 bāzes stacijas visā Latvijā, investējot kopumā 1,27 miljonus eiro. Tieši nepārtraukti augošais interneta patēriņa pieaugums reģionos ir viens no noteicošajiem faktoriem, izvēloties apdzīvotas vietas, kurās mēs ieviešam jaunākās mobilās tehnoloģijas. 4G+ internets nodrošina ātrumu 40 – 70Mb/s un tagad ir pieejams 66% Latvijas iedzīvotāju. Kopumā ar šo tehnoloģiju ir aprīkotas 170 bāzes stacijas visā Latvijā.