Ātrs 5G internets visām iespējām gan mājās, gan biznesā

Rekordlielas 70 miljonu eiro investīcijas tīkla kvalitātes uzlabošanā

2023. gadā Bites 5G tīklu veidos jau līdz pat 400 bāzes stacijām

Līdz gada beigām 50% Latvijas iedzīvotāju būs pieejams 5G

Plašs jaunāko un 5G tehnoloģijām gatavu ierīču klāsts bite.lv

450 000iedzīvotājiem jau pieejams ātrais 5G tīkls

Bites pārklājums gatavs rītdienai

5G Teicams
5G Labs
5G Mainīgs
5G Drīzumā
4G Teicams
4G Labs
4G Mainīgs
2G / 3G
Lai patiešām izbaudītu kartē parādīto pārklājuma līmeni, ir jābūt gan ierīcēm, kas atbalsta attiecīgās tīkla tehnoloģijas, gan atbilstošam tarifu plānam.

Jaunumi

5G LV lielakajas pilsetas | Bite

5G tīkls jau lielākajās Latvijas pilsētās

Bites ātrais 5G tīkls jau šobrīd pieejams lielākajās Latvijas pilsētās un citās blīvi apdzīvotās vietās, kur ir ne vien augsts mobilo datu patēriņš, bet arī liels skaits tīklā pieslēgto ierīču: Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī, Ogrē, Siguldā, Saulkrastos, Talsos, Tukumā, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Bauskā, Balvos, Kandavā, Aizputē, Alūksnē, Limbažos un citviet.

Izbaudi 5G tiklu | Bite

Izbaudi Bites nākamās paaudzes 5G tīklu

Jaunākās paaudzes 5G jau ir gaisā! Esam ceļā, lai ar 5G tehnoloģiju pakāpeniski aizstātu mūsu ikdienā ierastās vadu un vecāko paaudžu bezvadu interneta tehnoloģijas. 5G nodrošina ātrāku un stabilāku internetu, kas ļaus izmantot mājās un birojā vēl jaudīgākas ierīces vienlaikus.

Bite un Ericcson | Bite

5G tīkls sadarbībā ar Ericsson

Savu 5G tīklu Bite attīsta sadarbībā ar mobilā interneta tehnoloģiju gigantu - zviedru kompāniju Ericsson. Kopā ar tādu partneri mēs zinām, ka spējam pienācīgi sagatavoties lietu interneta (Internet of Things) ikdienas un biznesa pakalpojumu straujajai attīstībai.

Bite un VoLTE | Bite

Jauna līmeņa saziņas kvalitāte ar VoLTE

Mēs iepazīstinām mūsu klientus ar augstākās raudzes VoLTE zvanu tehnoloģiju, kas nodrošina ievērojami labāku telefona sarunu skaņas kvalitāti, kā arī iespēju izmantot ļoti ātru internetu savienojuma un sazvanīšanās laikā.

Piesakies īpašajam piedāvājumam

Uzzini savas iespējas

Katrai vietai un klientam ir pieejami savi īpašie piedāvājumi. Atstāj kontaktinformāciju un mēs sazināsimies, lai pastāstītu par labākajiem piedāvājumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

5G ir piektās paaudzes bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt lielas datu plūsmas ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim. Salīdzinot ar 4G tīklu, 5G datu pārraides ātrums var būt pat 10 reižu lielāks. Šī tehnoloģija būtiski uzlabo sakaru kvalitāti, kā arī veicina lietu interneta (IoT) attīstību un plašāku izmantošanu.
Salīdzinot ar 4G, 5G vidējais ātrums ir pat 10 reižu lielāks. 5G tīkls nodrošina augstu interneta pieejamību vienlaicīgi daudz plašākam patērētāju lokam. Pat tad, ja vienuviet atrodas liels cilvēku skaits, visi var izmantot ātru un stabilu internetu lielā apjomā. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internets pārklājuma zonā ir ātrāks, stabilāks, un ļauj klientiem vienlaikus pieslēgt lielāku skaitu ierīču (skatīties TV, spēlēt tiešsaistes spēles, strādāt un mācīties attālināti, pārvaldīt citas mājas ierīces, nodrošināt dažādu skaitītāju un citu lietu interneta ierīču darbu). 
Bites 5G tīkls tiek veidots liekākajās Latvijas pilsētās un citās blīvi apdzīvotās vietās, kur ir ne vien augsts mobilo datu patēriņš, bet arī liels skaits tīklā pieslēgto ierīču: Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī, Ogrē, Siguldā, Saulkrastos, Talsos, Tukumā, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Bauskā, Balvos, Kandavā, Aizputē, Alūksnē, Limbažos un citviet.
Lai sāktu izmantot Bites 5G internetu ir jāpārliecinās par 5G pieejamību dzīvesvietā vai biroja adresē. To ērti paveikt Bites pārklājuma kartē. Kad noskaidrots, ka 5G ir pieejams, atliek izvēlēties kādu no Bites piedāvātajiem 5G plāniem, un jāsagaida interneta SIM kartes un 5G rūtera piegāde jebkurā Latvijas vietā. 
Lai sāktu izmantot 5G mājas vai biroja interneta pakalpojumus, nav nepieciešams vilkt vadus vai piesaistīt īpašus speciālistus.  Ar kurjeru piegādāto rūteri, internetu var aktivizēt patiešām vienkārši un ērti.
Ārtelpu 5G rūteris ar ārējo uztvērēju tiek izmantots gadījumos, ja 5G signāls ir nepietiekošs vai nepieciešams ievērojami augstāks interneta ātrums un stabilitāte. Šādos gadījumos uz loga vai mājas fasādes tiek uzstādīts ārējais tīkla uztvērējs, kas pastiprina 5G signāla uztveršanu un pārraida uztverto 5G signālu uz mājā esošo bezvadu rūteri, nodrošinot kvalitatīvu internetu. Vietās ar teicamu vai labu 5G pārklājumu pietiek tikai ar iekštelpu 5G rūteri. Bites atsaucīgie darbinieki ir gatavi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu.
Wi-Fi tīkla pastiprinātājs ir ierīce, kas palielina bezvadu interneta pārklājuma zonu un nodrošina spēcīgāku savienojumu. Ierīci ieteicams lietot lielākos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās (virs 60 kv.m). Īpaši lielās dzīvojamās telpās, piemēram, atsevišķos mājas vai dzīvokļa stāvos, var būt nepieciešami vairāki Wi-Fi tīkla pastiprinātāji.