BITE sāk piedāvāt jaunu, inovatīvu produktu ērtai un drošai saziņai starp vecākiem un bērniem

Strauji tuvojas jaunais mācību gads. Mazāku bērnu, bet jo īpaši sākumskolas pirmo klašu skolēnu, vecāki to gaida ar zināmām bažām, jo jautājumu nereti ir vairāk nekā atbilžu, piemēram, kā nodrošināt bērna uzraudzību laikā, kad viņš ir skolā, pulciņā, ceļā no skolas uz mājām un otrādi u.tml. Mobilo sakaru operators BITE piedāvā efektīvu risinājumu – inovatīvus bērnu drošības pulksteņus ar zvana funkciju.

Lasīt tālāk
celosana

Ieteikumi pozitīvai mobilo sakaru lietošanas pieredzei viesabonēšanā

Jau vairāk nekā mēnesi mobilo sakaru lietotājiem ir iespēja novērtēt vienotā Eiropas Savienības regulējuma priekšrocības, lietojot mobilo sakaru pakalpojumus Eiropā tāpat kā mājās – bez papildu maksas. BITE iesaka pievērst uzmanību trim būtiskām niansēm, kas ļaus uzlabot mobilo sakaru lietošanas pieredzi, atrodoties viesabonēšanā. 

Lasīt tālāk
latgales celi

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. Nule kā pabeigti darbi vairākos autoceļu posmos Latgales reģionā, tostarp atsevišķos valsts galvenā autoceļa A12 Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Terehova posmos.

Lasīt tālāk
4_5 g atklasana

Ieskandinot Baltijas bundzinieku samitu, Bite jaudīgi atklāj pirmo 4.5G tīklu Latvijā

Ceturtdien, 15.jūnijā, Rīgas Rātslaukumā mobilo sakaru operators Bite ar Andžeja Grauda bungu skolas mācekļu 60 bungu vālīšu jaudu un Ghetto Games sportisko enerģiju atklāja astoņas jaunas 4.5G bāzes stacijas, tā izveidojot pamatu pirmajam 4,5G tīklam Latvijā, pastāstīja Bites vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk