Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

talsu salons

Pieprasījums pēc mobilo sakaru pakalpojumiem Talsu novadā aizvien palielinās – interneta patēriņš mobilajā telefonā vien uz vienu lietotāju šajā novadā mobilo sakaru operatora BITE tīklā kopš pērnā gada pieaudzis par 65%. Lai sniegtu klientiem aizraujošu mobilo sakaru lietošanas un iepirkšanās pieredzi, BITE šogad Talsu apkaimē gan palielināja interneta jaudu, gan arī investēja 30 000 eiro klientu apkalpošanas centra paplašināšanā un labiekārtošanā Talsos.

Talsos BITES klientu apkalpošanas centrs jau vairākus gadus darbojas tirdzniecības centra “RIMI” telpās (Dundagas ielā 18). Tomēr līdz šim tā apmeklētāju plūsma ikdienā ievērojami pārsniedza telpas kapacitāti – aptuveni 15 kvadrātmetru lielajā telpā ik mēnesi tika apkalpoti vidēji 3 000 cilvēku, tāpēc klientiem nereti bija jāstāv rindā, lai iegādātos kārotās preces un pakalpojumus vai saņemtu nepieciešamās konsultācijas. Rūpējoties par viņu ērtībām, šī klientu apkalpošanas centra telpas ir būtiski paplašinātas, kā arī labiekārtotas atbilstoši uzņēmuma modernajam, inovatīvajam konceptam. 

Esam ne tikai paplašinājuši Talsu klientu apkalpošanas centra telpas, kas mums ļaus nodrošināt lielāku klientu apkalpošanas ātrumu un personiskāku pieeju katram apmeklētājam. Paplašināts ir arī šī centra piedāvājums, pielāgojot to klientu vēlmēm un vajadzībām. Īpaši plašs ir “Huawei” viedtālruņu un to aksesuāru klāsts, jo tos vietējie iedzīvotāji iecienījuši visvairāk – šobrīd pieprasītākais viedtālruņa modelis BITES klientu apkalpošanas centrā Talsos ir “Huawei P10 Lite”. Gan šo, gan arī citas jaunākās, modernākās mobilās ierīces ikviens interesents turpmāk varēs ne vien iegādāties, bet arī izmēģināt, gūstot personīgo pieredzi pirms lēmuma pieņemšanas par to iegādi,” skaidro BITES Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča.

Viņa arī norāda, ka talsinieki ikdienā ļoti piedomā par drošu mobilo sakaru un ierīču lietošanu, tāpēc iecienīti ir tādi pakalpojumi kā telefona ekrāna apdrošināšana un izmaksu kontrole, piemēram, iespēja uzstādīt rēķinu limitus. Tāpat pieaug pieprasījums pēc antivīrusa, kas brīdina par nedrošām interneta vietnēm un iespējamiem apdraudējumiem. Turklāt vienlīdz lielu interesi par šiem papildpakalpojumiem izrāda gan jaunieši, gan seniori. 

Gan dažādi pētījumi, gan arī mūsu novērojumi liecina, ka seniori viedierīces lieto aizvien aktīvāk visā Latvijā. Turklāt viņi viedtālruņus izmanto ne tikai sarunām. Piemēram, Talsos mūsu klientu apkalpošanas speciālisti bieži sniedz senioriem konsultācijas, kā lejupielādēt viedtālruņos un planšetdatoros dažādas mobilās aplikācijas, piemēram, “WhatsApp”, “Draugiem.lv” un “Facebook”, un lietot tās ikdienā,” tā O.Stankeviča.

Arī turpmāk par BITES klientu apkalpošanas centra apmeklētājiem Talsos rūpēsies trīs profesionāli konsultanti – Edmunds, Linda un Zane, kuri ikvienam interesentam sniegs izsmeļošas konsultācijas par mobilo sakaru pakalpojumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties viņu vēlmēm, vajadzībām un iespējām atbilstošākos mobilos tālruņus, planšetdatorus, aksesuārus u.tml. 

Pie Lindas noteikti var vērsties arī tehniskākos jautājumos, piemēram, pēc padoma, kā paša rokām uzbūvēt velosipēdu, jo viņa ikdienā pārvietojas ar spēkratu, ko ir saskrūvējusi pati. Edmunds ļoti labprāt iesaistās diskusijās par fotografēšanu un tautu dejām. Savukārt Zane var dalīties pieredzē par to, kuras mobilās aplikācijas aktīvu atpūtu fotogrāfijās un video ļauj iemūžināt visefektīvāk, jo vasarā viņa regulāri burā ar jahtu pa Usmas ezeru, bet ziemā ar slēpēm iekaro tuvākus un tālākus kalnus un pakalnus.

Talsos BITES klientu apkalpošanas centra darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai ir no plkst. 9.00 līdz 20.00 sestdienās – no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet svētdienās – no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Šobrīd Latvijā darbojas 42 BITES klientu apkalpošanas centri, no kuriem 14 atrodas Rīgā. Līdz šim atbilstoši jaunajam konceptam pārveidoti jau 26 klientu apkalpošanas centri. Pirmais BITES jaunā koncepta klientu apkalpošanas centrs tika atklāts pagājušā gada rudenī tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, Rīgā.
 

Mobilie risinājumi Valentīndienas noskaņās

Mobilo sakaru lietojums viesabonēšanā Eiropā turpina palielināties

Pieaug mobilo aplikāciju loma biznesā

Mobilās aplikācijas, kas palīdzēs piepildīt populārākās Jaunā gada apņemšanās

BITE papildinājusi viedtālruņu klāstu ar moderno “Samsung Galaxy A8”

BITE aktīvi paplašina 4G interneta pārklājumu

Aicinājumam iepriecināt svētkos strādājošos atsaucas vairāki tūkstoši iedzīvotāju

Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tuviniekus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā sveic ar mobilā telefona starpniecību

Mobilās aplikācijas - aizraujošam Ziemassvētku gaidīšanas laikam

BITES tīklu izmantos interneta pakalpojumu nodrošināšanai lidojumos

Aptauja: svētku brīvdienās strādās katrs desmitais

10 noderīgas mobilās aplikācijas izdevīgiem pirkumiem internetā

BITE pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos šogad investējusi vairāk nekā 3 miljonus eiro

Piecas viedierīces, ar ko pārsteigt tehnoloģiju cienītājus Ziemassvētkos

Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

Eksperti iesaka, kā atpazīt viltotas mobilās aplikācijas un iepirkties droši

BITE iesaka, kā ar viedtālruņa palīdzību izveidot svētkos efektīvu gaismas objektu

“Stream Networks” un tā meitasuzņēmums “LATNET Serviss” pievienosies “BITES Grupas” uzņēmumiem

Padomi jaunajiem uzņēmējiem drošas digitālās biznesa vides veidošanā

BITE atklāj jau trešo jauno tehnoloģiju parku un uzsāk “iPhone X” tirdzniecību