0% nomaksa

Nav jāpārmaksā, lai iegūtu vairāk! Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti iegūst labāko, tādēļ esam nodrošinājuši iespēju iegādāties preces 0% nomaksā, jeb nepārmaksājot.

Uzzini savu nomaksas limitu!
Mēs esam aprēķinājuši, cik lielu summu Tu vari izmantot, lai iegādātos preces, izmantojot Bites nomaksas pakalpojumu.

ĒRTĪBAS IR VĒRTĪBA

Bites 0% nomaksa ļauj iegādāties preces, to cenu sadalot vienādos ikmēneša maksājumos bez jebkādām papildu izmaksām.

Patiešām 0%

Izmantojot 0% nomaksu, sadali pirkuma cenu vairākos vienādos mēneša maksājumos.

Atmaksas termiņš

Izvēlies sev atbilstošu maksājuma grafiku ar periodu no 12 līdz pat 36 mēnešiem. Pirkuma summa nemainīsies atkarībā no izvelētā nomaksas perioda.

Viens rēķins

Veic vairākus pirkumus, kuru kopējā summa nepārsniedz Tev piešķirto kredītlimitu, un apmaksā visu vienā Bites ikmēneša rēķinā.

Apmaksā ātrāk

Par nomaksā noformēto pirkumu var norēķināties arī pirms nomaksas līguma termiņa beigām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Bezprocentu nomaksa ir pieejama Bites privātajiem klientiem, kuri izmanto kādu no Bites balss vai interneta pakalpojumiem.

Kredītlimits Bites esošajiem, kā arī jaunajiem klientiem, tiek aprēķināts individuāli. Katra klienta kredītspēja tiek izvērtēta, balstoties uz informāciju par klienta pašreizējo un vēsturisko maksātspēju (t.sk. saistībām) Bitē un izmantojot informāciju no trešo personu datu bāzēm, t.sk., par maksātspējas vēsturi.

Piešķirto kredītlimitu jebkurš Bites klients var noskaidrot savā manabite.lv kontā vai Bites salonā.

Bite saviem esošajiem klientiem maksimāli var piešķirt kredītlimitu līdz pat 2500 EUR. Lielākā daļa jauno klientu var rēķināties ar kredītlimitu 140-1400 EUR robežās. Katram klientam kredītlimits tiek aprēķināts individuāli.

Piešķirto kredītlimitu jebkurš Bites klients var noskaidrot savā manabite.lv kontā vai Bites salonā.

Bite Nomaksā iespējams paņemt preces, kas maksā sākot no 50,00 EUR. Nomaksā vienlaicīgi var iegādāties vairākas preces, kopējai summai nepārsniedzot savu kredītlimitu.

Pirmā iemaksa parasti nav nepieciešama, izņemot gadījumus, ja izvēlētā prece ir dārgāka par piešķirto kredītlimitu. Tad, lai iegādātos preci nomaksā, starpība ir jāpiemaksā.

Nomaksā iegādāto preci pilnībā izpirkt var jebkurā laikā pirms nomaksas līguma beigu termiņa.

89