IZVĒLIES SEV ATBILSTOŠĀKO TEMATISKO KANĀLU PAPILDPAKU!

Filmu kanālu papildpaka

Filmas jebkurai gaumei! Godalgotas, kritiķu atzītas, skatītāju novērtētas filmas tikko no kino ekrāniem, trilleri, drāmas, piedzīvojumu un romantiskais kino.

Iekļautie kanāli

Sporta kanālu papildpaka

Spilgtākie sporta notikumi no visas pasaules! Futbola, basketbola, motosporta un hokeja spēļu translācijas, latviešu un pasaules atlētu cīņas.

Iekļautie kanāli

Pieaugušo kanālu papildpaka

Erotiskai izklaidei - Brazzers TV Europe un Playboy. TV kanālos ir pilnīgi viss, ko novērtē erotikas cienītāji - mīlestība, erotika, jautrība, trakulīgas ballītes un pikanti mirkļi. Bez cenzūras, bez ierobežojumiem, bez reklāmas pauzēm!

Iekļautie kanāli

Neatradi, ko meklēji?

Kā sākt lietot?

  • Atstāj savu pieprasījumu, aizpildot pieteikuma formu mājaslapā vai piesakoties, zvanot 8686 (maksas) vai 80205379 (bezmaksas).

  • Pēc pieprasījuma saņemšanas ar Tevi sazināsies Bites Home3 klientu apkalpošanas speciālists, kurš palīdzēs saskaņot visas pasūtījuma detaļas.

  • Kad datums un laiks būs saskaņoti, pie Tevis mājās ieradīsies meistars, lai uzstādītu Home3 televīziju un detalizēti atbildētu uz visiem Taviem jautājumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pavisam vienkārši! Pakalpojuma līgumi tiek slēgti attālināti, izmantojot Balss pieteikumu formu. Pēc līguma noslēgšanas, piegādāsim to ar kurjeru vai mūsu meistara starpniecību.
Piesaki pakalpojumu šeit. Norādi savu kontaktinformāciju un mūsu kolēģi ar Tevi sazināsies, lai vienotos par labākajiem pakalpojuma nosacījumiem. Pieteikt Home3 ir iespējams arī zvanot uz 8686.
Lai pārliecinātos, ka izvēlētajā adresē Bite nodrošina stabilu mobilo internetu, ieskaties šeit. Ņem vērā, ka pārklājuma karte nespēj izvērtēt dažādus mobilo internetu traucējošus faktorus – ēku būvniecībā izmantotos materiālus, dzīvojamās telpas atrašanās novietojumu u.c.
Home3 izmantošanai nepieciešamo 1 – 2 stundu laikā paveiks mūsu kvalificētie speciālisti. Mēs sazināsimies, lai vienotos par izdevīgāko uzstādīšanas laiku. Standarta situācijā laiks no pieteikuma brīža līdz Home3 komplekta uzstādīšanai aizņem 3 darba dienas.
Pieslēdzot un uzstādot Home3 pirmo reizi, pakalpojuma pilnvērtīgai lietošanai nepieciešamo dekoderu un satelīta antenu mēs subsidējam un arī uzstādām bez maksas.
Situācijās, kad uzstādīšana prasa papildu izmaksas, mūsu meistars vienosies ar Tevi, balstoties uz darba sarežģītību un ieguldīto laiku.
PIN/drošības kods tiek izmantots gadījumos, ja nepieciešams ierobežot piekļuvi noteikta satura raidījumiem vai kanāliem.

Home3 PIN/drošības kods pēc noklusējuma:
TVPlay/Home3 dekoderiem PIN/drošības kods ir 1234;
pārējiem dekoderiem PIN/drošības kods ir 0000.

Ja PIN/drošības kodu nepieciešams atjaunot, to iespējams ērti izdarīt, sekojot instrukcijai sadaļā Dekoderi.

Lai veiktu pareizās darbības, sadaļā Dekoderi jāizvēlas atbilstošais dekodera modelis.

Ja gadījies aizmirst PIN/drošības kodu, lūdzam sazināties ar mums.
Pašapkalpošanās portāls mans.home3.lv ļauj sekot līdzi jaunumiem, kā arī sadaļā “Saziņa” piedāvā uzdot interesējošus jautājumus un pat pieteikt vēlamās pakalpojuma izmaiņas.
Pilnvērtīgai komunikācijai vēlams aktualizēt savu kontaktinformāciju portāla sadaļā “Kontaktinformācija”.
Ja radušies jautājumi, uz kuriem atbildes nevarat atrast Biežāk uzdoto jautājumu sadaļā Home3, lūdzam sazināties ar mums! Kontaktinformācija saziņai pieejama šeit.
Ārpus darba laika lūdzam atstāt ziņu automātiskajā atbildētājā.
 
Piesakies un saņem īpašo Home3 piedāvājumu!