Izvēlne

ZVANI, SMS UN INTERNETS, ATRODOTIES ĀRZEMĒS

Viss par mobilo sakaru (zvanu, SMS, interneta) izmantošanu, atrodoties ārzemēs.

VIESABONĒŠANA EIROPĀ

Tarifu plāns Dati Izejošie zvani EEZ Ienākošie zvani EEZ SMS EEZ Izejošie zvani, SMS ārpus EEZ
Bite 500 MB Iekļauti 500 MB,
pēc tam 2.50€/200 MB
Zvani un sūti SMS 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. 2,55€/min.,
0,07€/SMS
Bite 2 GB Iekļauti 2 GB,
pēc tam 2.50€/500 MB
Bite 5 GB Iekļauti 5 GB,
pēc tam 2.50€/1 GB
Bite 10 GB Iekļauti 7 GB,
pēc tam 0.0052€/MB
Bite Neierobežots Iekļauti 8.5 GB,
pēc tam 0.0052€/MB
Bite Skolēniem Iekļauts 1 GB,
pēc tam 2.50€/500 MB
Bite Jauniešiem Iekļauti 5 GB,
pēc tam 0.0052€/MB
Bite Starts 0.10€/MB 0.10€/min. - 0.10€/SMS
Bite Vietējais, Vietējais 100 MB 0.10€/MB 0.10€/min. 0.02€/min. 0.10€/SMS
 

Eiropas Ekonomiskās Zonas valstis:
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Gibraltārs, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Ar Bites Godīgas lietošanas politikas noteikumiem, kas jāievēro, lietojot pakalpojumus viesabonēšanā Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, vari iepazīties šeit.


Esam sagatavojuši noderīgus ieteikumus, lai Tu un Tavs telefons būtu gatavi lieliskam ceļojumam ārzemēs. Apskati tos šeit.

Informāciju par interneta izmantošanu ārpus Eiropas atradīsi šeit.

VIESABONĒŠANA ĀRPUS EIROPAS

Tagad ceļot kļūst izdevīgāk arī ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm. Ar Bites īpašajiem Internets Ārzemēs datu paku piedāvājumiem internets ir vieglāk pieejams 25 populārākajos galamērķos ārpus Eiropas. Viss, ko atliek izdarīt, ir nosūtīt aktivizācijas SMS atrodoties ceļojumā.

 
Datu pakaIekļautās valstisDatu apjomsCenaSūti SMS ar kodu
100 MB ĀRZEMĒSĒģipte, Albānija, Maroka, Jaunzēlande, Dienvidāfrika, Japāna, Melnkalne, Apvienotie Arābu Emirāti, Gruzija, Baltkrievija100 MB9.80 €/7 dienasP 100MB uz 1890
400 MB ĀRZEMĒSKrievijas, Ķīna, Andora, Kanāda, Kazahstāna, Turcija, Ukraina, Šveice400 MB9.80 €/7 dienasP 400MB uz 1890
600 MB ĀRZEMĒSIzraēla, Taizeme, Austrālija, Korejas Republika, Malaizija, Singapūra, ASV600 MB9.80 €/7 dienasP 600MB uz 1890
 

Visas cenas norādītas ar PVN.

Jāņem vērā, ka konkrēto pakalpojumu ar SMS palīdzību ir iespējams pasūtīt tikai ceļojuma laikā. Aktivizēšanas īsziņa ir bez maksas.

Abonēšanas maksa tiek iekasēta pēc pakalpojuma lietošanas uzsākšanas. 

Datu pakā iekļautais interneta apjoms ir pieejams 7 dienas (7x24h), sākot no brīža, kad klients ir sācis izmantot internetu konkrētajā valstī. 

Turpinot lietot internetu norādītajās valstīs arī pēc pieejamā datu apjoma iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām, automātiski pieslēgsies nākamā datu paka ar identiskiem nosacījumiem. Automātiska datu pakas atkārtota pieslēgšanās darbosies 30 dienas no brīža, kad tikusi aktivizēta pēdējā datu paka. Ja 30 dienu laikā pēc pēdējās datu pakas pieslēgšanas brīža, nebūsi lietojis datus kādā no pakalpojumā iekļautajam valstīm, nākamreiz, dodoties ceļojumā, datu paku būs nepieciešams pieslēgt no jauna.
Jāņem vērā, ka iespēja pasūtīt datu pakas tiks liegta gadījumos, ja tiek pārsniegts Bitē reģistrētais izmaksu kontroles limits, kredītlimits vai ir tikusi atslēgta iespēja pasūtīt paaugstinātas maksas pakalpojumus. Informācija par to, kas ir kredītlimits un izmaksu kontrole, ir pieejama noslēgtajā mobilo pakalpojumu līgumā vai jautājot Bites darbiniekiem, zvanot 1601 (vai +371 25850688 no ārzemēm).

Ar pakalpojuma lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

VIESABONĒŠANAS IZMAKSAS ĀRPUS EIROPAS

Cenrādis ar izmaksām atrodams šeit.

Datu uzskaites solis ārpus EEZ 100 KB. Izejošie un ienākošie zvani ārpus EEZ tiek uzskaitīti par pilnām minūtēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Lai zvans vai SMS no ārzemēm uz Latviju būtu veiksmīgs, numuram, uz kuru nepieciešams zvanīt vai sūtīt SMS, priekšā jāpievieno +371. Zvanot uz citām valstīm, pirms numura jāpievieno "+" un attiecīgās valsts kods.
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Gibraltārs, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Ar pilniem lietošanas noteikumiem vari iepazīties šeit.