Ceļo un sazinies ar savējiem!

Izvēlies sev atbilstošāko datu paku un ceļo bez raizēm ar iepriekš paredzamām un vienkārši saprotamām izmaksām.

VIESABONĒŠANA EIROPĀ

Tarifu plānsDatiIzejošie zvani EEZIenākošie zvani EEZSMS EEZIzejošie zvani, SMS ārpus EEZ
Bite 1,5 GBIekļauti 1,5 GB,
pēc tam 2.50 €/200 MB
Zvani un sūti SMS 33 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas.2,55 €/min.,
0,07 €/SMS
Bite 4 GBIekļauti 4 GB,
pēc tam 2.50 €/500 MB
Bite 8 GBIekļauti 8 GB,
pēc tam 2.50 €/1 GB
Bite 30 GBIekļauti 20 GB,
pēc tam 0.0024 €/MB
Bite Neierobežots BaltijāIekļauti 25 GB,
pēc tam 0.0024 €/MB
Bite SkolēniemIekļauti 10 GB,
pēc tam 0.0024 €/MB
Bite JauniešiemIekļauti 13 GB,
pēc tam 0.0024 €/MB
Bite Starts0.10 €/MB30 min. Pēc tam 0.10 €/min.-30 SMS. Katra nākamā 0.10 €/SMS
Bite Vietējais, Vietējais 100 MB0.10 €/MB0.10 €/min.0.02 €/min.0.10 €/SMS
 
 • Eiropas Ekonomiskās zonas valstis:

  Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.


 • Ar Bites Godīgas lietošanas politikas noteikumiem, kas jāievēro, lietojot pakalpojumus viesabonēšanā Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, vari iepazīties šeit.

Esam sagatavojuši noderīgus ieteikumus, lai Tu un Tavs telefons būtu gatavi lieliskam ceļojumam ārzemēs. Apskati tos šeit.

Viesabonēšanas izmaksas ārpus EEZ valstīm

Tarifu plāna veids
Valsts

Ar datu izcenojumiem valstīs ārpus Eiropas Eknomikas zonas var iepazīties šeit.

Esam sagatavojuši noderīgus ieteikumus, lai Tu un Tavs telefons būtu gatavi lieliskam ceļojumam ārzemēs. Apskati tos šeit.

Informējam, ka no 01.07.2022. viesabonēšanas pakalpojumiem Ukrainā tiek piemērota maksa. Izejošais zvans valsts iekšienē, uz Latviju vai EEZ valsti maksās 0,23 €/min., bet izejošie zvani ārpus ES valstīm - 0,59 €/min. Ienākošo zvanu cena būs - 0,09 €/min., bet SMS cena - 0,09 €. Norādām, ka arī pēc 01.07.2022. būs iespēja turpināt lietot bezmaksas mobilos datus, nosūtot SMS ar tekstu UKR uz numuru 1890.

PAKALPOJUMA VĒRTĪBAS

Internets īstajā vietā

Pakalpojumā iekļautas mūsu klientu visapmeklētākās valstis.

Informācija par patērēto

Informatīvas SMS, kad patērēti 50% un 80% iekļauto datu.

Skaidri paredzamas izmaksas

Tikai 12,50 € par iekļauto datu apjomu un ne centa vairāk.

Ātra un ērta aktivizēšana

Aktivizēšana ar vienu SMS no jebkuras vietas pasaulē.

IZVĒLIETIES ATBILSTOŠĀKO

200MB

Angilja, Antigva un Barbuda, Aruba, Bahamu salas, Bahreina, Barbadosa, Benina, Bermudu salas, Brazīlija, Britu Virdžīnu salas, Burkinafaso, Dominika, Gambija, Grenāda, Haiti, Jamaika, Kaimanu salas, Kuba, Maurīcija, Monako, Maroka, Nepāla, Nīderlandes Antiļas, Peru, Sjerraleone, Tanzānija, Tērksas un Kaikosas salas

Pieslēgšanas kods:

200MB

uz numuru 1890

600MB

Apvienotie Arābu Emirāti, Armēnija, Afganistāna, Albānija, Andora, Bosnija un Hercegovina, Čīle, Dienvidāfrika, Ēģipte, Ekvatoriālā Gvineja, Gana, Grenlande, Hondurasa, Indija, Irāna, Japāna, Kosova, Ķīna, Kaboverde, Kostarika, Mongolija, Monserata, Namībija, Nikaragva, Papua Jaungvineja, Paragvaja, Salvadora, Serbija, Singapūra, Tunisija, Urugvaja, Ziemeļmaķedonija

Pieslēgšanas kods:

600MB

uz numuru 1890

1GB

Amerikas Savienotās Valstis, Argentīna, Austrālija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Dienvidkoreja, Gruzija, Jordāna, Ekvadora, Farēru salas, Filipīnas, Honkonga, Indonēzija, Izraēla, Jaunzēlande, Kanāda, Kazahstāna, Katara, Krievija, Kuveita, Lielbritānija, Malaizija, Meksika, Menas sala, Moldova, Melnkalne, Puertoriko, Panama, Šrilanka, Šveice, Taivāna, Taizeme, Turcija, Ukraina, Uzbekistāna, Vjetnama

Pieslēgšanas kods:

1GB

uz numuru 1890

ĒRTA PIESLĒGŠANA

Nosūti SMS ar izvēlētās datu pakas kodu

Sagaidi pakalpojuma aktivizēšanas apstprinājuma SMS

Informatīvas SMS pie 50 % un 80% iekļauto datu patēriņa

 • Visas cenas norādītas ar PVN.
 • Aktivizēšanas īsziņa ir bez maksas no jebkuras vietas pasaulē.
 • Abonēšanas maksa tiek iekasēta pēc pakalpojuma lietošanas uzsākšanas. 
 • Datu pakā iekļautais interneta apjoms ir pieejams 7 dienas (7x24h), sākot no brīža, kad klients ir sācis izmantot internetu konkrētajā valstī. 
 • Turpinot lietot internetu norādītajās valstīs arī pēc pieejamā datu apjoma iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām, automātiski pieslēgsies nākamā datu paka ar identiskiem nosacījumiem. Automātiska datu paku pieslēgšana darbosies neierobežotu laiku  Ja nākamreiz dosies ceļojumā uz kādu no pakā minētajām valstīm, tad datu paka Tev aktivizēsies brīdī, kad sāksi lietot datus. Atceries, ka dati datu pakā vienmēr būs izdevīgāki par atsevišķa MB cenu.
  Jāņem vērā, ka iespēja pasūtīt datu pakas tiks liegta gadījumos, ja tiek pārsniegts Bitē reģistrētais izmaksu kontroles limits, kredītlimits vai ir tikusi atslēgta iespēja pasūtīt paaugstinātas maksas pakalpojumus. Informācija par to, kas ir kredītlimits un izmaksu kontrole, ir pieejama noslēgtajā mobilo pakalpojumu līgumā vai jautājot Bites darbiniekiem, zvanot 1601 (vai +37125850688 no ārzemēm).
 • Ar pakalpojuma lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.