5G mobilais
Mājas internets

Izvēlies ātro Bites 5G internetu, kam pietiks jaudas visām mājas viedierīcēm vienlaikus!

Uzzini, ko varam piedāvāt tieši Tev

Uzzini, ko varam piedāvāt tieši Tev

Noskaidro pieejamību Tavā adresē

Līguma termiņš

5G/4G Mājas Internets līdz 150 Mbit/s

5G/4G līdz 150 Mbit/s

11,90 € / mēn. 16,00 € / mēn.

Nosacījumi

5G Mājas Internets līdz 400 Mbit/s

5G līdz 400 Mbit/s

11,90 € / mēn. 17,50 € / mēn.

Nosacījumi

5G Mājas internets Neierobežots

5G Neierobežots

11,90 € / mēn. 20,50 € / mēn.

Nosacījumi

5G/4G Mājas Internets līdz 150 Mbit/s

5G/4G līdz 150 Mbit/s

25,00 € / mēn.

5G Mājas Internets līdz 400 Mbit/s

5G līdz 400 Mbit/s

27,00 € / mēn.

5G Mājas internets Neierobežots

5G Neierobežots

29,00 € / mēn.

Pieejamie rūteri

ZTE MC888 5G 2,00 € / mēn. Nomā ar minimālo līguma termiņu 24 mēn.
  • Visām tavām ierīcēm mājās - var izveidot savienojumu līdz pat 64 lietotājiem
  • Vienmērīga 4k video straumēšana
  • Moderns dizains
Nokia FastMile Receiver 5G14-B 6,50 € / mēn. Nomā ar minimālo līguma termiņu 24 mēn.
  • Līdz pat 25% lielāks interneta ātrums kā ar iekštelpu rūteri
  • Iespēja skatīties augstas kvalitātes video saturu un spēlēt tiešsaistes spēles
  • Vienmērīga 8k video straumēšana

5G Mājas interneta priekšrocības

Plašais tīkls nodrošina 5G pieejamību vairāk nekā 1 miljonam  iedzīvotāju visā Latvijā Vislabāk izbaudīt 5G interneta ātrumu iespējams ar atbilstošas jaudas Wi-Fi 5G rūteriem un ārtelpās uzstādāmiem 5G signāla uztvērējiem, kas nodrošina ātrāku 5G signāla apstrādi.
5G izmēģinājuma laiks 14 dienas Izvēloties Bite 5G internetu, piedāvājam pārliecināties par tā kvalitāti un piemērotību Tavām vajadzībām, izmantojot 14 dienu atgriešanas garantiju.
Bites Antivīruss 2 mēnešus bez maksas Bites Antivīruss bloķēs pieeju ļaundabīgām un bīstamām interneta lapām, novēršot inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām, brīdinot par iespējamajiem draudiem.
Labākās 5G ierīces izcilai interneta pieredzei Nav nozīmes vai Tava dzīves vieta ir pilsētā vai attālākos Latvijas reģionos, SIM karti un izvēlēto rūteri piegādāsim visā Latvijas teritorijā pēc līguma noslēgšanas.

Biežāk uzdotie jautājumi

5G/4G Mājas internets līdz 150 Mbit/s - Tarifu plāna apraksts
5G/4G Mājas internets līdz 150 Mbit/s - Līguma kopsavilkums 24 mēn. līgums
5G/4G Mājas internets līdz 150 Mbit/s - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums

5G Mājas internets līdz 400 Mbit/s - Tarifu plāna apraksts
5G Mājas internets līdz 400 Mbit/s - Līguma kopsavilkums 24 mēn. līgums
5G Mājas internets līdz 400 Mbit/s - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums

5G Mājas internets Neierobežots - Tarifu plāna apraksts
5G Mājas internets Neierobežots - Līguma kopsavilkums 24 mēn. līgums
5G Mājas internets Neierobežots - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
5G ir piektās paaudzes bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt lielas datu plūsmas ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim. Salīdzinot ar 4G tīklu, 5G datu pārraides ātrums var būt pat 10 reižu lielāks. Šī tehnoloģija būtiski uzlabo sakaru kvalitāti, kā arī veicina lietu interneta (IoT) attīstību un plašāku izmantošanu.
Pieejamību pārbaudi šeit.
Lai sāktu izmantot Bites 5G internetu ir jāpārliecinās par 5G pieejamību dzīvesvietā vai biroja adresē. To ērti paveikt Bites pārklājuma kartē. Kad noskaidrots, ka 5G ir pieejams, atliek izvēlēties kādu no Bites piedāvātajiem 5G plāniem, un jāsagaida interneta SIM kartes un 5G rūtera piegāde jebkurā Latvijas vietā.  
Lai sāktu izmantot 5G mājas vai biroja interneta pakalpojumus, nav nepieciešams vilkt vadus vai piesaistīt īpašus speciālistus.  Ar kurjeru piegādāto rūteri, internetu var aktivizēt patiešām vienkārši un ērti.
Salīdzinot ar 4G, 5G vidējais ātrums ir pat 10 reižu lielāks. 5G tīkls nodrošina augstu interneta pieejamību vienlaicīgi daudz plašākam patērētāju lokam. Pat tad, ja vienuviet atrodas liels cilvēku skaits, visi var izmantot ātru un stabilu internetu lielā apjomā. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām (DSL, vDSL, WiFi), 5G internets pārklājuma zonā ir ātrāks, stabilāks, un ļauj klientiem vienlaikus pieslēgt lielāku skaitu ierīču (skatīties TV, spēlēt tiešsaistes spēles, strādāt un mācīties attālināti, pārvaldīt citas mājas ierīces, nodrošināt dažādu skaitītāju un citu lietu interneta ierīču darbu). Vēl viena no tehnoloģijas prieksrocībām -  ierīkošana ir vienkārša,  bez vadu ievilkšanas mājās. Ja esi mūdienīgu tehnoloģiju cienītājs, tad 5G  būs tava īstā izvēle.
Rūteru nomas gadījumā Bite izsniedz klientam rūteri lietošanai uz nenoteiktu laiku. Atkarībā no piedāvājuma, rūteru nomai var būt minimālais līguma termiņš. Rūteru nomas gadījumā, ierīce paliek Bites īpašumā, klients nekad nekļūst par tās īpašnieku. Brīdī, kad tiek pārtraukts līgums, klientam rūteris vienmēr būs jāatgriež Bitei. 
 
Rūtera nomas īpašie piedāvājumi sniedz klientam iespēju lietot jaunākos rūterus par zemāku ikmēneša maksu. Tā dod arī iespēju nepieciešamības gadījumā ērti mainīt iekštelpu rūteri uz ārtelpu rūteri. Atstāj kontaktus un mēs uzzvanīsim ar labāko piedāvājumu.
Ārtelpu 5G rūteris ar ārējo uztvērēju tiek izmantots gadījumos, ja 5G signāls ir nepietiekošs vai nepieciešams ievērojami augstāks interneta ātrums un stabilitāte. Šādos gadījumos uz loga vai mājas fasādes tiek uzstādīts ārējais tīkla uztvērējs, kas pastiprina 5G signāla uztveršanu un pārraida uztverto 5G signālu uz mājā esošo bezvadu rūteri, nodrošinot kvalitatīvu internetu. Vietās ar teicamu vai labu 5G pārklājumu pietiek tikai ar iekštelpu 5G rūteri. Bites atsaucīgie darbinieki ir gatavi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu.
Wi-Fi tīkla pastiprinātājs ir ierīce, kas palielina bezvadu interneta pārklājuma zonu un nodrošina spēcīgāku savienojumu. Ierīci ieteicams lietot lielākos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās (virs 60 kv.m.). Īpaši lielās dzīvojamās telpās, piemēram, atsevišķos mājas vai dzīvokļa stāvos, var būt nepieciešami vairāki Wi-Fi tīkla pastiprinātāji.