5G мобильный
Домашний интернет

Выбери быстрый интернет Bite 5G, мощности которого будет достаточно для всех устройств в доме одновременно!

Узнай, что можем предложить именно Тебе

Узнай, что можем предложить именно Тебе

Проверить наличие по вашему адресу

Срок договора

5G/4G Mājas Internets līdz 150 Mbit/s

5G/4G до 150 Mbit/s

11,90 € / мес. 16,00 € / мес.

Условия

5G Mājas Internets līdz 400 Mbit/s

5G до 400 Mbit/s

11,90 € / мес. 17,50 € / мес.

Условия

5G Mājas internets Neierobežots

5G Безграничный

11,90 € / мес. 20,50 € / мес.

Условия

5G/4G Mājas Internets līdz 150 Mbit/s

5G/4G до 150 Mbit/s

25,00 € / мес.

5G Mājas Internets līdz 400 Mbit/s

5G до 400 Mbit/s

27,00 € / мес.

5G Mājas internets Neierobežots

5G Безграничный

29,00 € / мес.

Доступные роутеры

ZTE MC888 5G 2,00 € / мес. В аренду при минимальном сроке договора 24 мес.
  • Для всех устройств у тебя дома – можно подключить до 64 пользователей
  • Равномерный стриминг 4K-видео
  • Современный дизайн
Nokia FastMile Receiver 5G14-B 6,50 € / мес. В аренду при минимальном сроке договора 24 мес.
  • Скорость интернета до 25% выше по сравнению с рутером для помещений
  • Возможность смотреть видеоконтент высокого качества и играть в онлайн-игры
  • Равномерный стриминг 8K-видео

Преимущества 5G Домашнего интернета

Разветвленная сеть обеспечивает доступность 5G более чем 1 миллиону жителей по всей Латвии Vislabāk izbaudīt 5G interneta ātrumu iespējams ar atbilstošas jaudas Wi-Fi 5G rūteriem un ārtelpās uzstādāmiem 5G signāla uztvērējiem, kas nodrošina ātrāku 5G signāla apstrādi.
Пробный период 5G 14 дней Izvēloties Bite 5G internetu, piedāvājam pārliecināties par tā kvalitāti un piemērotību Tavām vajadzībām, izmantojot 14 dienu atgriešanas garantiju.
Bite Антивирус 2 месяца бесплатно Bites Antivīruss bloķēs pieeju ļaundabīgām un bīstamām interneta lapām, novēršot inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām, brīdinot par iespējamajiem draudiem.
Лучшие устройства 5G для отличного интернет-опыта Nav nozīmes vai Tava dzīves vieta ir pilsētā vai attālākos Latvijas reģionos, SIM karti un izvēlēto rūteri piegādāsim visā Latvijas teritorijā pēc līguma noslēgšanas.

Часто задаваемые вопросы

5G/4G Домашний интернет до 150 Mbit/s - Описание тарифного плана
5G/4G Домашний интернет до 150 Mbit/s - Краткое изложение договора на 24 мес.
5G/4G Домашний интернет до 150 Mbit/s - Краткое изложение договора бессрочный

5G Домашний интернет до 400 Mbit/s - Описание тарифного плана
5G Домашний интернет до 400 Mbit/s - Краткое изложение договора на 24 мес.
5G Домашний интернет до 400 Mbit/s - Краткое изложение договора бессрочный

5G Домашний интернет Безграничный - Описание тарифного плана
5G Домашний интернет Безграничный - Краткое изложение договора на 24 мес.
5G Домашний интернет Безграничный - Краткое изложение договора бессрочный
5G ir piektās paaudzes bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt lielas datu plūsmas ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim. Salīdzinot ar 4G tīklu, 5G datu pārraides ātrums var būt pat 10 reižu lielāks. Šī tehnoloģija būtiski uzlabo sakaru kvalitāti, kā arī veicina lietu interneta (IoT) attīstību un plašāku izmantošanu.
Pieejamību pārbaudi šeit.
Lai sāktu izmantot Bites 5G internetu ir jāpārliecinās par 5G pieejamību dzīvesvietā vai biroja adresē. To ērti paveikt Bites pārklājuma kartē. Kad noskaidrots, ka 5G ir pieejams, atliek izvēlēties kādu no Bites piedāvātajiem 5G plāniem, un jāsagaida interneta SIM kartes un 5G rūtera piegāde jebkurā Latvijas vietā.  
Lai sāktu izmantot 5G mājas vai biroja interneta pakalpojumus, nav nepieciešams vilkt vadus vai piesaistīt īpašus speciālistus.  Ar kurjeru piegādāto rūteri, internetu var aktivizēt patiešām vienkārši un ērti.
Salīdzinot ar 4G, 5G vidējais ātrums ir pat 10 reižu lielāks. 5G tīkls nodrošina augstu interneta pieejamību vienlaicīgi daudz plašākam patērētāju lokam. Pat tad, ja vienuviet atrodas liels cilvēku skaits, visi var izmantot ātru un stabilu internetu lielā apjomā. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām (DSL, vDSL, WiFi), 5G internets pārklājuma zonā ir ātrāks, stabilāks, un ļauj klientiem vienlaikus pieslēgt lielāku skaitu ierīču (skatīties TV, spēlēt tiešsaistes spēles, strādāt un mācīties attālināti, pārvaldīt citas mājas ierīces, nodrošināt dažādu skaitītāju un citu lietu interneta ierīču darbu). Vēl viena no tehnoloģijas prieksrocībām -  ierīkošana ir vienkārša,  bez vadu ievilkšanas mājās. Ja esi mūdienīgu tehnoloģiju cienītājs, tad 5G  būs tava īstā izvēle.
Rūteru nomas gadījumā Bite izsniedz klientam rūteri lietošanai uz nenoteiktu laiku. Atkarībā no piedāvājuma, rūteru nomai var būt minimālais līguma termiņš. Rūteru nomas gadījumā, ierīce paliek Bites īpašumā, klients nekad nekļūst par tās īpašnieku. Brīdī, kad tiek pārtraukts līgums, klientam rūteris vienmēr būs jāatgriež Bitei. 
 
Rūtera nomas īpašie piedāvājumi sniedz klientam iespēju lietot jaunākos rūterus par zemāku ikmēneša maksu. Tā dod arī iespēju nepieciešamības gadījumā ērti mainīt iekštelpu rūteri uz ārtelpu rūteri. Atstāj kontaktus un mēs uzzvanīsim ar labāko piedāvājumu.
Ārtelpu 5G rūteris ar ārējo uztvērēju tiek izmantots gadījumos, ja 5G signāls ir nepietiekošs vai nepieciešams ievērojami augstāks interneta ātrums un stabilitāte. Šādos gadījumos uz loga vai mājas fasādes tiek uzstādīts ārējais tīkla uztvērējs, kas pastiprina 5G signāla uztveršanu un pārraida uztverto 5G signālu uz mājā esošo bezvadu rūteri, nodrošinot kvalitatīvu internetu. Vietās ar teicamu vai labu 5G pārklājumu pietiek tikai ar iekštelpu 5G rūteri. Bites atsaucīgie darbinieki ir gatavi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu.
Wi-Fi tīkla pastiprinātājs ir ierīce, kas palielina bezvadu interneta pārklājuma zonu un nodrošina spēcīgāku savienojumu. Ierīci ieteicams lietot lielākos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās (virs 60 kv.m.). Īpaši lielās dzīvojamās telpās, piemēram, atsevišķos mājas vai dzīvokļa stāvos, var būt nepieciešami vairāki Wi-Fi tīkla pastiprinātāji.