Draudzīgums

Klientu vajadzības, vēlmes un ērtības mēs liekam pirmajā vietā, pret ikvienu attiecoties kā savu tuvāko draugu.

4g+

Godīgums

Esam cilvēcīgi un atklāti arī tad, ja kādreiz kas noiet greizi. Mēs nebaidāmies nākamreiz darīt labāk!

Godigums_ikona

Inovācijas

Mēs dzīvojam aizraujošā, digitālā laikmetā, kura iespējas paver ērtāku ikdienu!

Inovacijas_ikona

Bites stāsts

Bite piedzima 2005. gadā. Šķiet, ka tas ir nesen, bet telekomunikāciju tirgū šis ir bijis galvu reibinošas attīstības laiks. Un mēs esam daļa no tās. Bite ienāca Latvijas telekomunikāciju tirgū ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus un cilvēkiem saprotamus pakalpojumus.

Jau no pašiem pirmsākumiem esam ieklausījušies savos klientos un spējuši nodrošināt pašu svarīgāko – izvēles brīvību. Mēs ar cieņu izturamies pret mūsu klientu vajadzībām, nenogurstoši meklējot risinājumus, kas mobilo telekomunikāciju izmantošanu padarītu iespējami ērtu.

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, strauji mainās cilvēku vajadzības. Mēs bijām pirmie, kas zvanus un īsziņas Latvijā iekļāvām tarifu plānos bez papildu maksas. Mirklī, kad interneta lietošana telefonos kļuva par ikdienu, mēs saviem klientiem nodrošinājām iespēju lietot populārākās aplikācijas, neuzskaitot tajās patērēto internetu.

Šobrīd lielākie izaicinājumi telekomunikāciju tirgū saistās ar ceļošanu. Bite to pamanīja pirmā, iekļaujot savos tarifu plānos interneta apjomu, ko iespējams lietot Eiropā bez papildu maksas. Un arī Latvijā esam ieguldījuši iespaidīgu darbu, nodrošinot arvien labāku 4G interneta tīkla pārklājumi gan uz lielceļiem, gan tur, kur Tu esi.

Kopā ar Tevi mēs turpināsim attīstīt un piedāvāsim jaunus pakalpojumus, kas ļaus Tev lietot mobilās tehnoloģijas tā, kā Tev tīk!