Izmaksu kontrole

Pieslēdz bezmaksas Izmaksu kontroles pakalpojumu un nosaki savu tēriņu limitu. Un mēs ar īsziņas palīdzību pabrīdināsim, kad būsi to sasniedzis.

Ieguvumi

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Saņem informatīvu SMS par paša noteiktā izmaksu limita sasniegšanu

Viegli pieslēgt

Nosaki sev vēlamo rēķina limitu un norādi to manabite.lv, vai piesaki to kādā no Bites saloniem

Bez maksas

Pakalpojums bez papildu maksas ir pieejams visiem Bites klientiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieslēgt Izmaksu kontroli Bites priekšapmaksas numuram ir iespējams, nosūtot SMS ar tekstu "LIMIT 2.00" (piemēram LIMIT 2.00) uz 1600. Šādā veidā tiek noteikts kredīta atlikumu, kuru sasniedzot mēs izsūtīsim brīdinājuma SMS par tā sasniegšanu.
Jā! Ir iespējams saņemt paziņojuma SMS par citam numuram noteiktā Izmaksu kontroles limita sasniegšanu, ja vien abi numuri ir reģistrēti uz konkrētā klienta vārda. Tādā gadījumā šo funkciju ir iespējams uzstādīt ManaBite.lv sadaļā Tarifu plāni > Izmaksu kontrole.
Jā, Izmaksu kontroles limitu ir iespējams palielināt. To var darīt pašapkalpošanās portālā ManaBite.lv statistikas sadaļā zem tekošā rēķina informācijas un sadaļā Tarifu plāni > Izmaksu kontrole.
Nē, Izmaksu kontrole ir bezmaksas pakalpojums.
Ja ir izvēlēta Izmaksu kontrole ar ierobežošanu, tad, sasniedzot iestatīto Izmaksu kontroles limita summu, vairāk nebūs iespējams izmantot maksas pakalpojumus, bet Tarifu plānos iekļautos bezmaksas pakalpojumi būs pieejami bez ierobežojumiem. Izvēloties Izmaksu kontroli ar brīdinājuma SMS, - Izmaksu kontroles limita summas sasniegšanas brīdī, mēs nosūtīsim SMS ziņu. Pēc brīdinājuma SMS saņemšanas, tālāka pakalpojumu izmantošana netiks ierobežota.
Izmaksu kontrole attiecas uz visiem maksas pakalpojumiem, kas nav iekļauti klienta izmantotajā Bites Tarifu plānā - zvaniem, SMS un pirkumiem, kurus iespējams apmaksāt ar Bites rēķinu.