Меню

Контроль над расходами

Хочешь держать свои расходы под строгим контролем? Подключи бесплатную услугу Контроля над расходами! Установи удобный для себя лимит затрат, и, когда Ты его достигнешь, мы предупредим Тебя об этом с помощью SMS.

Ieguvumi

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem

Saņem informatīvu SMS par paša noteiktā izmaksu limita sasniegšanu, vai pēc limita sasniegšanas slēdz visus maksas pakalpojumus, kas nav iekļauti Tavā tarifu plānā

Viegli pieslēgt

Nosaki sev vēlamo rēķina limitu un norādi to manabite.lv, vai ienāc un piesaki to kādā no Bites saloniem

Bez maksas

Pakalpojums bez papildu maksas ir pieejams visiem Bites klientiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieslēgt Izmaksu kontroli Bites priekšapmaksas numuram vari, nosūtot SMS ar tekstu LIMIT 2.00 (piemēram LIMIT 2.00) uz 1600. Šādā veidā Tu noteiksi sava kredīta atlikumu, kuru sasniedzot mēs Tev izsūtīsim brīdinājuma SMS par noteiktā limita sasniegšanu.
Jā, ir iespējams saņemt paziņojuma SMS par cita numura Izmaksu kontroles limita sasniegšanu, ja vien abi numuri ir reģistrēti uz Tava vārda. Tādā gadījumā šo funkciju Tu vari uzstādīt ManaBite.lv
Jā, IK ir iespējams palielināt. To var darīt arī pats klients, pašapkalpošanās portālā ManaBite.lv
Nē, Izmaksu kontrole ir bezmaksas pakalpojums.
Ja esat izvēlejies Izmaksu kontroli ar ierobežošanu, tad sasniedzot Izmaksu kontroles limita summu, vairāk nevarēsi izmantot maksas pakalpojumus, bet Tarifu plānos iekļautos bezmaksas pakalpojumus varēsi turpināt lietot bez ierobežojuma. Ja esi izvēlējies Izmaksu kontroli ar brīdinājuma SMS, tad sasniedzot Izmaksu kontroles limita summu, mēs Tevi brīdināsim, nosūtot Tev SMS ziņu. Pēc brīdinājuma SMS saņemšanas, Tev netiks ierobežota pakalpojumu izmantošana.
Izmaksu kontrole attiecas uz visiem maksas pakalpojumiem, kuri nav iekļauti Tevis izmantotajā Bites Tarifu plānā (t.sk., zvaniem, SMS un pirkumiem, kurus iespējams apmaksāt ar Bites rēķinu).