Izvēlies savu Mājas internetu

Pirms piesakies 5G interneta plānam, pārliecinies vai tas jau pieejams Tavā pilsētā.

Izvēlies savu Mājas internetu

Pirms piesakies 5G interneta plānam, pārliecinies vai tas jau pieejams Tavā pilsētā.

Līguma termiņš*

Līguma termiņš

Pieejamie interneta plāni*

5G Mājas internets

No 12,50 € / mēn.

5G Mājas internets

No 25,00 € / mēn.


Ātrs 5G Mājas internets vēl plašākām iespējām

Mājas internets

 • 5GMājas internets līdz 150 Mbit/s
 • 5GMājas internets līdz 400 Mbit/s
 • 5GMājas internets Neierobežots
 • 4GMājas internets Neierobežots

Internets ceļā

 • 5GInternets ceļā Neierobežots
 • 4GInternets ceļā 25 GB

  Citi interneta plāni

  Cena
  Interneta apjoms
  5G Internets ceļā Neierobežots
  17,00 € / mēn.
  Noteikumi
  Pieteikties
  4G Internets ceļā 25 GB
  8,50 € / mēn.
  25 GB
  Noteikumi
  Pieteikties

  Cena
  Interneta apjoms
  5G Internets ceļā Neierobežots
  29,00 € / mēn.

  Līguma kopsavilkums

  Tarifu plāna apraksts

  Pieteikties
  4G Internets ceļā 25 GB
  11,25 € / mēn.
  25 GB

  Līguma kopsavilkums

  Tarifu plāna apraksts

  Pieteikties

  Kādēļ izvēlēties Bites 5G Mājas internetu?

  5G uztvērēji un rūteri Vislabāk izbaudīt 5G interneta ātrumu iespējams ar atbilstošas jaudas Wi-Fi 5G rūteriem un ārtelpās uzstādāmiem 5G signāla uztvērējiem, kas nodrošina ātrāku 5G signāla apstrādi.
  5G izmēģinājuma laiks 14 dienas Izvēloties Bite 5G internetu, piedāvājam pārliecināties par tā kvalitāti un piemērotību Tavām vajadzībām, izmantojot 14 dienu atgriešanas garantiju.
  Bites Antivīruss 2 mēn. bez maksas Bites Antivīruss bloķēs pieeju ļaundabīgām un bīstamām interneta lapām, novēršot inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām, brīdinot par iespējamajiem draudiem.
  Piegāde visā Latvijā Nav nozīmes vai Tava dzīves vieta ir pilsētā vai attālākos Latvijas reģionos, SIM karti un izvēlēto rūteri piegādāsim visā Latvijas teritorijā pēc līguma noslēgšanas.

  Palīdzēsim izvēlēties!

  Uzzini savas iespējas

  Ja neesi pārliecināts, kuru piedāvājumu izvēlēties, atstāj savus kontaktus un mēs ar Tevi sazināsimies, lai atrastu piemērotāko variantu tieši Tev.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  5G ir piektās paaudzes bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt lielas datu plūsmas ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim. Salīdzinot ar 4G tīklu, 5G datu pārraides ātrums var būt pat 10 reižu lielāks. Šī tehnoloģija būtiski uzlabo sakaru kvalitāti, kā arī veicina lietu interneta (IoT) attīstību un plašāku izmantošanu.
  Salīdzinot ar 4G, 5G vidējais ātrums ir pat 10 reižu lielāks. 5G tīkls nodrošina augstu interneta pieejamību vienlaicīgi daudz plašākam patērētāju lokam. Pat tad, ja vienuviet atrodas liels cilvēku skaits, visi var izmantot ātru un stabilu internetu lielā apjomā. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internets pārklājuma zonā ir ātrāks, stabilāks, un ļauj klientiem vienlaikus pieslēgt lielāku skaitu ierīču (skatīties TV, spēlēt tiešsaistes spēles, strādāt un mācīties attālināti, pārvaldīt citas mājas ierīces, nodrošināt dažādu skaitītāju un citu lietu interneta ierīču darbu).
  Bites 5G tīkls tiek veidots liekākajās Latvijas pilsētās un citās blīvi apdzīvotās vietās, kur ir ne vien augsts mobilo datu patēriņš, bet arī liels skaits tīklā pieslēgto ierīču: Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī, Ogrē, Siguldā, Saulkrastos, Talsos, Tukumā, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Bauskā, Balvos, Kandavā, Aizputē, Alūksnē, Limbažos un citviet.
  Lai sāktu izmantot Bites 5G internetu ir jāpārliecinās par 5G pieejamību dzīvesvietā vai biroja adresē. To ērti paveikt Bites pārklājuma kartē. Kad noskaidrots, ka 5G ir pieejams, atliek izvēlēties kādu no Bites piedāvātajiem 5G plāniem, un jāsagaida interneta SIM kartes un 5G rūtera piegāde jebkurā Latvijas vietā. 
  Lai sāktu izmantot 5G mājas vai biroja interneta pakalpojumus, nav nepieciešams vilkt vadus vai piesaistīt īpašus speciālistus.  Ar kurjeru piegādāto rūteri, internetu var aktivizēt patiešām vienkārši un ērti.
  Ārtelpu 5G rūteris ar ārējo uztvērēju tiek izmantots gadījumos, ja 5G signāls ir nepietiekošs vai nepieciešams ievērojami augstāks interneta ātrums un stabilitāte. Šādos gadījumos uz loga vai mājas fasādes tiek uzstādīts ārējais tīkla uztvērējs, kas pastiprina 5G signāla uztveršanu un pārraida uztverto 5G signālu uz mājā esošo bezvadu rūteri, nodrošinot kvalitatīvu internetu. Vietās ar teicamu vai labu 5G pārklājumu pietiek tikai ar iekštelpu 5G rūteri. Bites atsaucīgie darbinieki ir gatavi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu.
  Wi-Fi tīkla pastiprinātājs ir ierīce, kas palielina bezvadu interneta pārklājuma zonu un nodrošina spēcīgāku savienojumu. Ierīci ieteicams lietot lielākos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās (virs 60 kv.m). Īpaši lielās dzīvojamās telpās, piemēram, atsevišķos mājas vai dzīvokļa stāvos, var būt nepieciešami vairāki Wi-Fi tīkla pastiprinātāji.

  • Internets Latvijā
  • Zvani un SMS Latvijā
  • Internets Eiropā 12 GB
  • Zvani uz Eiropu
  Uzzināt vairāk
  • Internets Latvijā
  • Zvani un SMS Latvijā
  • Internets Eiropā 16 GB
  • Zvani uz Eiropu
  Uzzināt vairāk
  Tarifu
  plāns
  Internets Latvijā
  Zvani un SMS Latvijā
  Internets Eiropā
  Zvani uz Eiropu
  Bite Skolēniem
  12,74 € / mēn.
  12 GB
  Uzzināt vairāk
  Bite Jauniešiem
  16,74 € / mēn.
  16 GB
  Uzzināt vairāk
  Piesakies īpašajam Mājas interneta piedāvājumam