Vai es varu atgriezt atpakaļ iegādāto ierīci?

14 dienu preces atgriešanas iespēja

Ja iegādājies jaunu ierīci vai aksesuāru attālināti - Bites mājaslapas e-veikalā vai telefonsarunā ar Bites konsultantu, Tev kā patērētājam ir tiesības izmantot atteikuma tiesības - 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas atteikties no iegādātās preces vai pakalpojuma un vienpusēji izbeigt līgumu, preci atgriežot pilnā komplektācijā.

Aizpildi
veidlapu

Rūpīgi aizpildi preces atteikuma veidlapu - to atradīsi kopā ar preces iegādes dokumentiem.

Iepako
preci

Preci pilnā komplektācijā kopā ar atteikuma veidlapu iepako transportēšanai drošā iepakojumā.

Izvēlies
kurjeru

Preci iespējams atgriezt tikai ar kurjera starpniecību - arī pakomātā jāizvēlas sūtīšanu ar kurjeru.

Apmaksā sūtījumu

Preces atgriešana ir maksas pakalpojums, kura izmaksas sedz preces pircējs.

Kur meklēt preces atteikuma veidlapu?

Atteikuma veidlapu atradīsi kopā ar pārējiem ierīces iegādes dokumentiem vai lejupielādē to šeit.

Kā iepakot preci?

Preci pilnā komplektācijā kopā ar aizpildītu preces atteikuma veidlapu iepako oriģinālajā iepakojumā vai, ja oriģinālais iepakojums bojāts, jaunā, preces transportēšanai drošā iepakojumā.

Kā atgriezt preci?

Atteikuma tiesību ietvaros attālināti iegādātu preci iespējams atgriezt gan ar Omniva un DPD Latvija vai citu pakomātu (kā sūtīšanas veidu obligāti norādot kurjera pakalpojumu), gan izvēloties jebkura kurjerdienesta pakalpojumus. Informācija kurjeram - Saņēmēja adrese: Latgales iela 495, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121. Kontakttālrunis: +371 25850909.

Atgriezt preci ar pakomātu bez kurjera starpniecības nav iespējams!

Bez maksas attālināti iegādāto preci pilnā komplektācijā kopā ar aizpildītu atteikuma veidlapu iespējams atgriezt Bites galvenajā birojā Rīgā, Uriekstes ielā 2a-24, 1. stāvā. Biroja darba laiks: 09:00 - 17:00 (no pirmdienas līdz ceturtdienai), 09:00 - 16:00 (piektdienās). To iespējams izdarīt tikai personai, kas veikusi preces iegādi.

Biroja darba laiks 14.jūnijā 9:00-14:00

Kādas ir atgriešanas izmaksas?

Izmaksas, kas saistītas ar preces atgriešanu, sedz pircējs. Par izmaksām lūgums interesēties pie kurjerpakalpojuma sniedzēja.

Kas jāņem vērā?

Izvēloties preci atgriezt ar kurjerpakalpojumu starpniecību, Tu piekrīti Bites vienpusēji konstatētajam ierīces vai citas preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz tās saņemšanas brīdi.

Kādos gadījumos nevar izmantot atteikuma tiesības?

Atteikuma tiesības nevar izmantot, ja:

  • 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža neesi vērsies pie Bites jebkādā nepārportamā veidā informējot par atteikuma tiesību izmantošanu, piemēram, informējot e-pastiski
  • Esi juridiska persona
  • Esi atvēris iepakojumu precei, kuru higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Ņem vērā, ka līgumiem, kas noslēgti Bites komercdarbības telpās, piemēram, Bites salonā, saskaņā ar normatīvajiem aktiem atteikuma tiesības nav izmantojamas.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601