• Ekrāna apdrošināšana
  • 4G 99%

0% nomaksa

Bites klienti, izvēloties iegādāties produktus nomaksā, nepiemaksā ne centa! Sadali summu ar izvēlēto nomaksas mēnešu skaitu un pārliecinies!

Izvēlies produktu

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlies pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai uzzinātu visu par pakalpojumu lietojumu un apmaksātu rēķinus visvienkāršāk.

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

17/05/2019

Pateicoties izkoptajām fanošanas tradīcijām, Latvijas hokeja fani vienmēr pratuši sevi pasniegt, iedvesmojot mūsu hokejistus panākumiem un radot pret sevi cieņu pasaules hokeja arēnā. Galvenās īpašības, kas raksturo Latvijas hokeja fanus, ir uzticība, optimisms, kā arī skaļa balss, liecina mobilo sakaru operatora BITE, kas ir arī Latvijas hokeja valstsvienību lielfans, un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) veiktais Latvijas hokeja lielfana mērījums*.

Lasīt tālāk

17/05/2019

Elektroskūteri ir iemantojuši plašu popularitāti daudzviet pasaulē, tostarp Parīzē, Madridē un Londonā, kur jau 30% iedzīvotāju izmanto šīs ierīces savos ikdienas maršrutos privāto automašīnu vietā, bet 27% tos izmanto nokļūšanai uz un no sabiedriskā transporta pieturas, liecina “Forbes.com” publicētie dati. Arī Latvijas ielās elektroskūteri parādās aizvien biežāk, tāpēc mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti ir apkopojuši praktiskus padomus, kā izvēlēties sev piemērotāko braucamo un kā ar to pārvietoties droši.

Lasīt tālāk

10/05/2019

Lielākais gada notikums hokeja pasaulē ir klāt – šodien sākas pasaules čempionāts, un  cīņu par čempionu kausu tajā uzsāks arī Latvijas hokeja izlase. Komandas sastāvs ir nokomplektēts, taču – kādus spēlētājus izlases sastāvā vislabprātāk redzētu Latvijas hokeja fani? Starp favorītiem ir gan aktīvi spēlējošie hokejisti, gan arī Latvijas hokeja veterāni, liecina mobilo sakaru operatora BITE, kas ir arī Latvijas hokeja valstsvienību lielfans, veiktās aptaujas dati*. 

Lasīt tālāk