• Ekrāna apdrošināšana
  • 4G 99%

0% nomaksa

Bites klienti, izvēloties iegādāties produktus nomaksā, nepiemaksā ne centa! Sadali summu ar izvēlēto nomaksas mēnešu skaitu un pārliecinies!

Izvēlies produktu

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlies pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai uzzinātu visu par pakalpojumu lietojumu un apmaksātu rēķinus visvienkāršāk.

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

16/04/2019

Tuvojoties Pasaules čempionātam hokejā un Latvijas hokeja izlases pirmajai pārbaudes spēlei, kas norisināsies jau 19. aprīlī, aktīvāk sarosās arī hokeja fani.

Lasīt tālāk

12/04/2019

Līdz ar jauna digitālā koncepta klientu apkalpošanas centra jeb salona atklāšanu Ventspilī, mobilo sakaru operators BITE ir noslēdzis vērienīgo salonu digitalizācijas jeb modernizēšanas projektu, kas tika aizsākts 2016.gada nogalē un kurā kopumā investēti vairāk nekā 2 miljoni eiro.

Lasīt tālāk

05/04/2019

Šī gada sākumā interneta patēriņš mobilajos telefonos Latvijas reģionos pērn ir palielinājies līdz divas reizes, sasniedzot vidēji 6,7GB uz vienu lietotāju mēnesī. Visstraujāk tas ir audzis Kurzemē – par 153%, kamēr citos reģionos pieaugums ir bijis līdzīgs – vidēji 122%, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. 

Lasīt tālāk