• Ekrāna apdrošināšana
  • 4G 99%

0% nomaksa

Bites klienti, izvēloties iegādāties produktus nomaksā, nepiemaksā ne centa! Sadali summu ar izvēlēto nomaksas mēnešu skaitu un pārliecinies!

Izvēlies produktu

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlies pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai uzzinātu visu par pakalpojumu lietojumu un apmaksātu rēķinus visvienkāršāk.

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

11/01/2019

Šonedēļ pieredzējām īstu ziemu, un jaunākās sinoptiķu prognozes liecina, ka janvāra otrajā pusē Latvijā gaidāms vēl bargāks sals. Aukstā laikā mobilo telefonu akumulatori izlādējas ātrāk, tāpēc esam vairāk pakļauti riskam palikt bez sakariem pašos nepiemērotākajos mirkļos. Mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti ir apkopojuši padomus, kā pagarināt mobilā telefona akumulatora darbību, testējot arī neparastākās tā uzlādes iespējas.

Lasīt tālāk

09/01/2019

2018. gada decembrī, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, interneta patēriņš mobilajos telefonos uz vienu lietotāju palielinājies par 82%, sasniedzot 8 GB, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Tikmēr svētkos sarunās pa mobilajiem tālruņiem pavadīto minūšu skaits samazinājies par vidēji 9%, bet īsziņu skaits - par 40%. 

Lasīt tālāk

28/12/2018

Līdzīgi kā jebkuras citas tradīcijas, arī “Paldies!” teikšanas kultūru Latvijas iedzīvotāju vidū laika gaitā ietekmējuši dažādi faktori, piemēram, vēstures līkloči, iedzīvotāju mentalitāte, personīgās raksturīpašības, pasaules uztvere, audzināšana ģimenē un pat darba specifika. Kāda šī kultūra ir šobrīd, skaidro sociālpsiholoģe, Latvijas Tehniskās universitātes docente Laila Girsova. 

Lasīt tālāk