• Ekrāna apdrošināšana
  • 4G 99%

0% nomaksa

Bites klienti, izvēloties iegādāties produktus nomaksā, nepiemaksā ne centa! Sadali summu ar izvēlēto nomaksas mēnešu skaitu un pārliecinies!

Izvēlies produktu

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izvēlies pievienoties ērtajai pašapkalpošanās lapai, lai uzzinātu visu par pakalpojumu lietojumu un apmaksātu rēķinus visvienkāršāk.

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

15/03/2019

Pērn kiberuzbrukumu skaits mobilajām ierīcēm visā pasaulē ir teju dubultojies, liecina tehnoloģiju medija “Techradar” publicētā informācija*. Tāpēc mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti ir apkopojuši informāciju par bīstamākajām kaitnieciskajām programmatūrām, kas var apdraudēt mobilās ierīces: kā tās atpazīt, kādu ļaunumu tās var nodarīt un kā no tām pasargāt savas ierīces ikdienā. 

Lasīt tālāk

13/03/2019

Lai uzlabotu esošo un potenciālo klientu iepirkšanās pieredzi un klientu servisu, mobilo sakaru operators BITE pirms diviem gadiem uzsāka vērienīgu uzņēmuma e-komercijas platformas pilnveides projektu. Pērn, investējot 380 000 eiro, būtiski uzlabota pašapkalpošanās lapas “manabite.lv” funkcionalitāte, kas ļāva dubultot kopējos pārdošanas apjomus BITES interneta vietnē. Šogad pārdošanas apjomus paredzēts palielināt vēl divas reizes, investējot jaunu digitālu risinājumu izstrādē vēl 300 000 eiro.

Lasīt tālāk

05/03/2019

Darba tirgū šobrīd dominē aktuāla tendence – darbinieki rotē uzņēmumu iekšienē, gan pārkvalificējoties un mainot darbības jomas, gan arī papildinot zināšanas un ieņemot augstākas amata pozīcijas. To apliecina arī mobilo sakaru operatora BITE dati – ik gadu aptuveni 15% uzņēmuma darbinieku pārkvalificējas uzņēmuma struktūrā, bet 75% vadītāju ir “izauguši” BITĒ no tā dēvētajām “starta” amata pozīcijām, piemēram, mazumtirdzniecībā un zvanu centrā. Kopumā uzņēmums darbinieku izaugsmes veicināšanā pērn investēja 100 000 eiro.

Lasīt tālāk