Manabite.lv

Pašapkalpošanās lapa mobilo pakalpojumu
pasaules pārvaldīšanai

 

Ērti

Mobilo pakalpojumu nozīmei pieaugot, tās apsaimniekošana kļūst vienkāršāka

Ertiikonawebs

Ātri

Paveicot ikdienišķo ātrāk – paliek vairāk laiks svarīgākajam

Atriikonawebs

Precīzi

Mobilo pakalpojumu pasaules sastāvdaļas līdz vissmalkākajām detaļām

Preciziikonawebs

 

 

Ik dienu pieaug mobilo sakaru nozīme – un mēs vēlamies, lai mūsu klientu straujajā dzīves ritmā mobilo pakalpojumu pasaules apsaimniekošana būtu iespējami vienkārša.

 

Mums, protams, patīk, ja Tu atnāc uz Bites salonu vai piezvani uz Bites informatīvo numuru, bet mēs zinām, ka izveidojot ērtu un viegli saprotamu pašapkalpošanās lapu ManaBite.lv mēs ļaujam Tev ietaupīt laiku, un dodam iespēju apsaimniekot savu mobilo sakaru pasauli jebkurā diennakts laikā, no jebkuras vietas.

 

Tieši ManaBite.lv ir vieta, kur visērtāk, ātrāk un pats galvenais – visdrošāk - apmaksāt rēķinus. Te varēsi arī sekot līdzi zvanu, SMS un interneta patēriņam ikdienā, pieslēgt vai atslēgt dažādus pakalpojumus mūsdienu ātrajam ritmam vispiemērotākajā veidā. 

 

 

 

 

ManaBite.lv piedāvātās ērtības

 

rekini
RĒĶINI – Te visērtāk vari apmaksāt un apskatīties gan tekošo, gan iepriekšējo mēnešu rēķinus. Rēķinu apmaksāšanu iespējams veikt ar kredītkarti, vai izmantojot internetbanku
rekini
STATISTIKA – Šajā sadaļā vari pārskatīt detalizētu informāciju par tekošajā mēnesī veiktajiem zvaniem, nosūtītajām SMS, patērēto interneta apjomu un nomaksā esošo ierīču statusu.
rekini
TARIFU PLĀNI – Vieta, kur aplūkot savu esošo Bites tarifu plānu, piemeklēt piemērotāko un izvēlēties to, ja tarifu plānā iekļautais labāk atbilst Taviem ikdienas mobilo sakaru izmantošanas paradumiem. Te iespējams arī pieslēgt un atslēgt dažādus maksas / bezmaksas papildpakalpojumus, uzstādīt tēriņu limitu ar Izmaksu kontroli, kā arī bloķēt SIM karti un pieslēgt vai atslēgt dažādus paaugstinātas maksas pakalpojumus.
rekini
IERĪCES – te iespējams apskatīt detalizētu informāciju par nomaksā esošajām ierīcēm un, ja ir tāda vēlme – izmaksāt ierīces, pievienojot to atlikušo vērtību savam rēķinam
rekini
DETALIZĒTS PĀRSKATS – ļauj aplūkot detalizētu informāciju par konkrēta laika perioda zvanu, SMS un interneta lietojumu.
rekini
PROFILA IESTATĪJUMI – šajā sadaļa iespējams rediģēt sava profila informāciju, mainīt vārdu, e-pastu, paroli un citus datus. Šeit arī iespējams autorizēt savu kontu ar internetbanku un savienot to ar saviem sociālajiem tīkliem.