Mobilly maksājumi pie bites rēķina

Maksā par auto stāvvietu, transporta biļetēm un iebraukšanu Jūrmalā, izmantojot Mobilly, un summa tiks pieskaitīta Bites rēķinam.

Ar Mobilly norēķināties ir vienkāršāk

Biļetes bez rindas

Gaidīšana rindā pie kasēm ir pagātnē. Reģistrējies Mobilly un turpmāk ērti iegādājies biļetes telefonā.

Ātri, ērti un vienkārši

Izvēlies veikt Mobilly maksājumu ar Bites rēķinu un process neaizņems vairāk par 10 sekundēm.

Bez bankas kartes

Veic pirkumus Mobilly aplikācijā bez bankas kartes piesaistes - veiktie maksājumi tiks pieskaitīti Tavam nākamajam Bites rēķinam.

Ērti apmaksāt

Autostāvvietas

Autostāvvietu apmaksa Rīgā, Daugavpilī un Liepājā

Transporta biļetes

Norēķini par braucieniem starppilsētu autobusos un vilcienos

Caurlaides

Iebraukšanas caurlaide Jūrmalā bez gaidīšanas rindā

Citas preces/pakalpojumus

Taksometru pakalpojumus, pirkumus Kool benzīntankos u.c.

SOLI PA SOLIM

Veikt Mobilly pakalpojumu apmaksu pie Bites rēķina ir ērti un vienkārši.

  1. Lejupielādē Mobilly aplikāciju telefonā

    Mobilly aplikācija bez maksas ir pieejama gan Google Play, gan App Store.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atveriet Mobilly aplikāciju, tad vispirms izvēlaties atbilstošo stāvvietas zonu, tad atzīmējiet atbilstošo automašīnu un izvēlaties ""Maksāt pie Bites rēķina"" Ja vēlies apmaksāt stāvvietu ar SMS palīdzību, tad, lai aktivizētu stāvvietas apmaksu, jāsūta MSTART, mašīnas numuru un stāvvietas zonas burtu uz numuru 1859, piemēram, MSTART GA5785.
Mobilly maksājuma pievienošana BITE rēķinam maksā 0,25 EUR.
Lai uzsāktu lietot mobilly apmaksu ar Bites rēķinu, nepieciešams pārliecināties vai neesat bloķējis paaugstinātās maksas pakalpojumus, to var izdarīt ManaBite.lv. Nepiečiešams ielādēt Mobilly aplikāciju un izvēlēties jauna klienta reģistrāciju vai nosūtīt SMS ar tekstu JAUNS uz numuru 1859.
Ja ir uzstādīta Izmaksu kontrole, sasniedzot uzstādīto limitu maksa par autostāvvietu tiks automātiski pārtraukta. Tādā gadījumā Tu saņemsi brīdinājuma SMS gan no mums, gan no Mobilly. Maksa par autosstāvvietu tiek pārtraukta arī gadījumos, ja savam numuram esi aktivizējis Izmaksu kontroli ar brīdinājuma SMS. Papildus, stāvvietas apmaksa var tikt pārtraukta arī gadījumos, kad būsi sasniedzis savu kredītlimitu.
Jā, Mobilly pirkumus ietekmē sekojoši limiti:
  • Tevis uzstādītais izmaksu kontroles limits. To vari uzstādīt vai mainīt manabite.lv vai ManaBite aplikācijā
  • Kredītlimits
  • Maksimālais pieļaujamais viena pirkuma limits - 50 €

Ņem vērā, ka uz Mobilly maksājumiem, tāpat kā uz visu pārējo attiecas Bites Izmaksu kontrole un līgumā norādītais Nomaksas limits. Pirms uzsākt apmaksu par stāvvietu vai iegādāties sabiedriskā transporta biļeti ir vērts pārliecināties, vai netuvojas paša uzstādītā Izmaksu kontroles summa, vai nomaksas limita griesti. Sasniedzot Izmaksu kontroles summu vai nomaksas limita maksimumu, jebkurš aktīvais pakalpojums tiks pārtraukts, vai biļetes pirkums atteikts.

Ņem vērā, ka norēķinoties ar Mobilly, viena pirkuma maksimālā summa ir 50 EUR (ar PVN), kā arī mēneša tēriņi par visiem papildpakalpojumiem 1 mēneša laikā nedrīkst pārsniegt 300 EUR (ar PVN). Vairāk par limitiem vari uzzināt zvanot 1601 vai ManaBite.lv.

Pirms Mobilly maksājumu izmantošanas, aicinām iepazīties ar Mobilly pakalpojumu lietošanas noteikumiem, kas pieejami šeit (08.08.2019.)

Mobilly pakalpojums ir pieejams gan priekšapmaksas kartes lietotājiem, gan klientiem, kuri izmanto Bites balss vai mobilo interneta pieslēgumu.

Priekšapmaksas kartes klienti varēs norēķināties par Mobilly pakalpojumiem tikai gadījumos, kad priekšapmsas kartē esošā kredīta summa būs pietiekama pakalpojuma izmantošanai.

Gadījumos, kad Bites Priekšapmaksas lietotājs izvēlēsies apmaksāt stāvvietu uz nenoteiktu laiku, tad beidzoties priekšapmaksas kartē iemaksātajai naudas summai, Mobilly stāvvietas apmaksas pakalpojums tiks apturēts.

Bites rēķins ietver arī norēķinus, kas veikti no Bites priekšapmaksas kartes kredīta.