Dārgāku zvanu brīdinājums

Iegūsti papildu drošību bez papildu maksas!

Drošība bez maksas

Iegūsti papildu drošību bez maksas un izvairies no nepatīkamiem pārsteigumiem rēķinā

Esi informēts

Ar dārgāku zvanu brīdinājumu vienmēr būsi informēts par to, vai numurs, uz kuru taisies zvanīt, nepalielinās Tavu rēķinu

Viegli pieslēgt

Ērta bezmaksas pieslēgšana ar SMS vai ManaBite.lv pašapkalpošanās portālā

 

SKAŅAS SIGNĀLS "VAU VAU"

Kad sev nezinot zvanīsi uz kādu paaugstinātas maksas numuru, piemēram, uz kādu uzziņu dienestu vai valsts institūciju, pirms savienojuma mēs Tevi brīdināsim ar sunīša rējienu "VAU VAU".
Pēc sunīša rējiena varēsi izlemt - turpināt savienojumu vai to pārtraukt.

KĀ PIESLĒGT?

Izvēlies sev ērtāko pieslēgšanas veidu.

SMS

Sūtot SMS ar tekstu
VAU IN uz numuru 1600

Zvans

Zvanot uz 1601
vai dodoties uz Bites salonu

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jā, šis pakalpojums ir bez maksas.
Veicot maksas zvanu, klausulē ierejas sunītis. Ja neesi pārliecināts par to, vai vēlies veikt zvanu, pārtrauc to. Pēc zvana pārtraukšanas dažu minūšu laikā atnāks SMS ar zvana izmaksām. Pēc tās saņemšanas varēsi izlemt - zvanīt vai nezvanīt.

Brīdinājums strādās tikai atrodoties Latvijas teritorijā.
To ir iespējams atslēgt, sūtot SMS ar tekstu "VAU OUT" uz 1600 (tie, kas vēlas pieslēgt, sūta SMS ar tekstu "VAU IN") vai arī zvanot uz 1601, kā arī Bites salonos.
Jā, klients var atteikties no balss paziņojuma, sūtot SMS uz 1600 ar tekstu "NE BP"
 
Jā, klients var atkārtoti pieteikties balss paziņojumam, sūtot SMS uz 1600 ar tekstu "JA BP"
-No 2018. gada 1. janvāra ir spēkā prasība informēt klientus par zvaniem, ja sarunas minūtes maksa pārsniedz 0,0298 € (bez PVN). Par dārgāku zvanu Bite informēs ar balss paziņojumu pirms savienojuma, nosaucot arī paredzētā zvana izmaksas minūtē. Pēc balss paziņojuma izskanēšanas ir iespējams izvēlēties - pārtraukt vai turpināt iesākto zvanu.

Šis pakalpojums pieejams ar šādiem tarifu plāniem: Bite 5 GB, Bite 20 GB, Bite 50 GB, Bite 100 GB, Bite Neierobežots Baltijā 5G, Bite 1,5 GB, Bite 4 GB, Bite 8 GB, Bite 30 GB, Bite Neierobežots Baltijā, Bite Vietējais 100 MB, Bite Starts, Bite Skolēniem un Bite Jauniešiem. Bites klientiem pakalpojums ir pieejams bez papildu maksas.