Sieviete rādot zīmju valodu

Mans. Tavs. Mūsu.
#kopāspēks

Veidojam iekļaujošu un uz panākumiem
orientētu vidi kopā!

Cilvēki - Bites vērtība

Rūpes par cilvēkiem ir viena no mūsu svarīgākajām vērtībām, tāpēc mēs ik dienu meklējam jaunus veidus, kā padarīt vidi un atmosfēru Bitē arvien pretimnākošāku un iekļaujošāku visiem.

Šobrīd ar patiesu entuziasmu strādājam pie tā, lai vidi Bitē veidotu draudzīgāku cilvēkiem ar invaliditāti - gan pielāgojot savu pakalpojumu pieejamību cilvēkiem ar dzirdes, redzes un kustību traucējumiem, gan nodrošinot darba iespējas šiem cilvēkiem, kuri nepadodas grūtību priekšā, bet ir apņēmības pilni tiekties pretī saviem sapņiem, pateicoties iedvesmai, ko sniedz īsts #kopāspēks.

Vēlme - solis pretī mērķim

Mēs Bitē ticam un zinām, ka vēlēšanās un mērķtiecība atver ceļus uz panākumiem, tāpēc pastiepjam pretī roku tiem, kuri patiešām vēlas uzlabot savu dzīvi, un ar savu apņēmību kalpo kā lielisks piemērs un motivācija ikvienam.

Jau pagājušā gadā Bite Baltijas līmenī uzsāka darbu pie vienotas Korporatīvās sociālās atbildības (KSA) stratēģijas izstrādes, kas ne tikai demonstrē mūsu uzņēmuma vērtības - rūpes par cilvēkiem, degsme sasniegt mērķus un izcilība it visā, kā arī sniedz atbalstu cilvēku ar invaliditāti veiksmīgākai integrācijai sabiedrībā un darba vidē.

5G BitePARATEAMTV3

Turpinām augt kopā,
lai sasniegtu vēl vairāk!

Bites #kopāspēks ir reāls pierādījums, ka tieši kopā mēs varam sasniegt vairāk. Priecājamies šo gadu sākt, ar ievērības cienīgas sadarbības uzsākšanu, atbalstot entuziasma un apņēmības pilnus sportistus un jaunos talantus ceļā uz sasniegumiem.

2024. gada 16. janvārī BITE grupas uzņēmumi, BITE Latvija un TV3 Group Latvija, kļuva par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālpartneriem, parakstot 4 gadu nodomu līgumu un apņemoties sniegt būtisku finansiālu un informatīvu atbalstu 1 miljons eiro apmērā, veicinot sportistu sagatavošanu sacensībām, jauno sportistu piesaisti un atbalstot treniņnometnes.

Šīs sadarbības mērķis ir ne tikai palīdzēt apņēmīgajiem sportistiem sasniegt mērķus un rezultātus daudz efektīvāk, bet arī celt paralimpiešu kustības redzamību un popularitāti sabiedrības vidū, tādējādi iedvesmojot arvien vairāk cilvēku nepadoties grūtību priekšā, bet turpināt ceļu pretī saviem sapņiem.

Latvijas Paralimpiešu delegācija Parīzes Olimpiskajās spēlēs
Bite Latvija un Go3 ģenerāldirektori kopā ar Paralimpiskās komitejas prezidenti
Tokijas Paraolimpisko sporta spēļu medaļas
Smaidīgu cilvēku kopbilde pēc sadarbības līguma parakstīšanas