Go3

Kas ir Go3 un kā to pieslēgt?

Satura platformā pieejamas filmas, seriāli, tiešraides TV kanāli un sporta pārraides. Savukārt, sadaļā Filmu noma iespējams nomāt kases grāvējus, kas vēl tikko bija redzami kinoteātros. Satura klāsts tiek regulāri atjaunots un ar to vienmēr var iepazīties platformas interneta vietnē – www.go3.lv.

Tāpat, teju viss saturs tiek dublēts latviešu valodā, vai arī tam ir pieejami latviešu subtitri.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai atjaunotu Go3 paroli, jādodas uz interneta vietni www.go3.lv , jāizvēlas iespēja “Pieslēgties” un tad – “Aizmirsi savu paroli?”. Tālāk nepieciešams sekot soļiem, kas nodrošinās paroles atjaunošanu, ievadot savu Go3 Bite reģistrēto e-pastu.

Vai atbilde bija noderīga?

Nē, klienti ar savu priekšapmaksas numuru nevar verificēties Go3 servisā. Go3 Bite var pieslēgt tikai ar aktīvu pēcapmaksas numuru.

Vai atbilde bija noderīga?

 

Pārliecinies, vai Tava ierīce ir saderīga, sekojot saitei šeit.

Pārliecinies par interneta ātrumu – Go3 vari lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai pilnībā to izbaudītu, mēs rekomendējam interneta ātrumu vismaz 10Mb/s.

 • Izveido savu kontu - Go3 vari pieslēgt pats, dodoties uz saiti šeit.
 • Saitē Tev lūgs ievadīt savu Bites pēcapmaksas telefona numuru, uz kuru saņemsi verifikācijas kodu. Ievadot kodu mājas lapā paredzētajā vietā, nonāksi nākamajā solī – satura pakas izvēlnē. Ja vēlies izmantot bezmaksas izmēģinājuma periodu, izvēlies paku TV un Filmas.
 • Nākamais solis ir e-pasta ievade. Tev būs divas reizes jāievada savs e-pasts, ar kuru reģistrēsies Go3 platformā. Lūdzu, pievērs uzmanību, lai tas ir pareizi un precīzi ievadīts. Pabeidzot e-pasta ievadi un spiežot Tālāk, mājas lapa ziņos, ka reģistrācijas process ir pabeigts. Tajā brīdī tavs Go3 konts jau ir aktīvs un Tev atliek vien ielūkoties e-pastā, kuru ievadīji reģistrācijas procesā un sagaidīt tur ziņu no Go3. Šajā ziņā Tev lūgs izveidot savu Go3 paroli.
 • Ja ziņu nesaņem ilgāku laiku, paroli vari izveidot arī, dodoties uz www.go3.lv, spiežot “Pieslēgties” un izvēloties “Aizmirsi savu paroli?”, tad ievadi e-pasta adresi, ar kuru reģistrējies platformā un sagaidi ziņu par paroles atjaunošanu.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai skatītos tiešraides kanālus, īpašus raidījumus un ekskluzīvu sporta saturu, jāizvēlas satura paka, kurā ir iekļauts Sports. Reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam ir iespējams tikai izvēloties satura paku TV un Filmas, taču, pieslēdzot šo paku, arī bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā ir iespējams nomainīt paku uz Viss iekļauts, tādējādi gūstot iespēju skatīties arī sporta saturu. Bezmaksas izmēģinājuma laikā nomainot TV un Filmas satura paku uz Viss iekļauts, līdz izmēģinājuma perioda beigām būs jāmaksā tikai abu saturu paku cenas starpība.
 

Par izmaiņām no 01.06.2021.

No 2021.gada 1. jūnija Go3 satura pakām tiek ieviesti jauni ikmēneša izcenojumi. Klientiem, kuri līdz šim lietoja Go3, saglabājas esošā abonēšanas maksa. Savukārt, pieslēdzot Go3 pēc 2021. gada 1. jūnija, spēkā ir jaunās cenas, kas atrodamas go3.lv un bite.lv

Ja klients ar Go3 abonentu pie Bites, kas aktivizēts līdz 2021. gada 1. jūnijam, vēlas mainīt satura paku uz citu, tad jārēķinās, ka izvēlētā satura paka būs pieejama tikai ar jauno cenu.

No 2021. gada 1. jūnija nav pieejama satura paka Starts. Esošie šīs satura pakas lietotāji to var turpināt lietot, saglabājot esošos nosacījumus. Taču jāņem vērā, ka mainot satura paku uz citu, nebūs iespējams atgriezties uz paku Starts.

Vai atbilde bija noderīga?

Bezmaksas izmēģinājuma periods ir iespēja jauniem Go3 lietotājiem bez maksas gūt ieskatu Go3 lietošanā un piedāvātajās iespējās. Bezmaksas periodā pieejama satura paka TV un Filmas, kas piedāvā skatīties filmas, seriālus un tiešraides televīzijas kanālus ar septiņu dienu arhīva funkciju. Pēc bezmaksas perioda beigām, neveicot nekādas izmaiņas abonementā, izvēlētā satura paka paliek spēkā automātiski. Standarta maksa par satura paku tiek pievienota klienta Bites rēķinam.

Bezmaksas izmēģinājuma periods klientam ir pieejams vienu reizi.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 ir nākamās paaudzes televīzija, kas piedāvā skatīties gan ārzemju, gan latviešu filmas, seriālus, tiešraides TV kanālus un sporta saturu.

Go3 iespējams skatīties teju visās viedierīcēs, jebkur, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets. Atliek vien lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu – www.go3.lv

Vai atbilde bija noderīga?

Kā skatīties Go3 uz dažādām ierīcēm?

Go3 iespējams skatīties uz divām ierīcēm vienlaikus.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 iespējams skatīties:

 1. Telefonā (iOS vai Android)
 2. Planšetē (iOS vai Android)
 3. Datorā
 4. Viedtelevizoros (Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV)
 5. Izmantojot Go3 Android straumētāju

Vairāk par to, kas nepieciešams Go3 satura baudīšanai atradīsi šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai izmantotu Go3 datorā, tam nepieciešams sekojošs nodrošinājums:

 • PC ar Windows Vista vai jaunāka programmatūra
 • MAC OS 10.5.7+ vai jaunāka programmatūra
 • Windows Vista: Chrome, Firefox, and Opera
 • Windows 7: Chrome, Firefox, and Opera
 • Windows 8: Chrome, Firefox and Opera
 • Windows 8.1: Chrome, Firefox, and Opera
 • Windows 10: Chrome, Firefox, Opera and Edge
 • Mac OS: Chrome, Safari, Firefox and Opera
* Un jaunākās versijas šiem interneta pārlūkiem: Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera.
** Ja tiek izmantota Opera interneta pārlūkprogramma, “Opera Turbo” funkcija ir jāizslēdz.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai izbaudītu Go3 piedāvāto saturu lieliskā kvalitātē, nepieciešams vismaz 10Mb/s ātrs internets. Tas var būt gan mobilais, gan fiksētais.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 ir paredzēts lietošanai bez reklāmu bloķēšanas rīkiem. Lai arī, izvēloties kādu no Go3 maksas pakām, reklāmas netiks rādītas, rekomendējam neizmantot reklāmu bloķēšanas rīkus, lietojot Go3.

Vai atbilde bija noderīga?

Lejupielādē savā viedtelevizorā bezmaksas Go3 aplikāciju. To atradīsi televizorā pieejamajā aplikāciju veikalā:

Instrukcija Samsung Smart TV:

 1. video formātā
 2. dokumenta formātā

LG televizoros, kas jaunāki par 2016.gadu, Go3 aplikācija būs jau uzinstalēta. Ja tā nav, meklē to televizora aplikāciju veikalā:

 1. video formātā
 2. dokumenta formātā

Go3 saturu iespējams skatīties arī pievienojot televizoram Go3 Android straumētāju.

Instrukcija straumētāja uzstādīšanai:

 1. dokumenta formātā

Vai atbilde bija noderīga?

Kā nomainīt satura paku, atslēgt pakalpojumu un norēķināties?

Ja vairs nevēlies lietot Go3 satura platformu, dodies uz savu lietotāja profilu vietnē www.go3.lv , izvēlies “Nomainīt plānu” un atslēdz pieslēgto satura paku.

Vai atbilde bija noderīga?

Nomainīt Go3 satura paku iespējams savā Go3 lietotāja profilā. Sadaļā “Mans konts” jāizvēlas iespēja “Nomainīt plānu”.

Gadījumā, ja esošās pakas saturam tiek pievienota papildu jauna tematiska TV paka, tiek uzskatīts, ka esošā paka tiek mainīta uz lielāko. Šajā gadījumā izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties.

Ja pieslēgtā TV paka tiek atslēgta vispār, vai tiek pieslēgta cenas ziņā lētāka TV paka, vai tiek pieslēgta līdzvērtīga TV paka (nomainot TV pakas sastāvdaļas), tiks uzskatīts, ka notikusi TV pakas maiņa uz mazāku paku. Šajā gadījumā visas izmaiņas stāsies spēkā nākamā kalendārā mēneša pirmajā dienā, ja TV pakas minimālais lietošanas termiņš ir beidzies. Ja TV pakas minimālais lietošanas termiņš nav beidzies, izmaiņas stāsies spēkā pēc minētā termiņa beigām. Minimālais lietošanas termiņš ir viens mēnesis. 

Vai atbilde bija noderīga?

Reģistrējoties Go3 platformā kā Bites klientam, maksa par Go3 abonementu, kā arī Filmu nomā pasūtītajām filmām (ja tādas ir), tiks pieskaitītas ikmēneša Bites pakalpojumu rēķinam. Rēķina apmaksa jāveic līdz nākamā mēneša 20. datumam.

Vai atbilde bija noderīga?

Filmu noma

Filmu noma ir sadaļa platformā, kurā pieejamas jaunākās un aktuālākās filmas, kuru lietošana neietilpst nevienā no abonēšanai paredzētajām satura pakām. Filmas iespējams atsevišķi iznomāt, maksājot pie katras konkrētās filmas norādīto cenu un lietojot filmu noteiktu laiku. 

Filmu iegāde notiek, apstiprinot pirkumu ar Go3 platformas PIN kodu. Maksa par filmu tiek pieskaitīta Bites rēķinam, papildus Go3 abonēšanas maksai.

Iegādājoties filmu no Filmu nomas, tā ir pieejama jebkurā ierīcē, kurā lietotājs ir autentificējies ar savu Go3 lietotāja e-pastu un paroli. Pēc norādītā nomas perioda beigām filma vairs nav pieejama, neatkarīgi  no tā, cik reižu tā ir skatīta.

Ar jau iznomāto filmu sarakstu un datumu, līdz kuram tā ir pieejama, Go3 lietotājs var iepazīties sava konta iestatījumos, sadaļā “Mani pirkumi”.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 platformas PIN kods ir četru ciparu kombinācija, ar kuras palīdzību iespējams apstiprināt pieaugušo satura skatīšanos, kā arī iegādāties filmas no Filmu nomas.

Pēc noklusējuma Go3 PIN kods ir 1234 un to pret citu var nomainīt Go3 profila iestatījumos.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai rūpētos par drošību, katram Go3 lietotājam ir pieejams limits filmu iegādei no Go3 Filmu nomas - 40 EUR mēnesī (neskaitot Go3 abonēšanas maksu). Limita ietvaros ik mēnesi iespējams pasūtīt filmas. Ja limits tiek sasniegts, vai filmas iegāde potenciāli pārsniegtu limitu, filmu iegādāties nav iespējams.

Šo limitu pēc klienta lūguma iespējams gan palielināt, gan iestatīt 0 EUR apmērā, tādējādi bloķējot Filmu nomas pakalpojumu. Limitu iespējams mainīt, sazinoties ar Bites Klientu apkalpošanas speciālistu.

Vai atbilde bija noderīga?

Palīdzība

Liegums Go3 Bite ir papildpakalpojums, ko iespējams pievienot numuram, tādējādi nodrošinot, ka ar šo numuru nevar tikt veikta Go3 Bite pakalpojuma verifikācija un pieslēgšana. Šo pakalpojumu var pievienot, piemēram, bērna telefona numuram, lai izvairītos no neatļautas Go3 Bite pieslēgšanas. Pakalpojumu iespējams pieslēgt vai atslēgt pašapkalpošanās vietnē www.manabite.lv.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 noteikumus, Privātuma politiku un Sīkdatņu politiku atradīsi šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 saturu iespējams skatīties arī, esot atvaļinājumā vai īslaicīgā darba braucienā. Jāņem vērā, ka pilnīgi viss saturs var nebūt pieejams autortiesību ierobežojumu dēļ. Tāpat, ja, piemēram, gaidāms garāks pārlidojums, vēlamo filmu vai seriālu var lejupielādēt savā telefonā un skatīties vēlāk, kad interneta pieslēgums nav pieejams.

Vai atbilde bija noderīga?

Nē, šim pakalpojumam Izmaksu kontrole nav pieejama. Taču ir pieejams pakalpojums Liegums Go3 Bite, kas liedz ar konkrētu numuru aktivizēt Go3 pieslēgumu. 

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 Bites Biznesa klientiem

Ņemot vērā, ka Go3 pakalpojums ir paredzēts tikai privātai lietošanai, uzņēmuma numuriem automātiski ir aktīvs Liegums Go3 Bite, kas liedz pakalpojumu pieslēgt. Tādējādi, uzņēmuma īpašnieks vai pārvaldītājs tiek pasargāts no papildu neparedzētām izmaksām. Ja uzņēmuma īpašnieks vai pārvaldītājs akceptē pakalpojuma pieslēgšanu un izmantošanu saviem darbiniekiem, viņš Liegumu var noņemt, darot to pašapkalpošanās portālā manabite.lv, vai arī, sazinoties ar savu Bites Biznesa klientu menedžeri.

Vai atbilde bija noderīga?

Nē, pakalpojums ir paredzēts tikai privātai, individuālai lietošanai.

Vai atbilde bija noderīga?

Jā, arī Bites Biznesa klienti var pieslēgt Go3 Bite, dodoties uz tv.bite.lv un sekojot soļiem. Jāņem vērā, ka pēc noklusējuma Biznesa klientu telefona numuriem ir aktīvs pakalpojums Liegums Go3 Bite, kas ar konkrēto numuru neļaus veikt Go3 pakalpojuma aktivizāciju. Lai Liegumu noņemtu, numura lietotājam jāsazinās ar numura pārvaldītāju (Uzņēmuma vadītāju vai grāmatvedi), kas šo Liegumu var noņemt, izmantojot pašapkalpošanās platformu manabite.lv, vai, sazinoties ar savu Bites Biznesa menedžeri. Noņemot konkrētam numuram Liegumu, uzņēmuma vadītājs akceptē, ka ar šo numuru var tikt veikta Go3 pakalpojuma pieslēgšana un maksa par to tiks piestādīta uzņēmuma Bites rēķinam.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601