Izvēlne

Kādām digitālām prasmēm 2021. gadā ir jābūt ikviena cilvēka “kabatā”?

bite.lv | Bite
Kā liecina Eiropas Savienības Digitālās ekonomikas un sabiedrības 2020. gada indekss (DESI), digitālās prasmes vismaz pamata līmenī ir vien 43% Latvijas iedzīvotāju, bet virs pamata līmeņa – 24% valsts iedzīvotāju. Ar šiem rādītājiem ES valstu starpā ieņemam 5. vietu no beigām. Ņemot vērā to, ka gan mācības, gan darbs, gan ikdienas norises, komunikācija vēl kādu laiku notiks attālināti un daudziem šīs pārmaiņas arī nākotnē paliks par nemainīgu ikdienas sastāvdaļu, ir ļoti būtiski nostiprināt dažādas digitālās prasmes. Tāpēc mobilo sakaru operatora BITE eksperti ir apkopojuši praktiskas digitālās prasmes, kas noteikti jāapgūst 2021. gadā, kā arī ieteikumus, kā ikdienu viedierīcēs un tiešsaistes platformās padarīt ērtāku un drošāku.

# Pamata zināšanas par ierīcēm, bez kurām vairs neiztikt
Šobrīd arvien vairāk izmantojam bezvadu tehnoloģijas, kas atvieglo ikdienas darbu, komunikāciju, pārvietošanos. Katram, kurš turpina darbu vai mācības attālināti vai gluži vienkārši ikdienā izmanto ierīces, piemēram, saziņai ar tuviniekiem ārzemēs vai citā Latvijas pilsētā, ir noteikti jāprot patstāvīgi pieslēgt bezvadu austiņas, bezvadu datora peli un bezvadu tumbiņas. Tās ir svarīgas pamata zināšanas un darbības, kas jāspēj īstenot patstāvīgi. Tikpat noderīgi ir arī rūpīgi izpētīt, kā pieslēgties videozvanam ar viedtālruni vai pārslēgties starp ierīcēm videozvana laikā. Ja datorā būs radusies kāda pamatīgāka problēma, attālinātā tikšanās nebūs jākavē, pieslēdzoties tai ar telefonu vai brīdī, kad notiek saruna ar radiniekiem, varēs ērti pārvietoties pa mājokli, turpināt gatavot maltīti u.tml.

Internets reizēm var niķoties, tāpēc vienmēr būtiski zināt, ko tādos brīžos darīt. Piemēram, kā pārstartēt rūteri vai  pieslēgties internetam atkārtoti. Noderīgi būs arī zināt, kā ieslēgt “hot spot” jeb izmantot viedtālruni par interneta avotu. Šīs prasmes būs glābiņš arī brīdī, kad sliktu laikapstākļu dēļ pazūd elektrība. Tāpat svarīgi minēt, ka cilvēki bieži vien paļaujas uz to, ka ierīces internetam pieslēdzas automātiski, taču reizēm tas var nenotikt, tāpēc pa rokai vienmēr jāglabā interneta parole.

# Kā attālinātas prezentācijas padarīt atraktīvākas?
Prezentāciju veidošana, to prezentēšana attālināti un auditorijas uzmanības noturēšana var būt izaicinājums. Par laimi, tehnoloģiju laikmetā ir dažnedažādi rīki un iespējas, kas ļauj to uzlabot, arī ja prezentēšana jāveic attālināti.

Piemēram, prezentācijā laiku pa laikam vēlams noskaidrot klausītāju viedokli, un to iespējams darīt, gan izmantojot konkrētu saziņas aplikāciju piedāvātās iespējas, gan speciāli šim nolūkam radītas aplikācijas. “Google Meet” videozvanā iespējams izveidot gan ātro aptauju, gan jautājumu un atbilžu sesiju, kas prezentāciju padarīs interaktīvāku. Savukārt “Sli.do” ir aplikācija, kas piedāvā veikt aptaujas, neatkarīgi no videozvanam izmantotās platformas.

Viens no veiksmīgas prezentācijas stūrakmeņiem ir atraktīvs prezentācijas noformējums, un šis ir laiks, kad var eksperimentēt! Garu tekstu un statisku foto vietā iespējams izmantot arī kustīgas bildes (GIF), video, tā audiovizuāli papildinot stāstījumu. Labs rīks, kas palīdzēs veidot vizuāli skaistas prezentācijas, ir “Canva.com”, kur no tūkstošiem prezentāciju veidnēm iespējams izvēlēties sev piemērotāko. Bet, ja vēlaties radīt pavisam netipisku prezentāciju, kas ļoti atšķirsies no ierastā “PowerPoint Presentation” formāta, laiks apgūt dažādus interaktīvus rīkus, piemēram, “Prezi.com” platformu. 

# Kāpēc atjauninājumi ir jāinstalē regulāri un kas jāzina par drošību internetā?
Datoru, viedtelefonu un lietotņu ražotāji regulāri veido jaunākos atjauninājumus, kas, tos lejupielādējot, sniedz papildus iespējas. Šie atjauninājumi ir vienmēr jālejupielādē, lai operētājsistēmas un lietotnes nezaudētu savu funkcionalitāti. Piemēram, ja vēlies klausīties virtuālo konferenci “Zoom” ar sinhrono tulkojumu, bet datorā nav instalēta jaunākā lietotnes versija, šāda funkcija var nebūt pieejama. Arī tik vienkārša funkcija kā dažādi fona attēli nebūs pieejama, ja lietotne, kas tiek izmantota videozvanam, nebūs atjaunināta. Tāpat šajā laikā ir īpaši svarīgi rūpēties arī par antivīrusa atjauninājumiem, kas pasargās ierīci no kibernoziedznieku izstrādātajiem vīrusiem. 

Turklāt, šobrīd, kad cilvēki daudz laika pavada tiešsaistē, kibernoziedznieki regulāri nāk klajā ar jaunām krāpniecības metodēm. Piemēram, šodien e-pastu izmantojam ļoti bieži, proti, lai sazinātos darba vajadzībām. Bieži vien šie procesi notiek tik ātri, ka niansēm uzmanības neatliek, un to veiksmīgi izmanto kibernoziedznieki. Arī, ja uzņēmuma IT kolēģi ir parūpējušies par drošību, papildus uzmanība nekad nenāk par skādi. BITES eksperti norāda, ka ikdienā ir jāuzmanās, piemēram, no e-pastiem, kas nākuši no nepazīstama adresāta un satur pielikumus. Tik pat neprognozējami var būt e-pasti, kas sūtīti no šķietami pazīstama adresāta, tomēr, iedziļinoties tajā, saskatāms, ka e-pasta adresē nomainīts viens burts vai arī faila formāts ir nepazīstams. Šādus e-pastus nevajadzētu vērt vaļā un nekādā gadījumā nevajadzētu lejupielādēt tajos pievienotos pielikumus. 

Vai draugi, kolēģi un paziņas bieži jums sūta ziņas “Facebook Messenger” un “Skype”? Protams. Taču arī kibernoziedznieki to dara. Tas var būt, piemēram, pēkšņs paziņas aicinājums apskatīt konkrētā saitē it kā jums nezinot uzņemtu jūsu foto vai “svarīga” informācija par it kā aktīvu datorvīrusu, kas obligāti visiem ir jāpārsūta u.tml. Kad saņemiet šādu ziņu, vispirms ir vērts pajautāt sūtītājam, vai tiešām viņš to ir sūtījis jums, savukārt, daloties ar informāciju par datorvīrusiem, varat nonākt situācijā, ka jūsu ierīce sāk nekontrolēti to pārsūtīt iespējami daudziem adresātiem jūsu kontaktos. 

# Sāc apgūt jaunus rīkus efektīvākam darbam un ikdienas saziņai!
Ņemot vērā tehnoloģiju radītās iespējas, ir laiks dažādus ikdienas darbus un procesus padarīt daudzkārt efektīvākus gan laika, gan kvalitātes ziņā. 

Cik gan bieži ir situācijas, kad viens dokuments ir jāaizpilda vairākiem kolēģiem vienlaikus! Piemēram, gada aktivitāšu plāns “Excel” formātā, kur katrs no kolēģiem ir atbildīgs par savu jomu. Dažādu dokumentu rediģēšanu tiešsaistē daudz ērtāku padara platformas, kas ļauj dalīties ar dokumentiem tiešsaistē, piemēram, “Google Docs”, kas ļauj ar vienu dokumentu vienlaikus strādāt vairākiem cilvēkiem. “Google Docs” visi kolēģi var vienlaicīgi papildināt dokumentu, veikt tajā korekcijas, atstāt komentārus citiem kolēģiem u.tml. Platforma piedāvā arī iespēju apskatīt dokumenta vēsturi, nepieciešamības gadījumā atjaunojot kādu no senākām dokumenta versijām. Gatavo dokumentu katrs uzņēmuma darbinieks var arī lejupielādēt savā datorā. 

Turpretim brīžos, kad rakstītajam tekstam ir jātop ātri, komati un garumzīmes var būt izaicinājums. Tāpēc liels palīgs var būt dažādi pareizrakstības rīki, piemēram, “Grammarly” tekstiem angļu valodā, bet “Tilde” – tekstiem latviešu valodā, jo abas laikus signalizēs par drukas kļūdām. Vienlaikus, darbojoties ar datu analīzi, ir pieejamas programmas, kas veic dažādus aprēķinus un ģenerē datu grafikus automātiski - aprēķiniem vairs nav nepieciešams kalkulators un manuāla datu apstrāde, jo šo darbu var atvieglot tehnoloģijas. 

Lai gan šajā laikā ar radiem un draugiem tiekamies retāk, saziņai ir arī citas iespējas. Dažādas digitālās platformas piedāvā ne vien saziņas iespējas, bet arī interesantus laika pavadīšanas veidus kopā. Piemēram, ikviens var organizēt spēļu vakaru platformā “Shmuxit.com” un spēlējot populāro galda spēli “Dixit” – tas būs labs veids, kā saziņu ar draugiem un radiem padarīt par interesantu un kopīgu aktivitāti, kas būs vairāk nekā vienkārša sazvanīšanās. Liekot lietā radošu izdomu,  saziņa digitālās platformās vienmēr var iegūt jaunu dimensiju!

Bites akcijas "Bites salonu apmeklētājiem patīk dāvanas" laimētāju saraksts

Aptauja: Jauniešiem ir būtisks elastīgs darba laiks un iespēja to pielāgot privātām vajadzībām

Tendence: ne tikai uzņēmēji, bet arī valsts sektors stiprina IKT kapacitāti

BITE ziedo 880 somas un mācību piederumus Latvijas SOS Bērnu ciematu skolēniem

Latvijas čempioni “BITE Buffalo Sailing Team” startēs Baltijas “Platu25” čempionātā Nidā

Aptauja: 71% vecāku uzskata, ka šogad jaunā mācību gada uzsākšana atšķirsies no citiem gadiem

BITE: pēdējā laikā novērota izteikti pastiprināta telefonkrāpnieku aktivitāte

Noslēgušās Bites privāto un biznesa klientu akcijas

Noslēdzies Bites konkurss, kura uzvarētājam ticis lielais laimests - Xiaomi RoboRock S5 MAX putekļsūcējs

Eksperti: nereti sākam ar elektrisko skrejriteņu braukšanu, nevis iepazīšanos ar satiksmes noteikumiem

RTU Lielajā izlaidumā diplomus saņems vairāk nekā 1000 absolventu

BITE: šobrīd lielākā iedzīvotāju koncentrācija ir gar Baltijas jūras krasta līniju

Noskaidrots veiksminieks, kurš Home3 konkursā laimējis jaunu Samsung televizoru

BITE: pirmo Latvijas hokeja izlases spēļu skatījumi sit rekordus; vairāk skatīta spēle pret Kazahstānu

Aptauja: iedzīvotāji Latvijas izlasei PČ hokejā prognozē 8. vietu

Aptauja: 83% iedzīvotāju atbalsta PČ hokejā norisi Latvijā

Noteikti Bites klientu akcijas 4. izlozes uzvarētāji!

Diāna Šmite: arī mazie un vidējie uzņēmumi ir tik stipri, cik to IKT risinājumi

Noteikti Bites klientu akcijas 3. izlozes uzvarētāji!

BITES apgrozījums 2020. gadā sasniedza 120 miljonus eiro

Noteikti Bites klientu akcijas 2. izlozes uzvarētāji!

Noteikti Bites klientu akcijas 1. izlozes uzvarētāji!

Pandēmijas gadā BITE visstraujāk palielinājusi interneta jaudu

Kaspars Buls: Kāpēc uzņēmumiem mērķtiecīgi jāievieš IKT risinājumi

Noskaidrots veiksminieks, kurš Bites akcijā laimējis viedo putekļu sūcēju

E. Kaševska: Krīzes apstākļos vadītājam jābūt priekšplānā

Par 40% palielinājies laiks, ko iedzīvotāji velta video skatīšanai

BITE nodrošinās vērienīgu IKT infrastruktūru IIHF Pasaules Čempionātam Hokejā 2021 Rīgā

Noskaidroti laimētāji Bites klientu akcijā!

Noskaidrots veiksminieks, kurš Bites akcijā ticis pie televizora

Kaspars Buls: prasīga sabiedrība liek operatoriem strādāt gudrāk

5 tehnoloģiju jaunumi, kuri drīz varētu kļūt par mūsu ikdienu?

Izmaiņas Go3 TV kanālu sarakstā

BITE uzstādījusi savas pirmās 5G bāzes stacijas reģionos - Jelgavā un Valmierā

Kādām digitālām prasmēm 2021. gadā ir jābūt ikviena cilvēka “kabatā”?

BITES 5G tīkls ir pirmais Latvijā, kurā SAMSUNG ierīces darbojas komercrežīmā

Mobilā interneta patēriņam palielinoties par 83%, BITE audzē tīkla kapacitāti

Noskaidrots veiksminieks, kurš Bites akcijā ticis pie televizora

BITE Rīgas centrā atklāj līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus

Kaspars Buls: Ekonomikas restartam būs svarīga 5G infrastruktūra

Aptauja: iedzīvotāji šogad turpinās Ziemassvētku tradīcijas, taču eksperti kopā būšanai mudina izmantot tehnoloģijas

Uzsākta uzņēmuma “Latnet” pilnīga integrācija “Bite Latvija”

BITE decembrī pilnībā finansēs biedrības “Dr. Klauns” darbību

Aptauja: pandēmija Ziemassvētkus nav atcēlusi, Latvijā un pasaulē tiem gatavojas ļoti laicīgi

Kā digitālā revolucionāru paaudze mainījusi mūsu ikdienu?

Aptauja: Vecāki uzskata, ka visatļautība interneta vidē ir vainojama pie kibermobinga

Gada pirmajā pusē biežākie kiberdraudi - mērķēta pikšķerēšana, ļaunatūras un DDoS uzbrukumi

Vecāku aptauja: kibermobings notiek biežāk, bet bērni nevēršas pēc palīdzības baiļu dēļ

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji visbiežāk par neierašanos uz vizīti nepaziņo medicīnas iestādēm

Jauna aptauja: 57% vecāku zināšanas par kibermobingu aizvien ir zemas

Kāpēc Covid-19 ierobežojumu dēļ bērnu ikdienas pārraudzībā pieaug tehnoloģiju loma?

Eksperti: sociālajos medijos izplatās bīstama tendence riskēt ar dzīvību un veselību “like” dēļ

15 gadu laikā BITE ir kļuvis par straujāk augošo mobilo sakaru operatoru Latvijā

Pārejot uz digitalizāciju, pieaudzis pieprasījums pēc portatīvajiem datoriem

BITE aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, ļaujot aplikācijām piekļūt telefona funkcijām un datiem

Asociācija: sociālais fons nedrīkst apdraudēt bērnu iekļaušanos skolā un vēlmi mācīties

Par ManaBite akciju “Dari ērtāk un laimē”

Investējot 50 000 eiro, Liepājā atver “BITES Jauno tehnoloģiju parku”

Aptauja: vairāk nekā 50% skolēnu un 88% vecāku gaida skolas gaitu atsākšanos klātienē

BITE: šobrīd mobilo datu patēriņš ir saglabājies ārkārtējās situācijas laika līmenī

Investējot 5,5 miljonus eiro, BITE šī gada pirmajā pusgadā uzstādījis 24 jaunas bāzes stacijas

Aptauja: 40% uzskata, ka pozitīvs piemērs mudina otram palīdzēt

“BITE One IT” uzsāk piedāvāt virtuālos privātos serverus

75% iedzīvotāju uzskata, ka Covid-19 krīze ir saliedējusi sabiedrību

Kādēļ tagad ir jāapsver garāks atvaļinājums?

Kas vecākiem ir jāizstāsta bērniem par drošu “TikTok” lietošanu un kas jādara pašiem?

Eksperts iesaka 5 praktiskas mobilās lietotnes Līgo svētku plānošanai

Pēc krīzes ir jāmeklē zelta vidusceļš darbam birojā un attālināti

Covid-19 dēļ dramatiski krities labdarības organizāciju saņemto ziedojumu apjoms

Stabiliem IKT risinājumiem ir izšķiroša loma biznesa darbības uzturēšanā

Kā krīze liek pārprofilēties?

Pandēmijas laikā strauji pieaugusi iepazīšanās aplikāciju un spēļu popularitāte

Investējot vairāk nekā 200 000 eiro, BITE stiprina tīklu Latgalē un pierobežā

BITE: tiks sekmēta iedzīvotāju digitālo prasmju attīstība un nostiprināšana

BITES apgrozījums pērn audzis par 6,2%

#Newnormal – rītdienas uzvarētāju darba modelis

BITE: ārkārtējās situācijas laikā skatītākais saturs – ziņas un ģimenes piedzīvojumu filmas

Kā krīzes situācijā nezaudēt personīgu pieeju darbiniekiem

BITE klientiem dāvina papildus 10 GB interneta – mācībām, darbam, saziņai ar mīļajiem

Padomi, kā Covid-19 pandēmijas laikā pasargāt sevi no krāpniecības internetā

5 padomi ergonomiskam darbam un mācībām no mājām

Sargot veselību, iesaka mazgāt ne tikai rokas, bet arī viedierīces

BITE ārstniecības personālam sakaru pakalpojumus trīs mēnešus sniegs bez maksas

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, no 16. marta slēdz visus BITES salonus

Attīstot “OneIT” konceptu, BITE piedāvās fiksētos telefona sakarus

BITE Latvija – sestā iekārojamākā darba vieta Latvijā un “Gada izaugsme 2019”

BITE: par 45% palielinājies pieprasījums pēc viedtālruņiem ar izteikti lieliem ekrāniem

Konkurences padome atļauj BITEI iegādāties telekomunikāciju uzņēmumu “Baltcom”

78% Latvijas iedzīvotāju atliek mobilo ierīču operētājsistēmu atjauninājumus

BITE izsludina pieteikšanos iespējai kļūt par Pasaules čempionāta hokejā reportieri

5 mobilās aplikācijās, kas lieti noderēs pārīšiem

BITE veic zīmola modernizēšanu, padarot to atbilstošāku mūsdienu prasībām

67% darbinieku ir sabojājuši darba devēju izsniegtas mobilās ierīces, tās nometot

BITE šogad stiprinās tīklu lielākajās Latvijas pilsētās un reģionos, investējot 10% no apgrozījuma

BITE: Pērn par 40% palielinājies lielo biznesa klientu skaits

2019. gada pirktākās ierīces: viedtālruņi ar lieliem ekrāniem un viedpalīgi

Balansu uzņēmumā var ieviest tikai tad, ja vadība ir šīs idejas vēstneši

5 izplatīti pieaugušo mīti par kibermobingu

56% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pārdāvināt dāvanas ir nepieklājīgi

Šobrīd publiskajos iepirkumos iekļauj pat 10 gadus novecojušas prasības

BITE šogad palielinājusi tīkla jaudu reģionos par 83%

Aptauja: 24% vecāku vismaz reizi nedēļā nevar sazvanīt savu bērnu, paliekot neziņā par viņa atrašanās vietu

Kā pareizi “ieziemot” jeb uzglabāt elektroskūteri ziemā?

Aptauja: 56% vecāku Latvijā neapzinās kibermobinga atstāto seku nopietnību

Tendence - ilgtspējīgi viedierīču lietošanas paradumi Latvijā nostiprinās pakāpeniski

Kāpēc ar algu darbinieku motivēšanā un noturēšanā vairs nepietiek?

BITE: integrētie pakalpojumi ļāvuši par 15% palielināt biznesa klientu portfeli

BITE pirmā Latvijā sāk piedāvāt viedpulksteņus ar eSIM un mobilā tīkla pieslēgumu

“BITE Latvija” noslēdz līgumu par uzņēmuma SIA “Baltcom” kapitāldaļu iegādi

LATNET paplašina darbību inovatīvu IT drošības projektu īstenošanā

BITE izglītojošā izstādē skaidros par 5G un kliedēs bažas par tā ietekmi

BITE Latvija kļūst par Ārvalstu investoru padomes Latvijā biedru

Kā pedagogiem uzsākt sarunu ar skolēniem par kibermobingu, integrējot to mācībās?

Kā un kāpēc darba vidē iekļaut vecāka gadagājuma kolēģus?

BITE: šogad sešas reizes palielinājies pieprasījums pēc viedpalīgiem

Vasaras festivālos vislielākais mobilā interneta patēriņš bijis festivālā “Summer Sound”

BITE šogad investēs 150 000 eiro darbinieku 3. līmeņa pensiju fondu iemaksās

45% viedtālruņu īpašnieku turpina izmantot telefonu ar saplēstu displeju

Latvijas iedzīvotāju izmantotais mobilo datu apjoms Eiropas Ekonomiskajā zonā kāpis simts reizes

Uzņēmēji pagaidām neapzinās IKT risinājumu lomu klientu servisā

Klientu apkalpošanā strauji pieaug digitālo pakalpojumu izmantošanas īpatsvars

Šogad ar 4G+ tehnoloģiju tiks aprīkoti vairāk nekā 40% BITES tīkla

Kāpēc internets ir kopīga rūpe un kibermobinga mazināšanā jāiesaistās ikvienam?

Šogad par 46% palielinājies interneta patēriņš mobilajās ierīcēs ārvalstīs

Šogad trīs reizes palielinājies antivīrusa fiksēto drošības risku skaits

Investējot 100 000 eiro, BITE izstrādājusi mobilo aplikāciju “ManaBite”

Pieci ekspertu padomi, kā bērniem un pusaudžiem reaģēt uz kibermobingu

Kādas tehnoloģijas ņemt līdzi atpūtas braucienos un kur doties? Atbild slavenības

Ar mērķi veicināt 5G attīstību Latvijā un Lietuvā “BITES Grupa” un “Tele2” dalīs tīkla infrastruktūru

Praktiski padomi, kā izvēlēties elektroskūteri un braukt ar to droši

Latvijas hokeja fanus raksturo uzticība savai komandai un skaļa balss

Hokeja fani pārbauda savu jaudu un uzmundrina Latvijas hokeja izlasi pirms pasaules čempionāta

Eksperti: tikai saskaršanās ar biznesa riskiem rosina uzņēmējus ieviest integrētus IKT risinājumus

Hokeja fani: viens no galvenajiem Latvijas hokeja izlases panākumu avotiem – labs ritms

BITES apgrozījums pērn sasniedza 106,3 miljonus eiro

Vairāk nekā puse iedzīvotāju fanos par Latvijas hokeja izlasi Pasaules čempionātā hokejā

BITE noslēdz klientu apkalpošanas centru digitalizācijas projektu

Visaktīvāk mobilo internetu viedtālruņos izmanto kurzemnieki

Noslēgts “Latnet” reorganizācijas process

Praktiski ekspertu padomi, kā runāt ar bērnu par kibermobingu

Lai izglītotu par kibermobingu, Rīgas Hanzas vidusskolā organizē Kiberdienu skolēniem

BITES tīkla jauda šogad tiks palielināta par 53%

Mobilo ierīču lietotājiem bīstamākās kaitnieciskās programmatūras

BITE dubulto pārdošanas apjomus internetā

BITE pērn investējusi 100 000 eiro darbinieku profesionālās izaugsmes veicināšanā

Desmit pazīmes, kas var liecināt, ka bērns cieš no kibermobinga

Eksperts: Vai viedtālruņa iebūvētā atmiņa var izmainīt pasauli?

BITE: 45% mobilā interneta apjoma tiek patērēti lielākajos sociālajos tīklos – “Youtube” un “Facebook”

Kā parūpēties par papildu romantikas devu attiecībās, izmantojot modernās tehnoloģijas?

Kā digitālās tehnoloģijas palīdz uzlabot biznesa efektivitāti: praktiski padomi uzņēmējiem

Tendence: pieprasītākās mobilo telefonu krāsas ir melna, zila un zelta

Eksperti: pieaugušie internetā bieži vien pieļauj tās pašas kļūdas, kuras bērni

5 populārākās mobilās aplikācijas, kas ierobežo viedtālruņa lietošanu auto vadīšanas laikā

Jauna tendence - dārgi viedtālruņi sīvi konkurē ar lētākām ierīcēm

Kā pagarināt mobilā telefona mūžu aukstā laikā?

Svētkos mobilā interneta patēriņš pieaug divas reizes

Kas raksturo Latvijas iedzīvotāju "Paldies!" teikšanas kultūru?

Svētkos strādājošo piedzīvojumi darbā: liek no jauna noticēt Ziemassvētku vecītim

Kā vislabāk iemūžināt skaistākos svētku mirkļus ar viedtālruni?

Eksperti: Darbinieki kļūst aizvien vērtīgāki

Aptauja: īpašu “Paldies!” par darbu svētkos visvairāk ir pelnījuši mediķi

Praktiski padomi, kā parūpēties par tehnoloģisku Ziemassvētku dāvanu drošību

Apvienojas "Stream Networks" un "LATNET Serviss"

Eksperts: 5G tehnoloģijas biznesam ļaus būt efektīvākam un straujāk attīstīties

Kas jāņem vērā vecākiem, runājot par kibermobingu ar digitālajiem bērniem?

BITE un "Huawei" nostiprina sadarbību

BITE turpina sadarbību ar LHF arī jaunajā hokeja sezonā

BITE tīkla un pakalpojumu modernizēšanā reģionos šogad investējusi 8 miljonus eiro

Kā sagatavot “garšīgu” CV un motivācijas vēstuli? Ieteikumi jaunajiem profesionāļiem

BITE investē 50 000 eiro klientu apkalpošanas centra modernizēšanā Bauskā

Četras lietas, kas jāzina par “geimingu”

Viedtālruņi un kiberdrošība - populāri mīti un patiesības

Sešas mobilās aplikācijas, kas palīdzēs papildināt zināšanas

BITE kā pirmais mobilo sakaru operators Latvijā sāk piedāvāt “Apple” ražotāja risinājumus biznesam

"Jauno talantu dienas" - iniciatīva jauniešu talantu attīstības un karjeras izaugsmes veicināšanai

Pieci iemesli, kas padara "iPhone" par kulta preci

Aptauja: Katrs piektais Latvijas iedzīvotājs ceļo bez apdrošināšanas

Piecas mobilās spēles darba produktivitātes uzlabošanai

Investējot 100 tūkstošus eiro, Daugavpilī atklāj pirmo reģionālo “BITES Jauno tehnoloģiju parku”

5 praktiski padomi, kā parūpēties par bērnu drošību masu pasākumos

Aizvien biežāk mājas internetam cilvēki izvēlas jaudīgu mobilo pieslēgumu

BITE un “Compensa” sāk piedāvāt nepārtraukto ceļojuma apdrošināšanu

Piecas noderīgas aplikācijas dziedāšanas iemaņu uztrenēšanai

Kā sabiedrībā zināmi vecāki rūpējas par savu bērnu drošību?

Sagatavo viedtālruni ceļojumam un atpūties bez raizēm

Noderīgi aksesuāri viedtālruņiem košāko vasaras mirkļu ķeršanai

Latvijā vecākus visvairāk uztrauc svešinieku radīti apdraudējumi bērniem

Četri radoši Latvijas zīmoli, ko ir vērts atbalstīt

Brāļi Bukarti u.c. hokejisti atklāj, kādas fanu aktivitātes viņu uzmundrina visvairāk

Bērns viens pats mājās - kā parūpēties par drošību?

Fanošanas paradumi mainās: katrs trešais seko līdzi hokeja aktualitātēm mobilajās ierīcēs

Uzņēmējus kibernoziegumi uztrauc vairāk nekā vandālisms un zādzības

Pieredzējušu Latvijas hokeja līdzjutēju TOP 10 fanošanas padomi

BITE turpina investēt tīkla pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos – atklātas septiņas jaunas 4G bāzes stacijas

Trešā daļa Latvijas hokeja fanu uzskata: galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt

BITE plāno ieguldīt tīkla infrastruktūrā aptuveni 10 miljonus eiro

Latvijas hokeja fani: Pasaules čempionāts hokejā ir tradīcija, kas vieno

Tendence: uzņēmēji novērtē mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības, tomēr izmanto tās nelabprāt

Video satura patēriņš mobilajās ierīces pieaug, BITE turpina stiprināt tīkla kvalitāti un kapacitāti

"BITE Latvija" iegādājusies "Stream Networks" un "LATNET Serviss"

BITE sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu – gudro video novērošanu mājoklim un biznesam

Mobilie risinājumi Valentīndienas noskaņās

Mobilo sakaru lietojums viesabonēšanā Eiropā turpina palielināties

Pieaug mobilo aplikāciju loma biznesā

Mobilās aplikācijas, kas palīdzēs piepildīt populārākās Jaunā gada apņemšanās

BITE papildinājusi viedtālruņu klāstu ar moderno “Samsung Galaxy A8”

BITE aktīvi paplašina 4G interneta pārklājumu

Aicinājumam iepriecināt svētkos strādājošos atsaucas vairāki tūkstoši iedzīvotāju

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tuviniekus Ziemassvētkos sveic ar mobilā telefona starpniecību

Mobilās aplikācijas - aizraujošam Ziemassvētku gaidīšanas laikam

BITES tīklu izmantos interneta pakalpojumu nodrošināšanai lidojumos

Aptauja: svētku brīvdienās strādās katrs desmitais

10 noderīgas mobilās aplikācijas izdevīgiem pirkumiem internetā

BITE pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos šogad investējusi vairāk nekā 3 miljonus eiro

Piecas viedierīces, ar ko pārsteigt tehnoloģiju cienītājus Ziemassvētkos

Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

Eksperti iesaka, kā atpazīt viltotas mobilās aplikācijas un iepirkties droši

BITE iesaka, kā ar viedtālruņa palīdzību izveidot svētkos efektīvu gaismas objektu

“Stream Networks” un tā meitasuzņēmums “LATNET Serviss” pievienosies “BITES Grupas” uzņēmumiem

Padomi jaunajiem uzņēmējiem drošas digitālās biznesa vides veidošanā

BITE atklāj jau trešo jauno tehnoloģiju parku un uzsāk “iPhone X” tirdzniecību