BITE sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu – gudro video novērošanu mājoklim un biznesam

ARLO kameras

Pieaugot klientu interesei par viedajiem risinājumiem mājoklim un biznesam, mobilo sakaru operators BITE ir papildinājis piedāvājumu ar inovatīvajām, ekspertu un lietotāju augsti novērtētajām viedajām bezvadu videonovērošanas kamerām “Arlo™”, kas ir ērti savienojamas ar mobilajiem pakalpojumiem.

“Arlo™” ir vienas no pasaulē populārākajām, kvalitatīvākajām 100% bezvadu videokamerām, kas nodrošina HD kvalitātes video plūsmu, divvirzienu audio saziņu, nakts redzamību un 1300 skatīšanās leņķi. Tajās iebūvēts kustību sensors, kā arī šīs ierīces reaģē uz skaņu – fiksējot objektā kustību, kamera automātiski sāk ierakstu un nosūta īsziņu uz mobilā tālruņa numuru, kurai tā ir piesaistīta, tāpēc ierīces ir piemērotas lietošanai gan telpās, gan brīvā dabā. 

BITE ir papildinājusi piedāvājumu ar divu veidu viedajām video kamerām – “Arlo™ Go” un “Arlo™ Pro”, kuru priekšrocības atzinīgi novērtējuši jau tādu pasaules vadošo mobilo sakaru operatoru kā, piemēram, “Vodafone”, “AT&T” un “Verizon”, klienti. Ierīcēm tiks nodrošināts pilns pakalpojumu serviss, tostarp trīs gadu garantija. 

Kā norāda BITES Mobilo ierīču un loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums, uzsākot šo kameru tirdzniecību, uzņēmums turpina iepriekšējos gados aizsākto stratēģiju veicināt Latvijas iedzīvotājiem pozitīvu mobilo sakaru un tehnoloģiju lietošanas pieredzi, piedāvājot viņiem ne vien kvalitatīvus mobilo sakaru pakalpojumus, bet arī unikālus, inovatīvus, praktiskus un pasaulē atzītus produktus, kas palīdz risināt privātpersonām un uzņēmējiem aktuālus jautājumus, piemēram, pavadīt vairāk laiku ar ģimeni, veidot drošāku uzņēmējdarbības vidi un iegūt zināšanas, kas kliedē neziņu, nodrošina mieru un rada drošības sajūtu.

“Testējot dažādus produktus, pārliecinājāmies, ka “Arlo™” kameras popularitāti pasaulē ieguvušas ļoti pamatoti. Tās ir viens labākajiem drošības risinājumiem, kas piemēroti gan mazajam un vidējam biznesam, kas ir orientēts uz drošu, efektīvu un ilgtspējīgu attīstību, gan arī privātpersonām – cilvēkiem, kuri vēlas zināt, kas notiek mājoklī, garāžā, vasarnīcā, privātajā mežā un citos objektos viņu prombūtnes laikā,” skaidro Birnbaums. 

Viņš arī atklāj, ka uzņēmuma darbinieki “Arlo™” kameras testējuši dažādos apstākļos un dažādām vajadzībām. Vairums tās izmantoja, lai novērotu mājokļus prombūtnes laikā, piemēram, lai uzraudzītu auklīšu darbu vai mierinātu skumstošos mājdzīvniekus, runājot ar viņiem tiešsaistes režīmā, kā arī, lai noskaidrotu, kas bojā viņu īpašumu, piemēram, apzīmē garāžu vai žogu, un vai dārzā, tuvējā mežā ierīkotajās putnu un zvēru barotavās notiek kāda rosība. “Esam pārliecināti, ka mūsu klienti, līdzīgi kā mēs paši, novērtēs šo mūsdienīgo kameru plašo funkcionalitāti, ērto lietošanu, kā arī video kvalitāti,” norāda BITES pārstāvis, piebilstot, ka, veicot īpašumā videonovērošanu, ir svarīgi izvietot redzamā vietā par to informāciju, kā arī ievērot datu apstrādes principus.

Videokameru “Arlo™ Go”, kas darbojas tikai ar SIM karti, var ērti lietot vietās, kur nav attīstīta infrastruktūra, taču ir pieejams mobilais 3G/4G tīkls – ne vien mājoklī, bet arī mežā, būvlaukumos un citās vietās, kurām nepieciešama attālināta uzraudzība. Turklāt kamerā iebūvēta SD karšu pieslēgvieta, kas ļauj atmiņas kartē dublēt datus un kalpo kā papildu nodrošinājums interneta signāla pārrāvuma gadījumos. 

Savukārt ekspertu un lietotāju augsti novērtētā “Arlo™ Pro” kamera, vairāk piemērota izmantošanai konkrētos objektos, piemēram, privātmāju, plašāku teritoriju vai vairāku telpu novērošanai. To var ērti saslēgt vēl ar četrām kamerām, tā izveidojot efektīvu novērošanas sistēmu. Kameras var uzstādīt līdz 90 metru rādiusā ap bāzes staciju, kuras darbu nodrošina interneta pieslēgums. 


Vērā ņemams fakts – 2017.gada nogalē portāls “Trustedrewiews.com” atzina “Arlo™ Pro” kameru par labāko viedo risinājumu mājoklim. Portāla lietotāju vērtējumā tā ieguva 4,5 punktus no pieciem, atstājot aiz sevis “Google Home”, “Ikea Smart Lighting”, “Sonos One” un “LightwaveRF Home Automation” produktus. Šī kameru sistēma ir pasaulē lielākā patērētāju elektronikas šova “CES®2017 “Best of Innovation Awards” laureāte, bet starptautiskā konkursa “Red Dot 2017” žūrija tai piešķīra dizaina balvu, uzsverot, ka “Arlo™ Pro” draudzīgais un diskrētais dizains padara ierīci neuzkrītošu gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Viegli uzstādāmās “Arlo™” kameras ir vadāmas attālināti, izmantojot bezmaksas mobilo aplikāciju, kas latviešu valodā jau ir pieejama “Android” ierīcēs, bet drīzumā būs pieejama arī iOS ierīcēs. Tādējādi kamerām tiešsaistē var pieslēgties no jebkuras vietas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Ierakstītos video var ērti aplūkot, lejupielādēt un dalīties ar tiem. Taču jāņem vērā, ka bez maksas ir pieejami pēdējo septiņu dienu ieraksti. 

“Mobilā aplikācija nodrošina ļoti ērtu “Arlo™” kameru pārvaldību un video ierakstu pārlūkošanu. Vienam profilam var pieslēgties līdz pat pieciem lietotājiem, kas var atvieglot darbu, piemēram, būvniekiem, kuri vienlaikus strādā vairākos objektos. Turklāt profila turētājam ir iespēja noteikt kameru lietošanas tiesības katram lietotājam atsevišķi. Piemēram, vienam lietotājam var piešķirt tiesības sekot līdzi visu kameru ierakstiem un izmantot šīs kameras saziņai, citam – tiesības sekot līdzi tikai vienas konkrētas kameras ierakstiem, turklāt bez iespējas izmantot saziņas funkciju, piekļūt video arhīvam u.tml.,” skaidro Birnbaums. 

Jāpiebilst, ka visi video ieraksti glabājas nevis kamerā, bet gan mākoņserveros, turklāt dažādos pasaules reģionos “Arlo™” izmanto atšķirīgus mākoņpakalpojumu servisus. Baltijas valstīs ierakstītie dati tiek uzglabāti Eiropas serveros, piemēram, Vācijā, bet kameru “saziņu” ar mākoņserveri nodrošina šifrēta un droši aizsargāta datu pārraide, skaidro “Arlo™” pārstāvis. Tādējādi klientu datu uzglabāšanā un apstrādē tiek ievērotas visas Eiropas Savienībā spēkā esošās normas. 

Viedās videokameras ir piemērotas Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem – tās ir noturīgas pret mitrumu, darbojas pie temperatūras no -20°C līdz +45°C, kā arī ir aprīkotas ar iebūvētiem akumulatoriem, kuri nodrošina nepārtrauktu to darbību bez uzlādes vidēji divus līdz trīs mēnešus. Tādējādi “Arlo™” kameras uzstādīt objektos, kuros nav iespējas būt klāt visu laiku, piemēram, vasarnīcās, meža īpašumos, būvobjektos. 

Plašāka informācija par “Arlo™” kamerām un to iegādes iespējām BITĒ pieejama šeit: https://www.bite.lv/lv/arlo-video-noverosana.  

Investējot 100 000 eiro, BITE izstrādājusi mobilo aplikāciju “ManaBite”

Pieci ekspertu padomi, kā bērniem un pusaudžiem reaģēt uz kibermobingu

Kādas tehnoloģijas ņemt līdzi atpūtas braucienos un kur doties? Atbild slavenības

Ar mērķi veicināt 5G attīstību Latvijā un Lietuvā “BITES Grupa” un “Tele2” dalīs tīkla infrastruktūru

Praktiski padomi, kā izvēlēties elektroskūteri un braukt ar to droši

Latvijas hokeja fanus raksturo uzticība savai komandai un skaļa balss

Hokeja fani pārbauda savu jaudu un uzmundrina Latvijas hokeja izlasi pirms pasaules čempionāta

Eksperti: tikai saskaršanās ar biznesa riskiem rosina uzņēmējus ieviest integrētus IKT risinājumus

Hokeja fani: viens no galvenajiem Latvijas hokeja izlases panākumu avotiem – labs ritms

BITES apgrozījums pērn sasniedza 106,3 miljonus eiro

Vairāk nekā puse iedzīvotāju fanos par Latvijas hokeja izlasi Pasaules čempionātā hokejā

BITE noslēdz klientu apkalpošanas centru digitalizācijas projektu

Visaktīvāk mobilo internetu viedtālruņos izmanto kurzemnieki

Noslēgts “Latnet” reorganizācijas process

Praktiski ekspertu padomi, kā runāt ar bērnu par kibermobingu

Lai izglītotu par kibermobingu, Rīgas Hanzas vidusskolā organizē Kiberdienu skolēniem

BITES tīkla jauda šogad tiks palielināta par 53%

Mobilo ierīču lietotājiem bīstamākās kaitnieciskās programmatūras

BITE dubulto pārdošanas apjomus internetā

BITE pērn investējusi 100 000 eiro darbinieku profesionālās izaugsmes veicināšanā

Desmit pazīmes, kas var liecināt, ka bērns cieš no kibermobinga

Eksperts: Vai viedtālruņa iebūvētā atmiņa var izmainīt pasauli?

BITE: 45% mobilā interneta apjoma tiek patērēti lielākajos sociālajos tīklos – “Youtube” un “Facebook”

Kā parūpēties par papildu romantikas devu attiecībās, izmantojot modernās tehnoloģijas?

Kā digitālās tehnoloģijas palīdz uzlabot biznesa efektivitāti: praktiski padomi uzņēmējiem

Tendence: pieprasītākās mobilo telefonu krāsas ir melna, zila un zelta

Eksperti: pieaugušie internetā bieži vien pieļauj tās pašas kļūdas, kuras bērni

5 populārākās mobilās aplikācijas, kas ierobežo viedtālruņa lietošanu auto vadīšanas laikā

Jauna tendence - dārgi viedtālruņi sīvi konkurē ar lētākām ierīcēm

Kā pagarināt mobilā telefona mūžu aukstā laikā?

Svētkos mobilā interneta patēriņš pieaug divas reizes

Kas raksturo Latvijas iedzīvotāju "Paldies!" teikšanas kultūru?

Svētkos strādājošo piedzīvojumi darbā: liek no jauna noticēt Ziemassvētku vecītim

Kā vislabāk iemūžināt skaistākos svētku mirkļus ar viedtālruni?

Eksperti: Darbinieki kļūst aizvien vērtīgāki

Aptauja: īpašu “Paldies!” par darbu svētkos visvairāk ir pelnījuši mediķi

Praktiski padomi, kā parūpēties par tehnoloģisku Ziemassvētku dāvanu drošību

Apvienojas "Stream Networks" un "LATNET Serviss"

Eksperts: 5G tehnoloģijas biznesam ļaus būt efektīvākam un straujāk attīstīties

Kas jāņem vērā vecākiem, runājot par kibermobingu ar digitālajiem bērniem?

BITE un "Huawei" nostiprina sadarbību

BITE turpina sadarbību ar LHF arī jaunajā hokeja sezonā

BITE tīkla un pakalpojumu modernizēšanā reģionos šogad investējusi 8 miljonus eiro

Kā sagatavot “garšīgu” CV un motivācijas vēstuli? Ieteikumi jaunajiem profesionāļiem

BITE investē 50 000 eiro klientu apkalpošanas centra modernizēšanā Bauskā

Četras lietas, kas jāzina par “geimingu”

Viedtālruņi un kiberdrošība - populāri mīti un patiesības

Sešas mobilās aplikācijas, kas palīdzēs papildināt zināšanas

BITE kā pirmais mobilo sakaru operators Latvijā sāk piedāvāt “Apple” ražotāja risinājumus biznesam

"Jauno talantu dienas" - iniciatīva jauniešu talantu attīstības un karjeras izaugsmes veicināšanai

Pieci iemesli, kas padara "iPhone" par kulta preci

Aptauja: Katrs piektais Latvijas iedzīvotājs ceļo bez apdrošināšanas

Piecas mobilās spēles darba produktivitātes uzlabošanai

Investējot 100 tūkstošus eiro, Daugavpilī atklāj pirmo reģionālo “BITES Jauno tehnoloģiju parku”

5 praktiski padomi, kā parūpēties par bērnu drošību masu pasākumos

Aizvien biežāk mājas internetam cilvēki izvēlas jaudīgu mobilo pieslēgumu

BITE un “Compensa” sāk piedāvāt nepārtraukto ceļojuma apdrošināšanu

Piecas noderīgas aplikācijas dziedāšanas iemaņu uztrenēšanai

Kā sabiedrībā zināmi vecāki rūpējas par savu bērnu drošību?

Sagatavo viedtālruni ceļojumam un atpūties bez raizēm

Noderīgi aksesuāri viedtālruņiem košāko vasaras mirkļu ķeršanai

Latvijā vecākus visvairāk uztrauc svešinieku radīti apdraudējumi bērniem

Četri radoši Latvijas zīmoli, ko ir vērts atbalstīt

Brāļi Bukarti u.c. hokejisti atklāj, kādas fanu aktivitātes viņu uzmundrina visvairāk

Bērns viens pats mājās - kā parūpēties par drošību?

Fanošanas paradumi mainās: katrs trešais seko līdzi hokeja aktualitātēm mobilajās ierīcēs

Uzņēmējus kibernoziegumi uztrauc vairāk nekā vandālisms un zādzības

Pieredzējušu Latvijas hokeja līdzjutēju TOP 10 fanošanas padomi

BITE turpina investēt tīkla pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos – atklātas septiņas jaunas 4G bāzes stacijas

Trešā daļa Latvijas hokeja fanu uzskata: galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt

BITE plāno ieguldīt tīkla infrastruktūrā aptuveni 10 miljonus eiro

Latvijas hokeja fani: Pasaules čempionāts hokejā ir tradīcija, kas vieno

Tendence: uzņēmēji novērtē mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības, tomēr izmanto tās nelabprāt

Video satura patēriņš mobilajās ierīces pieaug, BITE turpina stiprināt tīkla kvalitāti un kapacitāti

"BITE Latvija" iegādājusies "Stream Networks" un "LATNET Serviss"

BITE sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu – gudro video novērošanu mājoklim un biznesam

Mobilie risinājumi Valentīndienas noskaņās

Mobilo sakaru lietojums viesabonēšanā Eiropā turpina palielināties

Pieaug mobilo aplikāciju loma biznesā

Mobilās aplikācijas, kas palīdzēs piepildīt populārākās Jaunā gada apņemšanās

BITE papildinājusi viedtālruņu klāstu ar moderno “Samsung Galaxy A8”

BITE aktīvi paplašina 4G interneta pārklājumu

Aicinājumam iepriecināt svētkos strādājošos atsaucas vairāki tūkstoši iedzīvotāju

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tuviniekus Ziemassvētkos sveic ar mobilā telefona starpniecību

Mobilās aplikācijas - aizraujošam Ziemassvētku gaidīšanas laikam

BITES tīklu izmantos interneta pakalpojumu nodrošināšanai lidojumos

Aptauja: svētku brīvdienās strādās katrs desmitais

10 noderīgas mobilās aplikācijas izdevīgiem pirkumiem internetā

BITE pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos šogad investējusi vairāk nekā 3 miljonus eiro

Piecas viedierīces, ar ko pārsteigt tehnoloģiju cienītājus Ziemassvētkos

Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

Eksperti iesaka, kā atpazīt viltotas mobilās aplikācijas un iepirkties droši

BITE iesaka, kā ar viedtālruņa palīdzību izveidot svētkos efektīvu gaismas objektu

“Stream Networks” un tā meitasuzņēmums “LATNET Serviss” pievienosies “BITES Grupas” uzņēmumiem

Padomi jaunajiem uzņēmējiem drošas digitālās biznesa vides veidošanā

BITE atklāj jau trešo jauno tehnoloģiju parku un uzsāk “iPhone X” tirdzniecību