Go3 pie Bites patīk vēl vairāk

Pieslēdz Go3 televīziju privātai lietošanai tagad un skaties to vienu mēnesi bez maksas!

Izmēģini

Ja Go3 nepieciešams publiski pieejamā vietā biznesa vajadzībām

Pārslēgties

* Cenas norādītas ar PVN. Bites biznesa klientiem pieejamas pakalpojumu cenas bez PVN.

Izvēlies discovery+ tematisko paku

 • Ekskluzīvs sporta, izklaides un dokumentālais saturs vienuviet
 • Eurosport, Discovery, Animal Planet un citi populāri tiešraides kanāli
 • Vairāk nekā 4000 stundu Discovery satura Go3 bibliotēkā
 • Pievieno jebkurai Go3 pamata satura pakai

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai izvēlētos uzņēmējdarbības veidam un telpām atbilstošāko televīzijas risinājumu, sazinieties ar Bites klientu apkalpošanas centru, zvanot uz numuru 22550000
Go3 ir video satura platforma, kas piedāvā skatīties gan ārzemju, gan latviešu filmas, seriālus, tiešraides TV kanālus un sporta saturu.

Go3 iespējams skatīties teju visās viedierīcēs, jebkur, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets. Atliek vien lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu – www.go3.lv
Lai skatītos tiešraides kanālus, īpašus raidījumus un ekskluzīvu sporta saturu, jāizvēlas satura paka, kurā ir iekļauts Sports. Reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam ir iespējams tikai izvēloties satura paku TV un Filmas, taču, pieslēdzot šo paku, arī bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā ir iespējams nomainīt paku uz Viss iekļauts, tādējādi gūstot iespēju skatīties arī sporta saturu. Bezmaksas izmēģinājuma laikā nomainot TV un Filmas satura paku uz Viss iekļauts, līdz izmēģinājuma perioda beigām būs jāmaksā tikai abu saturu paku cenas starpība.
 • Izvēloties satura paku TV un Filmas, sākumā par to nemaksāsi neko, jo būs pieejams Go3 bezmaksas izmēģinājuma periods.
 • Izvēloties jebkuru citu satura paku, tā maksās pilnu cenu.
 • Ja līdz izmēģinājuma perioda beigām neveiksi nekādas izmaiņas, satura paka automātiski paliks spēkā un maksās pilnu cenu.
 • Pēc izmēģinājuma perioda beigām satura paku būs iespējams mainīt uz jebkuru no piedāvātajām.
 • Maksa par Go3 pakalpojumiem tiks pieskaitīta Bites ikmēneša rēķinam.
 

Pārliecinies, vai Tava ierīce ir saderīga, sekojot saitei šeit.

Pārliecinies par interneta ātrumu – Go3 vari lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai pilnībā to izbaudītu, mēs rekomendējam interneta ātrumu vismaz 10Mb/s.

 • Izveido savu kontu - Go3 vari pieslēgt pats, dodoties uz saiti šeit.
 • Saitē Tev lūgs ievadīt savu Bites pēcapmaksas telefona numuru, uz kuru saņemsi verifikācijas kodu. Ievadot kodu mājas lapā paredzētajā vietā, nonāksi nākamajā solī – satura pakas izvēlnē. Ja vēlies izmantot bezmaksas izmēģinājuma periodu, izvēlies paku TV un Filmas.
 • Nākamais solis ir e-pasta ievade. Tev būs divas reizes jāievada savs e-pasts, ar kuru reģistrēsies Go3 platformā. Lūdzu, pievērs uzmanību, lai tas ir pareizi un precīzi ievadīts. Pabeidzot e-pasta ievadi un spiežot Tālāk, mājas lapa ziņos, ka reģistrācijas process ir pabeigts. Tajā brīdī tavs Go3 konts jau ir aktīvs un Tev atliek vien ielūkoties e-pastā, kuru ievadīji reģistrācijas procesā un sagaidīt tur ziņu no Go3. Šajā ziņā Tev lūgs izveidot savu Go3 paroli.
 • Ja ziņu nesaņem ilgāku laiku, paroli vari izveidot arī, dodoties uz www.Go3.lv, spiežot “Pieslēgties” un izvēloties “Aizmirsi savu paroli?”, tad ievadi e-pasta adresi, ar kuru reģistrējies platformā un sagaidi ziņu par paroles atjaunošanu.

Go3 vari lietot savā telefonā vai planšetē, lejupielādējot aplikāciju:

 

Tāpat, tas ir pieejams arī Smart TV:

 • LG, kuri ir jaunāki par 2016.gadu
 • Samsung Smart TV, kuri ir jaunāki par 2016. gadu
 • Televizoros, kas atbalsta Android TV

Lejupielādē savā viedtelevizorā bezmaksas Go3 aplikāciju. To atradīsi televizorā pieejamajā aplikāciju veikalā:

Instrukcija Samsung Smart TV:

 1. video formātā
 2. dokumenta formātā

LG televizoros, kas jaunāki par 2016.gadu, Go3 aplikācija būs jau uzinstalēta. Ja tā nav, meklē to televizora aplikāciju veikalā:

 1. video formātā
 2. dokumenta formātā

Go3 saturu iespējams skatīties arī pievienojot televizoram Go3 Android straumētāju.

Instrukcija straumētāja uzstādīšanai:

 1. dokumenta formātā
Ja rodas tehniski jautājumi, droši zvani uz 1601, vai raksti uz info@bite.lv un mēs Tev palīdzēsim! Taču vispirms ielūkojies Go3 jautājumu un atbilžu sadaļā šeit.

Lai skatītos Go3 savā telefonā vai planšetē, nepatērējot tarifu plānā iekļauto datu apjomu, pieslēdz pakalpojumu Neierobežots internets Go3 Bite.

 • Pieslēdzot pakalpojumu, konkrētajam Bites numuram Go3 lietošanā patērētais interneta apjoms netiks skaitīts pie datu patēriņa
 • Pakalpojums pieejams vienīgi Latvijas teritorijā
 • Pakalpojums Neierobežots internets Go3 Bite maksā 1,99 EUR/mēnesī.
 • Lai pieslēgtu pakalpojumu savam numuram, sūti SMS ar tekstu START GO3 uz 1600
 

Vairāk informācijas par Neierobežots internets Go3 Bite atradīsi šeit.

Neierobežots internets Go3 Bite ir pieejams ar Bites balss tarifu plāniem un ar mobilā interneta tarifu plāniem lietošanai tikai Latvijas teritorijā. 

Go3 pakalpojuma līguma noteikumi pieejami šeit.
No 2021.gada 1. jūnija Go3 satura pakām tiek ieviesti jauni ikmēneša izcenojumi. Klientiem, kuri līdz šim lietoja Go3, saglabājas esošā abonēšanas maksa. Savukārt, pieslēdzot Go3 pēc 2021. gada 1. jūnija, spēkā ir jaunās cenas, kas atrodamas go3.lv un bite.lv.

Ja klients ar Go3 abonentu pie Bites, kas aktivizēts līdz 2021. gada 1. jūnijam, vēlas mainīt satura paku uz citu, tad jārēķinās, ka izvēlētā satura paka būs pieejama tikai ar jauno cenu. 

No 2021. gada 1. jūnija nav pieejama satura paka Starts. Esošie šīs satura pakas lietotāji to var turpināt lietot, saglabājot esošos nosacījumus. Taču jāņem vērā, ka mainot satura paku uz citu, nebūs iespējams atgriezties uz paku Starts.

Vairāk atbildes uz jautājumiem par Go3

Vairāk
123123