Pasaulē vadošo studiju saturs:

Ja Go3 nepieciešams publiski pieejamā vietā biznesa vajadzībām

Pārslēgties

Tūkstošiem stundu aizraujoša satura

Skatieties jaunākās filmas, seriālus un populārākos TV tiešraides kanālus

Filmas

Seriāli

Go3 oriģinālsaturs

TV kanāli

Izvēles iespējas

TV un Filmas

1 mēn. bez maksas
0,00  € /mēn.

13,99  € /mēn.

Kanālu skaits 40
 • Go3 Films
 • Viasat Kino
 • Viasat Kino Action
 • Viasat Kino World
Lasīt vairāk par šo TV paku

Papildini savu skatīšanās pieredzi ar:

HBO
6,99  €/mēn.
Extra Sports saturs
Jaunums
12,99  €/mēn.
Extra kanāli
4,99  €/mēn.
discovery+
2,99  €/mēn.

Saturs pieaugušajiem

2,99  €/mēn.
Vai neatradāt, ko meklējāt?

Lietojiet Go3 dažādās ierīcēs

Biežāk uzdotie jautājumi

Go3 ir video satura platforma, kas piedāvā skatīties gan ārzemju, gan latviešu filmas, seriālus, tiešraides TV kanālus un sporta saturu.

Go3 iespējams skatīties teju visās viedierīcēs, jebkur, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets. Atliek vien lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu - www.go3.lv
Lai skatītos tiešraides kanālus, īpašus raidījumus un ekskluzīvu sporta saturu, jāizvēlas satura paka, kurā ir iekļauts Sports. Reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam ir iespējams tikai izvēloties satura paku TV un Filmas, taču, pieslēdzot šo paku, arī bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā ir iespējams nomainīt paku uz Viss iekļauts, tādējādi gūstot iespēju skatīties arī sporta saturu. Bezmaksas izmēģinājuma laikā nomainot TV un Filmas satura paku uz Viss iekļauts, līdz izmēģinājuma perioda beigām būs jāmaksā tikai abu saturu paku cenas starpība.
 • Izvēloties satura paku TV un Filmas, sākumā par to nemaksāsi neko, jo būs pieejams Go3 bezmaksas izmēģinājuma periods.
 • Izvēloties jebkuru citu satura paku, tā maksās pilnu cenu.
 • Ja līdz izmēģinājuma perioda beigām neveiksi nekādas izmaiņas, satura paka automātiski paliks spēkā un maksās pilnu cenu.
 • Pēc izmēģinājuma perioda beigām satura paku būs iespējams mainīt uz jebkuru no piedāvātajām.
 • Maksa par Go3 pakalpojumiem tiks pieskaitīta Bites ikmēneša rēķinam.

Pārliecinieties, ka Jūsu ierīce ir saderīga, sekojot saitei šeit.

Pārliecinieties par interneta ātrumu - Go3 vari lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai pilnībā to izbaudītu, mēs rekomendējam vismaz 10 Mbps lielu interneta ātrumu.

 • Izveidojiet savu kontu - Go3 vari pieslēgt pats, dodoties uz saiti šeit.
 • Saitē Jums lūgs ievadīt savu Bites pēcapmaksas telefona numuru, uz kuru saņemsiet verifikācijas kodu. Ievadot kodu mājas lapā paredzētajā vietā, nonāksiet  nākamajā solī - satura pakas izvēlnē. Ja vēlaties izmantot bezmaksas izmēģinājuma periodu, izvēlieties paku "TV un Filmas".
 • Nākamais solis ir e-pasta ievade. Jums būs divas reizes jāievada savs e-pasts, ar kuru reģistrēsieties Go3 platformā. Lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai tas tiktu pareizi un precīzi ievadīts. Pabeidzot e-pasta ievadi un spiežot “Tālāk”, mājas lapa ziņos, ka reģistrācijas process ir pabeigts. Tajā brīdī Jūsu Go3 konts jau ir aktīvs un Jums atliek vien ielūkoties e-pastā, kuru ievadījāt reģistrācijas procesā, un sagaidīt tur ziņu no Go3. Šajā ziņā Jums lūgs izveidot savu Go3 paroli.
 • Ja ziņu nesaņemat ilgāku laiku, paroli varat izveidot arī, dodoties uz www.go3.lv, spiežot “Pieslēgties” un izvēloties “Aizmirsi savu paroli?”. Tur ievadiet e-pasta adresi, ar kuru reģistrējāties platformā un sagaidiet ziņu par paroles atjaunošanu.

Go3 varat lietot savā telefonā vai planšetdatorā, lejupielādējot aplikāciju:

 

Tāpat, tas ir pieejams arī Smart TV:

 • LG, kuri ir jaunāki par 2016.gadu
 • Samsung Smart TV, kuri ir jaunāki par 2016. gadu
 • Televizoros, kas atbalsta Android TV
Ja rodas tehniski jautājumi, droši zvaniet uz 1601, vai rakstiet uz info@bite.lv un mēs Jums palīdzēsim! Taču vispirms ielūkojieties Go3 jautājumu un atbilžu sadaļā šeit.
Neierobežots internets Go3 Bite ir pieejams ar Bites balss tarifu plāniem un ar mobilā interneta tarifu plāniem lietošanai tikai Latvijas teritorijā. 

Go3 pakalpojuma līguma noteikumi no 01.02.2022 (aktuālā redakcija) pieejami šeit.
Go3 pakalpojuma līguma noteikumi līdz 31.01.2022 pieejami šeit.