Bite One IT partneri

Lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus saviem klientiem, mēs sadarbojamies ar labākajiem. Bite One IT profesionalitāti, ar oficiālā partnera statusa piešķiršanu, ir novērtējuši un apstiprinājuši IT&T industrijas nozīmīgākie uzņēmumi.

Mums piešķirtais Fortinet Advanced statuss apliecina, ka spējam profesionāli izstrādāt un ieviest uz Fortinet produktiem balstītus sakaru un interneta drošības risinājumus.


Bite ir Microsoft oficiālais risinājumu partneris, kas apliecina mūsu spējas un tiesības nodrošināt Azure, Office 365, Microsoft 365 produktu klāsta licencēšanu, ieviešanu un administrēšanu.


CISCO partnera statuss ļauj mums nodrošināt saviem klientiem IT&T tīkla drošības un nepārtrauktības risinājumus, kas balstīti CISCO infrastruktūras produktos un programmatūrā.


Esam gandarīti, ka varam piedāvāt mūsu partnera NAKIVO produktus datu rezerves kopiju veidošanai un replicēšanai VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Microsoft 365 un citās platformās.DELL Zelta Partnera statuss ir vēl viens apliecinājums Bites ambīcijām IKT tirgū. Tagad varam piedāvāt DELL risinājumus visa veida biznesa klientiem par īpašām cenām ar atbilstošu ekspertu atbalstu. Nodrošinām plašu DELL produktu klāstu no darba stacijām un aksesuāriem līdz lielajiem datu masīviem un DRaaS risinājumiem.