Izvēlne

GUDRĀ VIDEONOVĒROŠANA

Ar Arlo videonovērošanas kamerām Jūs būsiet informēts par to, kas notiek uzņēmuma telpās arī laikā, kad jāstrādā no mājām.

Videonovērošanas kameras ikvienai situācijai

Arlo GO 4G

Arlo Go ir izcils partneris, kas ļauj sekot notikumiem jebkurā vietā – uzņēmuma teritorijas attālākajos nostūros vai objektos un darbos ārpus biroja. Kvalitatīva, no elektrības un interneta vadiem pilnībā neatkarīga novērošanas kamera.

 • Kamera darbojas 4G mobilajā tīklā un ir pilnīgi neatkarīga no elektroinstalācijām un vadiem
 • Akumulators, atkarībā no lietošanas intensitātes, spēj darboties līdz pat 1,5 mēnešiem
 • Mazais izmērs ļauj izmantot kameru neuzkrītoši
 • Komplektācijā ietilpst: Arlo Go 4G kamera un SIM karte ar Bites pieslēgumu
21,29 €/ mēn.
14,05 €/ mēn.
Noteikumi

Arlo PRO ar Internetu Birojam

Birojā, pagalmā vai noliktavā - Arlo Pro piedāvā būt klāt notikumiem no attāluma pārliecinošā kvalitātē. Vienkārši uzstādāmā Arlo Pro kamera ar bāzes staciju un rūteri nodrošina perfektu videonovērošanu gan birojā, gan noliktavā.

 • Vienkārša uzstādīšana. Bāzes stacijai iespējams pieslēgt līdz 5 kamerām
 • Akumulators, atkarībā no lietošanas intensitātes, spēj darboties līdz pat 5 mēnešiem
 • Perfekta attēla kvalitāte neatkarīgi no apgaismojuma
 • Komplektācijā ietilpst: 1 Arlo PRO kamera ar bāzes staciju, 4G rūteris ar SIM karti un Bites pieslēgumu Arlo PRO kamerai
33,98 €/ mēn.
18,60 €/ mēn.
Noteikumi

Vienkārši uzstādīt, viegli uzraudzīt

Bezvadu2
Bez vadiem it visur

Kameru uzstādīšanai nav nepieciešami ne elektrības, ne citi vadi

Notification
Paziņojums īstajā brīdī

Pamanot kustību vai skaņu, kameras nosūta paziņojumu uz saimnieka telefonu

Icoplay10
Notikumi tiešsaistē

Viss, ko redz un dzird kameras tiešsaistē, redzams arī mobilajā telefonā un planšetē

Icocloudsharing20
Vieta mākonī bez maksas

7 dienas uzglabās fiksēto video un audio materiālu Arlo mākonī bez maksas

Icowaterproof10
Lai tik līst

Kameras ir ūdensdrošas un perfekti strādā gan telpās, gan ārpus tām

Iconightshift00
Gaišs kā dienā

Ar nakts redzamības funkciju kameras perfekti redz arī tumsā

Icoplay11
Skaņa abos virzienos

Ar iebūvēto tehnoloģiju, kameras ļauj ieklausīties notikumos un piedalīties tajos - sarunājoties

Icospeaker20
Līdz vissmalkākajām detaļām

Kameru augstā izšķirtspēja veido dzidru un kvalitatīvu attēlu

Pārliecība klikšķa attālumā

Visas kameru iespējas pārvaldāmas telefonā. Bezmaksas Arlo aplikācija pieejama iOS un Android operētājsistēmām, kā arī lietojama datorā interneta pārlūkā.

 1. Būt pirmajam

  Par pamanītu kustību vai skaņu, kameras nekavējoties nosūta brīdinājumu uz saimnieka telefonu.

 

 

 

Iespējams, ka tieši šeit atrodama atbilde uz Jums interesējošo jautājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

ARLO aksesuāri

Arlo saules baterija

Ūdensizturīgā saules baterija, kas uzlādē kameras akumulatoru arī dienās, kad tieši saules stari to apspīd vien dažas stundas. Nostiprināt un pievienot kamerai Arlo saules enerģijas paneli ir vienkāršāk par vienkāršu.

98,34 €
Arlo kameru galda vai griestu stiprinājums

Nekas nav vienkāršāk kā atrast Arlo kameras vispareizāko skatpunktu. Grozi un atrodi perfekto novērošanas leņķi, kad Arlo kamera jau ir nostiprināta uz magnētiskās stiprinājuma lodes.

19,82 €
3 aizsargu komplekts Arlo Pro kamerām

Ja baltais Arlo Pro kameru korpuss neiekļaujas kopējā interjerā, izvēlies eleganto aizsargu melnā krāsā. Tas izmainīs kameras vizuālo izskatu, kā arī sniegs aizsardzību pret saules gaismas atspīdumiem.

33,04 €
Arlo kameru drošības stiprinājums ārtelpām

Vienkārši uzstādāmais Arlo kameru drošības stiprinājums ļauj kameru ne vien grozīt uz riņķi 360°, bet arī to pieliekt līdz pat 90° leņķī. Tas ļauj viegli atrast novērošanai vispateicīgāko kameras staāvokli.

16,52 €

Biežāk uzdotie jautājumi

Arlo Go ir novērošanas kamera ar savu SIM karti un interneta pieslēgumu, kas ļauj to izmantot tālu no elektrības un interneta pieslēguma vadiem. Tā ir perfekti piemērota lauku īpašumu, nomaļu tehnikas novietņu un pat meža dzīvnieku uzvedības novērošanai. 


Arlo Pro ir novērošanas sistēma, kurai iespējams pievienot 5 novērošanas kameras. Arlo Pro bāzes stacija tiek pieslēgta internetam ar vadu, un sazinās ar atsevišķajām kamerām pašas veidotajā Wi-Fi tīklā. Šāds risinājums ir ideāli piemērots privātīpašuma un arī uzņēmuma teritorijas novērošanai.


Gan Arlo Go, gan Arlo Pro novērošanas kamerām iespējams pieslēgties attālināti, izmantojot ērto Arlo aplikāciju telefonā vai planšetē. 
 

ARLO PRO kameras ir iespējams pieslēgt un izmantot ar jebkuru interneta pieslēgumu, ja tas ir aprīkots ar rūteri ar brīvu Ethernet spraudņa ligzdu - ARLO PRO bāzes stacijas pieslēgšanai.
Savukārt ARLO GO kameras BITE piedāvā komplektā ar SIM karti un Interneta pieslēgumu, tādejādi nodrošinot kameras darbību jau no tās iegādes brīža.
 

Arlo PRO kameras ar pilnībā uzlādētu akumulatoru darbojas 3 - 6 mēnešus pie vidējas video ierakstu intensitātes. Arlo GO kameras akumulators nodrošina darbību 1,5 mēnesi. Par vidēju video ierakstu intensitāti sauc lietojumu, kad kamera ir iestatīta akumulatoru saudzējošā režīmā un video ierakstu kopējais garums vidēji dienā nepārsniedz 5 minūtes. 

Akumulatoru izlādi paātrina sekojoši faktori:
1.    Kameras lietojums temperatūrā zemākā par 0°C; 
2.    Ierakstu veidošana tumsā, kad kamera papildus izmanto infrasarkano apgaismojumu;
3.    Vājš 4G tīkla signāls (tikai Arlo Go);
4.    Ja Arlo PRO uzstādīta vietā, kur Wi-Fi signāla stipruma indikators rāda tikai 1 iedaļu.
 

ARLO PRO bāzes stacijai iespējams pieslēgt no 1 līdz pat 5 kamerām. Lai izmantotu vēl lielāku skaitu kameru -  nepieciešams iegādāties papildu datu plānu Arlo aplikācijā.

Arlo kameras ir veidotas tā, lai tās perfekti darbotos gan telpās, gan ārpus tām. Kameras darbosies jebkuros laika apstākļos – saulē, lietū, sniegā. To ūdens drošība ir novērtēta kā atbilstoša IP65 sertifikātam. Ir vērts ielāgot, ka lietojot kameras mīnus grādos, biežāk būs jāuzlādē to akumulatori.

Arlo kameras ir aprīkotas ar papildu infrasarkano staru apgaismojuma tehnoloģiju, kas nodrošinās kvalitatīvus melnbaltus ierakstus arī naktī.

Arlo kameras sāk ierakstu mirklī, kad tās sensori ir uztvēruši kustību vai troksni kameras redzamības zonā. Brīdī, kad kamera sāk ierakstu, tā arī sūta ziņojumu uz aplikāciju. Šo funkciju iespējams arī atslēgt. 

Ja kameras redzeslokā, privātīpašuma teritorijā redzama nepiederoša persona, kas, iespējams, rada apdraudējumu - nepieciešams operatīvi vērsties policijā, kā arī, izmantojot aplikāciju, ir iespējams iedarbināt Arlo Pro trauksmes sirēnu vai arī uzrunāt nepiederošo personu - sacītais atskanēs kamerā iebūvētajā skaļrunī.

Bite ir izvēlējusies Arlo kameras, lai piedāvātu saviem klientiem kvalitatīvus un ērti lietojamus produktus. Arlo kameras ir vienas no labākajām bezvadu kamerām tirgū, nodrošinot lielisku lietošanas pieredzi visdažādākajiem pielietojuma veidiem. Cieši sadarbojoties ar Arlo esam nodrošinājuši Arlo mobilo aplikāciju arī latviešu valodā, kā arī 3 gadu ražotāja garantiju pašām kamerām.

Nav noslēpums, ka mūsdienu dinamiskais dzīves ritms un aizņemtība ļauj pavadīt mājās arvien īsāku laika sprīdi. Bet vēlme būt klāt ģimenes locekļiem, pieskatīt mājdzīvniekus vai pārliecināties, ka lauku īpašumā viss ir kārtībā – nav mazinājusies.
Bites un Arlo gudrā videonovērošana sniedz kvalitatīvu iespēju kontrolēt situāciju un piedalīties visos svarīgākajos notikumos. Tostarp - saglabājot svarīgāko notikumu ierakstus 7 dienas Arlo mākoni bez maksas, kā arī informējot saimnieku ar brīdinājuma signālu aplikācijā par kameras redzeslokā reģistrētu kustību un skaņu.
Ar Arlo gudrās videonovērošanas palīdzību iespējams būt klāt svarīgajiem notikumiem 24 stundas diennaktī arī no attāluma. Ērtā aplikācija ļauj saimniekam pieslēgties novērošanas kamerai no jebkuras vietas. Tiešsaistē ir iespējams ne tikai skatīties un klausīties, bet arī piedalīties notikumos – izmantojot kamerās iebūvēto skaļruni, uzrunāt ģimeni ballītē, vai aizrādīt kaķim, ka pankūkas bļodā uz galda ir paredzētas saimniekam.
 

Bite Gudrā videonovērošana ir pakalpojums, kas paredzēts personiskām vajadzībām, tas ir, personīgās mājas un ģimenes locekļu drošībai.

Uzstādot Gudrās videonovērošanas kameras, ir jāpārliecinās, ka to novērošanas laukumā ietilpst tikai personīgais īpašums - māja, pagalms, garāža, rotaļu laukums utt. Lai veiktu citai personai piederoša īpašuma videonovērošanu vai filmēšanu, ir nepieciešama attiecīgā īpašuma īpašnieka piekrišana (piemēram, ja gribi pasargāt savu māju, taču novērošanas laukumā ietilpst arī kaimiņa māja).

Izmantojot Gudrās videonovērošanas kameras daudzdzīvokļu mājā, kameras ir jāuzstāda tā, lai kameras novērošanas laukumā neietilptu ne ieeja daudzdzīvokļu mājā, ne tās apkārtne, ne koplietošanas telpas, jo šajā gadījumā var tikt pārkāptas kaimiņu vai citu mājas apmeklētāju tiesības uz privātumu. Jāņem vērā, ka, visiem kopīpašniekiem vienojoties, ir iespējams pieņemt lēmumu - izvietot kameras koplietošanas telpās vai teritorijās (piemēram, lai filmētu autostāvvietas, priekštelpas, liftu durvis, vai pagalmu), lai pasargātu īpašumu un nodrošinātu kārtību. 

Neautorizēta personu izsekošana tiek uzskatīta par privātās dzīves pārkāpumu. Tāpēc saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem, visos gadījumos, kad tiek veikta videonovērošana, par to iepriekš ir jābrīdina. Brīdināšana var notikt, izvietojot attiecīgu informatīvu zīmi (uzlīmi), ka konkrētajā teritorijā vai telpās notiek videonovērošana, norādot arī šādas videonovērošanas mērķus (piemēram, videonovērošana notiek drošības nolūkos). Atbildību par tiesību aktiem neatbilstošo videonovērošanu nes persona, kura to ir organizējusi.

Videonovērošana, veicot komercdarbību 
Ja videonovērošana notiek, veicot komercdarbību (piemēram, lai pasargātu uzņēmuma mantu), tad jāņem vērā, ka jebkura persona, kas tiek filmēta vai var tikt filmēta, izmantojot  novērošanas kameras, ir skaidrā un saprotamā veidā iepriekš par to ir jāinformē, piemēram, izvietojot brīdinājuma zīmes pie ieejas telpās vai teritorijā - tajās attiecīgi norādot, kas ir atbildīgs par videonovērošanas veikšanu un ar kādu mērķi videonovērošana tiek veikta. 

Videonovērošana ir iespējama, ja darba specifika prasa nodrošināt personas drošību, īpašuma drošību vai publicitāti, kā arī gadījumos, kad citi līdzekļi vai pasākumi ir neatbilstoši un/vai nepietiekami, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Videonovērošanai darbavietā var tikt piemērotas papildu prasības.

Pirms šādas videonovērošanas uzsākšanas, aicinām sazināties ar Datu valsts inspekciju, lai izpildītu visas formalitātes.

Kas ir vienmēr aizliegts? 
Jāņem vērā, ka vietās, kur personas sagaida īpaši augstu privātuma aizsardzību, piemēram, apģērbu pielaikošanas telpās veikalos, atpūtas telpās darba vietās, kā arī tualetēs, videonovērošanas veikšana nav pieļaujama. 

Ir stingri izliegts filmēt bērnus un publiskot bērna videoierakstus vai attēlus bez viena vecāka, aizbildņa vai aizbildņa un bērna paša piekrišanas.

Vai ir obligāti jāreģistrē videonovērošana Datu valsts inspekcijā? 
Ir iespējamas situācijas, kad video novērošana ir jāreģistrē Datu valsts inspekcijā. Visu nepieciešamo informāciju var atrast Datu valsts inspekcijas mājas lapā www.dvi.gov.lv. Turpat iespējams iepazīties ar Datu Valsts inspekcijas rekomendāciju “Datu apstrāde videonovērošanas jomā”. Dokumentā apkopoti ieteikumi, kā vislabāk rīkoties, ja nepieciešams veikt videonovērošanu.

Lietojiet videokameru atbildīgi 😊
Vēršam uzmanību, ka BITE neuzņemas atbildību par kaitējumiem un/vai zaudējumiem, kas var rasties sakarā ar nelikumīgu videokameras izmantošanu un tiesību normu, kas aizsargā tiesības uz privāto dzīvi (tajā skaitā, bet ne tikai Fizisko personu datu aizsardzības likuma), neievērošanu. Visa atbildība par videokameras pienācīgu un likumīgu izmantošanu, nepārkāpjot personas privātuma tiesības, ir videokameras lietotājam.

Veidojot Gudrās videonovērošanas pakalpojumu mēs esam izvēlējušies augstākās klases novērošanas kameru un drošības sistēmu ražotāja Netgear Arlo produkciju. Perfektās kameras papildina to pārvaldīšanas aplikācija latviešu valodā un Bites internets video novērošanas radītā satura pārvaldīšanai, ieskaitot datu plūsmu no kameras uz Arlo mākoni – ierakstu saglabāšanai.  Esam izveidojuši pilnībā nokomplektētu piedāvājumu, lai nosrošinātu maksimālas ērtības tā izmantotājam. 


Bites un Arlo gudro videonovērošanu iespējams izmantot komplektā ar Bite Mājas internetu.