Jauda Jūsu biznesam

Izaugsmes un attīstības ceļš nekad nebeidzas. Tieši tāpēc, lai stiprinātu Bites pozīcijas tirgū, jau 2018. gadā iegādājāmies uzņēmumu Latnet, kas ir ļāvis izveidot integrēto IKT pakalpojumu konceptu Bite One IT, kurā apvienota Latnet un Bites pieredze augstvērtīgu risinājumu nodrošināšanā biznesa klientiem. Šobrīd piedāvājam vērienīgu IKT pakalpojumu klāstu no viena un uzticama sadarbības partnera, kā arī ērtu iespēju norēķināties par visiem pakalpojumiem vienā rēķinā. Bite One IT nodrošina gan fiksēto, gan mobilo sakaru risinājumus, mākoņtehnoloģiju un moderna datu centra pakalpojumus, kā arī citus rīkus, kas spēj apmierināt visas Jūsu uzņēmuma IKT vajadzības.

Mākoņpakalpojumi

Bite One IT nodrošina kvalitatīvus un drošus mākoņpakalpojumus, kas atbrīvo no nepieciešamības investēt līdzekļus serveru iegādei un uzturēšanai.

Datu centra pakalpojumi

Nodrošiniet Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību, izvēloties, atbilstoši TIA/ANSI–942-A:2014 Ranking III rekomendācijām un noteiktajiem standartiem izveidotā, datu centra sniegtās iespējas un papildu pakalpojumus.

Uzzināt vairāk

Videonovērošana

Pieskatiet uzņēmumu 24 stundas diennaktī. Bite One IT videonovērošanas pakalpojums biroju telpās, ražošanas objektos un pārraugāmās teritorijās tiek nodrošināts gan fiksētajā, gan mobilajā interneta tīklā.

IoT

Lietu internets (IoT) jeb gudrie risinājumi ļauj optimizēt biznesa pārvaldīšanas un atsevišķus uzņēmējdarbības procesus. Iepazīstiet biznesa nākotnes rīkus jau šodien.

IT infrastruktūra un apkalpošana

Iegūstiet laiku un jaudu saviem tiešajiem biznesa uzdevumiem. Uzticiet visas uzņēmuma IT infrastruktūras pārraudzību un tās kvalitatīvas darbības nodrošināšanu mūsu speciālistiem.

Uzzināt vairāk