BITE sāk jaunā “Samsung Galaxy Note8” iepriekšpārdošanu

Mobilo sakaru operators BITE uzsācis savā interneta mājas lapā jaunā viedtālruņa “Samsung Galaxy Note8”, kas nule kā piedzīvoja savu pasaules prezentāciju, iepriekšpārdošanu. Plānots, ka pasūtītās ierīces varēs saņemt, sākot ar šā gada 15.septembri.

 

Mobilo sakaru lietotāji kļūst aizvien prasīgāki, turklāt ne vien attiecībā uz sakaru iespējām un kvalitāti, bet arī tehnoloģijām un to pieejamību. Tāpēc BITE rūpējas par to, lai varētu nodrošināt klientiem ne vien plašu jaunāko un inovatīvāko mobilo ierīču klāstu, bet arī iespēju izmēģināt un iegūt šīs ierīces savā īpašumā iespējami drīz pēc to parādīšanās tirgū.

 

“Gan globālās tendences, gan arī BITES līdzšinējā pieredze liecina, ka cilvēki aizvien biežāk izvēlas iespēju iegādāties dažādas preces iepriekšpārdošanā, jo viņiem ir svarīgi iegūt savā īpašumā jaunākās, jaudīgākās ierīces pirmajiem. Tā, ja pirmajās iepriekšpārdošanās, ko organizējām, pieprasījums pēc mobilo sakaru ierīcēm bija salīdzinoši neliels – vien pāris desmiti, “Samsung Galaxy Note7” iepriekšpārdošanā vēlējās iegādāties vairāk nekā 250 cilvēku. Ņemot vērā “Samsung Galaxy Note8” tehnisko specifikāciju un BITES klientu lielo interesi par šo ierīci, paredzams, ka šoreiz pieprasījums varētu būt līdzīgs vai pat lielāks,” norāda BITES Loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.

 

Pateicoties iespaidīgajam Quad HD+ Super AMOLED Infinity kvalitātes 6,3 collu displejam un jaudīgajai divu lēcu kamerai, kas ļauj uzņemt īpaši asus un kvalitatīvus attēlus, jaunais “Samsung Galaxy Note8” nodrošina vēl nebijušu mobilās pasaules lietošanas pieredzi. Savukārt uzlabotais S-Pen irbulis, kas ir kļuvis vēl ātrāks un precīzāks, patīkami pārsteigs gan “Note” sērijas viedtālruņu cienītājus, gan arī “jaunatklājējus”, jo tas nodrošina plašas rakstīšanas, zīmēšanas un saziņas iespējas.

Ar šo modeli turpinām jau 2011.gadā aizsāktās “Note” sērijas tradīcijas, ko tik ļoti novērtē tās lietotāji – 75% uzskata, ka “Note” ir labākais tālrunis, ko viņi jebkad izmantojuši,” norāda “Samsung Electronics Baltics” Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns.

 

BITĒ “Samsung Galaxy Note8” viedtālrunis iepriekšpārdošanā pieejams ar 64GB iebūvēto atmiņu un divās krāsās – melnā un zelta. Tā cena ir 1010 EUR. 

 

Katrs, kurš iegādāsies jauno viedtālruni iepriekšpārdošanā, saņems dāvanā dokstaciju “Samsung DeX”, kas nodrošina īpaši inovatīvu mobilo pieredzi – iespēju izmantot mobilo tālruni kā datoru, pievienojot tam monitoru, datorpeli u.tml.

 

Plānots, ka iepriekšpārdošanā no 23.augusta līdz 14.septembrim iegādātās ierīces varēs saņemt no 15.septembra.

 

Plašāka informācija par “Samsung Galaxy Note8” iegādes iespējām BITĒ pieejama šeit:

https://www.bite.lv/lv/telefoni/samsung-galaxy-note-8-iepriekspardosana

Mobilie risinājumi Valentīndienas noskaņās

Mobilo sakaru lietojums viesabonēšanā Eiropā turpina palielināties

Pieaug mobilo aplikāciju loma biznesā

Mobilās aplikācijas, kas palīdzēs piepildīt populārākās Jaunā gada apņemšanās

BITE papildinājusi viedtālruņu klāstu ar moderno “Samsung Galaxy A8”

BITE aktīvi paplašina 4G interneta pārklājumu

Aicinājumam iepriecināt svētkos strādājošos atsaucas vairāki tūkstoši iedzīvotāju

Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tuviniekus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā sveic ar mobilā telefona starpniecību

Mobilās aplikācijas - aizraujošam Ziemassvētku gaidīšanas laikam

BITES tīklu izmantos interneta pakalpojumu nodrošināšanai lidojumos

Aptauja: svētku brīvdienās strādās katrs desmitais

10 noderīgas mobilās aplikācijas izdevīgiem pirkumiem internetā

BITE pārklājuma paplašināšanā Latvijas reģionos šogad investējusi vairāk nekā 3 miljonus eiro

Piecas viedierīces, ar ko pārsteigt tehnoloģiju cienītājus Ziemassvētkos

Talsos atklāts modernizēts BITES klientu apkalpošanas centrs

Eksperti iesaka, kā atpazīt viltotas mobilās aplikācijas un iepirkties droši

BITE iesaka, kā ar viedtālruņa palīdzību izveidot svētkos efektīvu gaismas objektu

“Stream Networks” un tā meitasuzņēmums “LATNET Serviss” pievienosies “BITES Grupas” uzņēmumiem

Padomi jaunajiem uzņēmējiem drošas digitālās biznesa vides veidošanā

BITE atklāj jau trešo jauno tehnoloģiju parku un uzsāk “iPhone X” tirdzniecību