Kā kļūt par uzņēmējdarbības gazeli jeb strauji augošu kompāniju? Dažas vērtīgas atziņas

Grozies kā gribi, taču uzņēmuma izaugsme nesaraujami ir saistīta ar efektivitāti. Tomēr šim jēdzienam uzņēmējdarbības kontekstā ir daudz plašāka nozīme nekā tas sākotnēji varētu šķist, tāpēc mobilo sakaru operators BITE ir apkopojis vērtīgākās atziņas, kas lieti var noderēt kā iesācējiem, tā pieredzējušām biznesa “haizivīm”, kas izskanēja uzņēmuma sadarbībā ar laikrakstu “Diena Bizness” rīkotājā seminārā “Risinājumi veiksmīgai uzņēmējdarbībai”.

Izmantot datus un atmest aizspriedumus par tehnoloģiju dārdzību
Mūsu gadsimts ir informācijas laikmets un datiem ir tāda pati vērtība, kā jebkuram citam uzņēmējdarbības resursam. Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir mazs, vidējs vai liels, tas rada un apstrādā datus. Tie var būt ļoti dažādi, sākot no sociālo tīklu apmeklētājiem, mājaslapas apmeklētājiem, maksājumu veicējiem. 

“Līdz šim uzņēmums vāca un apkopoja faktiski jau pagātnes notikumu datus, lai, balstoties uz tiem, pieņemtu nākotnes lēmumus. Taču mūsdienu tehnoloģijas, tai skaitā, biznesa programmatūras, šo realitāti ir mainījušas. Tagad mēs varam datus analizēt reāllaikā un, balstoties uz tiem, reaģēt ātrāk, kā arī mainīt procesus un produktus jau tagad, nevis kaut kad vēlāk. Līdz ar to jebkuras prognozes un stratēģijas kļūst daudz precīzākas un patiesākas,” uzskata “SAP Latvia” vadītājs Ainārs Bemberis.

Pēc Bembera paustā, viņaprāt, nākotnes izaugsme pieder tiem uzņēmumiem, kuri ne tikai izmantos datu analīzi, bet arī biznesa programmatūru iekļaus uzņēmuma stratēģijā. Proti, programmatūra būs tāds pats investīciju objekts kā rūpnīca vai iekārtas.

“Es bieži vien esmu dzirdējis, ka uzņēmēji bilst, ka biznesa programmatūra un analītikas rīki esot dārgi, taču varu droši apgalvot, ka kafijas izmaksas birojā mēnesī ir dārgākas nekā šādu rīku noma. Svarīgi runāt un meklēt risinājumus. Pateicoties dažādiem biznesa programmatūru rīkiem, mēs varam atrast lietderīgas datu plūsmas uzņēmumā pat tad, ja pašiem šķiet, ka tādu nav,” tā Bemberis.

Nevis visaptveroša efektivitātes uzlabošana, bet gan fokusēta
Pirms sākt efektivitātes uzlabošanu ir svarīgi saprast, kas tad ir tas, ko vēlamies uzlabot un kādam ir jābūt gala rezultātam – laika un līdzekļu ietaupījums, klientu apmierinātība, uzlabots produkts utt. Turklāt jāsāk ar vienu procesu – ja tas būs veiksmīgs, komanda redzēs labos rezultātus un nākamreiz būs gatava iesaisties vēl aizrautīgāk.

“BITES fokuss vienmēr ir bijis klients, tāpēc mēs sākām ar to procesu automatizāciju, kas varētu uzlabot klientu pieredzi un atvieglot viņu ikdienu. Piemēram, biznesa klienti tagad var izbaudīt uzlaboto pašapkalpošanās portālu manabite.lv, kas ļauj ērti kontrolēt un pārvaldīt visu uzņēmuma SIM karšu saimniecību. Tāpat pieaugot klientu un komunikācijas kanālu skaitam, ieviesām klientu situāciju risināšanas rīku. Proti, tagad visi klientu jautājumi tiek reģistrēti vienā sistēmā, katram piešķirts ID numurs, ko saņem arī klients, tādējādi gan iekšēji, gan ārēji ikviens var efektīvāk sekot līdzi jautājuma virzībai. Šis jaunums ne tikai uzlaboja uzņēmuma un klienta komunikāciju, bet arī iekšējo disciplīnu un jautājumu risināšanas ātrumu,” BITES pieredzē dalījās Biznesa klientu segmenta attīstība vadītāja Daina Lūka.

Eksperte arī piebilst, ka mūsdienās biznesa efektivitāte ir cieši saistīta ar drošību. “Laiks un nauda, ko uzņēmējam būs jāinvestē, lai atgūtu pazaudētu datus, mēģinot saremontēt inficētu ierīci vai, vēl sliktāk, atjaunot reputāciju pēc datu noplūdes, būs daudz lielāka nekā iegādājoties licencētu programmatūru vai izmantojot antivīrusu. Piemēram, visos BITE biznesa plānos esam iekļāvuši antivīrusu, kas darbojas visā BITES tīklā, lai mūsu klientiem būt pieejams “tīrs” internets,” tā Lūka.

Arī “Swedbank” pārstāve Eleonora Bušmane atgādina, ka bankas digitālie risinājumi palīdz efektīvi pārvaldīt savu ikdienu, kas ļauj vairāk laika uzņēmējam veltīt biznesa veidošanai un audzēšanai. “Nodrošinot saviem klientiem iespējami ērtākos norēķinu veidus, uzņēmējs iegūst iespēju pārdot vairāk. Savukārt automatizējot manuāli veiktās darbības iespējams izvairīties no cilvēciskajām kļūdām un radīt lielāku pievienoto vērtību citām darbībām vai radot ko jaunu. Piedāvājot klientiem ērtības, kuras pozitīvi novērtētu arī pats, uzņēmējs veicina gan jaunu klientu piesaisti, gan stiprina esošo lojalitāti,” piebilst Bušmane.

Būt savas domāšanas pavēlniekam
Ja mēs pieturēsimies pie tradicionālā priekšstata par “efektivitāti”, tad varam būt droši, ka drīz vien datori/mākslīgā intelekta sistēmas cilvēkus izkonkurēs. Tāpēc psihoterapeits un apzinātības treneris Ansis Jurģis Stabingis aicina atcerēties galveno motivāciju, - ko mēs vēlamies, tai skaitā, kāpēc vispār esam biznesā. Acīmredzot — mēs visi vēlamies būt laimīgi. Diemžēl, pretēji izplatītajam uzskatam, uzstādīto mērķu sasniegšana laimi negarantē.

Mūsu laimes avots slēpjas mūsu spējā pārvaldīt savu prātu. Lai ilustrētu savu teikto, Stabingis vaicā,  vai spējat pārvaldīt savu prātu? Ja uzskatāt, ka esat sava prāta pavēlnieki, vai varat likt savām domām apklust? Vai spējat pasūtīt sev ģeniālas domas? Ja atbilde ir nē, vai varam teikt, ka esam sava prāta pavēlnieki, vai arī drīzāk prāts valda pār mums?

Bizness ir lieliska iespēja, kā iepazīt un īstenot sevi (self-realization). Pirmais solis uz to ir iemācīties kontrolēt savu prātu, būt savas domāšanas pavēlniekam. Izvēlēties kā, par ko un ko es domāju, un — tai skaitā — iemācīties spēt nedomāt. Mēs ne tikai vēlamies sasniegt savus mērķus, bet vēlamies arī pieredzēt šo sasniegšanu, būt klāt. 

“Klātbūtne arī ir prasme, kuru nepieciešams attīstīt, citādi — mēs vienkārši nespēsim izbaudīt nedz mērķu sasniegšanu, nedz nopelnīto atpūtu. Ja mēs runājam par efektivitāti biznesā, tad spēja pārvaldīt savu prātu un būt klātesošam konkrētajā brīdī neatkarīgi no tā, vai tā ir sapulce, vai atpūta pludmalē, būs ne tikai efektivitātes, bet arī laimes pamats,” tā Stabingis.

Mainīt attieksmi pret stresu
Nenoliedzami, uzņēmējdarbība ir saistīta arī ar stresu, kas pats par sevi vēl nav slikts, taču nepareizi pārvaldīts var izraisīt arī izdegšanu. Ir svarīgi atpazīt šos simptomus gan sevī, gan savus kolēģos, ja mēs vēlamies, lai bizness būtu efektīvs un augošs.

“Izdegšanai ir raksturīgs pastāvīgs nogurums, spēku izsīkums, cinisms jeb negatīva attieksme un efektivitātes zudums. Runājot par pēdējo, tā ir ne tikai objektīva efektivitātes zaudēšana, bet arī subjektīva sajūta, kad cilvēkam šķiet, lai ko viņš darītu, tas nav pietiekami, nav gana laba, ir neefektīvi,” skaidro klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Marija Ābeltiņa.

Paradoksāli, ka pie viena un tā paša rezultāta, proti, izdegšanas, var nonākt, darot pilnīgi pretējas lietas. Piemēram, izdegt var gan pārstrādājoties, ilgstoši un klaji ignorējot savu fizioloģiju – nepieciešamību pēc atpūtas, kustībām, ēdiena un miega. Taču tas pats var notikt, ja ir negatīva attieksme pret stresu, proti, ja no tā baidās vai pilnībā izvairās.

“Ja no stresa izvairās ilgstoši, tad tas noved pie situācijas, ka cilvēks sevi neizaicina, neprogresē un nevar sevi iekšēji paslavēt par jauniem sasniegumiem. Un tas turpina barot to izdegšanas daļu, kas ir saistīta ar efektivitātes zudumu. Tātad atpūsties ir svarīgi, taču ilgtermiņā vajadzētu atgriezties pie kaut kā, kas rada patīkamu satraukumu, ko cenšamies pārvarēt,” stāsta Ābeltiņa.

Pēc ekspertes sacītā, ir svarīgi gan pazīt sevi un ieklausīties savās vajadzībās un ķermenī, gan veidot attieksmi pret stresu. “Ja attiecamies pret stresu, kā pret izaicinājumu jeb treniņu, kā pret kaut ko tādu, ko varam vadīt un kas neskādē mūsu veselībai, tad tas var ļaut mums pat uzlabot savu veselību un pašsajūtu.” piebilst Ābeltiņa.

Kā redzams, biznesā cilvēka spējas mijas ar jaunajām spējām un iespējām, ko sniedz tehnoloģijas un dažādi inovatīvi risinājumi. Pilnu semināra ierakstu, kurā pieredzē dalījās arī festivāla “Playground” organizators Artjoms Smirnovs, “Tieto Latvija” IKT vadītājs Jānis Tupulis, “DeskTime.com” klientu vadītājs Toms Bļodnieks un “Notakey” biznesa vadītājs Jānis Graubiņš, var noskatīties šeit https://www.youtube.com/playlist?list=PLTw2dT6atCUdotsTT1vt91dCCTdecXhDd
 

Samsung Galaxy jaunumu akcija ir noslēgusies!

"Bite Latvija" Rēzeknē un Jelgavā atvērs birojus ar 280 darbavietām

"Bite Latvija" klientiem jūnijā bloķējis vairāk nekā 10 000 krāpniecisku zvanu

Satversmes tiesa atzinusi, ka šī brīža regulējums ierobežo godīgu konkurenci un neatbilst Satversmei

Nesaimnieciska domāšana ir viens no iemesliem finansējuma problēmām pašvaldībās

Bites Jāņu laimes rata akcija ir noslēgusies!

Trīs padomi, kā pasargāt savu viedierīci vasarā

Atklātas Latvijā pirmās Treneru un Parasportistu akadēmijas

Rīgā un reģionos pielāgoti jau 10 veikali cilvēkiem ar invaliditātēm

„Bite grupa” ir noslēgusi Baltijas vēsturē lielāko obligāciju emisiju teju 1 miljarda eiro apmērā

"Bite Latvija" automātiski bloķēs telefonkrāpnieku zvanus

„Bite grupa“ paziņo par 920 miljonu eiro prioritāro nodrošināto obligāciju piedāvājumu

Bites Pavasara laimes rata akcija ir noslēgusies!

Aptauja: 63 % iedzīvotāju uzskata, ka veikali nav pielāgoti cilvēkiem ar invaliditātēm

Aptauja: 88% iedzīvotāju ir svarīgs ārstniecības iestādes atgādinājums par plānotu vizīti

Endija Kaševska: turpmākajos gados pieaugs individualizētie un unikālie darbinieku labumu grozi

“Bite Latvija” šī gada pirmajā ceturksnī investējis 2,3 miljonus eiro tīkla modernizācijā Rīgā

“Bite” atklāj pirmo klientu apkalpošanas centru, kas piekļūstams cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

“Bite Latvija” vēršas Konkurences padomē par kārtējo ārvalstu investoru diskriminēšanu publiskajos iepirkumos

Aptauja: 48% iedzīvotāju bažījas par savu datu drošību uzņēmumu mājaslapās un interneta veikalos

“Bite Latvija” un ASV vēstnieks Latvijā pārrunā 5G attīstību un šķēršļus ārvalstu investoru ieguldījumiem

Šogad “Bite” 5G bāzes staciju skaits sasniegs 550

Jauni kiberdrošības regulējumi uzņēmumiem no 2024. gada oktobra

“Bite Latvija” šogad darbiniekos investēs 2,7 miljonus eiro

Bites Go3 saderības spēle ir noslēgusies!

“Bite Latvija” investē 5 miljonus eiro tīkla drošībā un efektivitātē

Apvienojoties ar “Baltcom”, “Bite Latvija” kļūs par daudzveidīgāko pakalpojumu sniedzēju nozarē

Satversmes tiesas lēmums “Bite Latvija” ļaus turpināt cīņu pret administratīvo slogu un konkurences kropļošanu

Līdz gada beigām “Bite” 5G tīkls būs pieejams 75% Latvijas iedzīvotāju

Bites janvāra laimes rata akcija ir noslēgusies!

Samsung The Freestyle Gen2 izlozes uzvarētājs ir noskaidrots

“Bite Latvija” un “TV3 Group Latvija” kļūst par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālajiem partneriem

Aptauja: 28% vecāku novēro, ka bērnus vēlu vakaros “WhatsApp” traucē vienaudži

Melnās Piektdienas spēle ir noslēgusies!

Aptauja: 98% Latvijas iedzīvotāju naudas grūtību gadījumā nebūtu gatavi atteikties no telekomunikāciju pakalpojumiem

Endija Kaševska: Realitāte darba tirgū - amatu pielāgošana darbinieku prasmēm

Aptauja: 29% iedzīvotāju trūkst zināšanu par datu aizsardzību mobilajās ierīcēs

“Bite”: mēneša laikā iedzīvotāju ierīcēs novērsti vairāk nekā 14,5 miljoni drošības risku

Aptauja: 46% vecāku satrauc mākslīgā intelekta rīku izmantošana mācību procesā

Bites Laimes rata akcija ir noslēgusies!

Noslēgusies lielā Go3 filmu atmiņas spēle un ir noskaidrots laimīgais uzvarētājs

Endija Kaševska: Tiešā vadītāja faktors darbinieku apmierinātībā

Pētījums: 33% uzņēmumu attīstībai svarīgi tehnoloģiskie risinājumi; mazie uzņēmumi adaptējas lēni

Noslēgusies akcija “5G viktorīna” un ir noskaidroti pieci laimīgie uzvarētāji

Saldū uzstādīta “Bite” 1000. bāzes stacija; tā darbojas 5G režīmā

Ar kādiem 5 riskiem IKT sistēmas visbiežāk saskaras vasarā? Skaidro eksperts

“Bite”: Mobilo datu patēriņš ārzemēs visvairāk audzis Vācijā, Polijā, Lielbritānijā un Turcijā

“Bite Latvija”: LVRTC neņem vērā IUB lēmumu un turpina apturēto iepirkumu

“Bite” ieslēdz 172 5G bāzes stacijas visā Latvijā; tīklā šogad investēs 17 milj. eiro

“Bite Latvija”: IUB aizliedzot turpināt LVRTC iepirkumu, ceram uz konkurences atjaunošanos

Aptauja: 46% vecāku norāda, ka viņu bērns nezina nevienas uzticības personas telefona numuru no galvas

Strauji augot biznesam, reorganizē “Bite Grupu”, sadalot atsevišķos telekomunikāciju un mediju holdinga uzņēmumos

Investējot teju 1 miljonu eiro, “Bite Grupa” sāk piedāvāt jaunu kiberdrošības pakalpojumu

"Bite Latvija" iesniedz sūdzību EK par sistemātisku ES tiesību normu pārkāpšanu publisko iepirkumu jomā Latvijā

Завершилась акция Колеса фортуны и выяснен счастливый обладатель приза

Aptauja: 55% iedzīvotāju nav pārbaudījuši sava Wi-Fi rūtera vecumu

Aptauja: 45% Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi, lai mobilā ierīce atbalsta 5G

Noslēgusies Go3 Filmu atmiņas spēle un ir noskaidrots laimīgais balvas ieguvējs

"Bite Latvija": Publisko iepirkumu jomā vērojama tiesas spriedumu ignorēšana

Aptauja: 31% strādājošo savu vecāku pienākumu dēļ ir pieredzējuši darba devēja neapmierinātību

Завершилась акция, в которой один из клиентов Bite получил телевизор

Noskaidrots veiksminieks, kurš Bites akcijā ticis pie televizora

Tendence: uzņēmēji novērtē mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības, tomēr izmanto tās nelabprāt

“Bite Latvija” atzīta par vienu no iedvesmojošākajām darbavietām Eiropā

Завершилась Пасхальная игра и выяснен счастливый обладатель приза

Завершился розыгрыш Samsung и выяснены счастливые победители

Завершилась большая весенняя викторина Go3 и выяснен счастливый победитель

«Bite» планирует инвестировать в развитие сети 5G 70 миллионов евро

Разыграны счастливые получатели телевизоров LG

Опрос: 62% родителей чувствуют, что из-за пандемии они не справляются с большой нагрузкой

Опрос: 77% родителей обеспокоены неопределённостью в дальнейшем учебном процессе

Список победителей акции Bite «Посетители салонов Bite любят подарки»

Опрос: 71% родителей считают, что в этом году начало нового учебного года будет отличаться от прежних лет

Определены победители 4-го розыгрыша акции для клиентов Bite!

Диана Шмите: Малые и средние предприятия сильны настолько, насколько сильны их ИКТ-решения

Определены победители 3-го розыгрыша акции для клиентов Bite!

Определены победители 2-го розыгрыша акции для клиентов Bite!

Определены победители 1-го розыгрыша акции для клиентов Bite!

Каспарс Булс: Почему компании должны целенаправленно внедрять ИКТ-решения

Определены победители клиентской акции Bite!

BITE открывает в центре Риги самое большое на сегодняшний день количество базовых станций 5G

Каспарс Булс: Для рестарта экономики будет важна инфраструктура 5G

Как революционное цифровое поколение изменило нашу повседневную жизнь?

Опрос: Родители считают, что кибермоббинг – это следствие вседозволенности в интернет-среде

За 15 лет компания BITE стала самым быстрорастущим оператором мобильной связи в Латвии

Об акции ManaBite “Делай удобнее и выиграй”

BITE: на сегодняшний день потребление мобильных данных сохраняется

«BITE One IT» начинает предлагать виртуальные частные серверы

Что родители должны рассказать своим детям о безопасности при использовании TikTok?

После кризиса необходимо найти золотую середину между работой в офисе и удалённо

В прошлом году оборот BITE вырос на 6,2%

#Newnormal – модель работы завтрашних победителей

BITE: во время чрезвычайной ситуации самый просматриваемый контент

В связи с чрезвычайной ситуацией в стране, с 16 марта все салоны BITE будут закрыты

Развивая концепцию OneIT, BITE начинает предлагать фиксированную телефонную связь

78% жителей Латвии откладывают установку обновлений ОС своих мобильных устройств

67% сотрудников повредили выданные работодателями мобильные устройства, уронив их

В этом году BITE укрепит свою сеть в крупных городах и регионах Латвии, инвестируя 10% от своего оборота

В этом году BITE увеличила мощность сети в регионах на 83%

Опрос: в Латвии 56% родителей не осознают серьезности последствий кибермоббинга

Предприниматели еще полностью не осознают, какую роль в обслуживании клиентов играют ИКТ-решения

Объём мобильных данных, используемых жителями Латвии в ЕЭЗ, увеличился в сто раз

В этом году технологией 4G+ более будет оснащено 40% сети BITE

Инвестировав 100 000 евро, BITE разработала мобильное приложение «ManaBite»

С целью содействия развитию в Латвии и Литве 5G «BITE Grоup» и «Tele2» разделят сетевую инфраструктуру

Латвийские хоккейные фанаты отличаются преданностью в своей команде и громким голосом

Практические советы о том, как выбрать электроскутер и безопасно на нём передвигаться

Более половины жителей Латвии на чемпионате мира по хоккею болеют за Латвийскую сборную

BITE завершила проект по дигитализации центров обслуживания клиентов

Hаиболее активно мобильный интернет в телефонах используют жители Курземе

Завершён процесс реорганизации компании “Latnet”

Практические советы экспертoв, kак говорить с детьми о кибермоббинге

В этом году BITE увеличит мощность сети на 53%

Самые опасные вредоносные программы для пользователей мобильных устройств

Как родители могут разумно присматривать за действиями своих детей в интернете?

BITE удваивает онлайн-продажи

В прошлом году BITE инвестировала 100 000 евро в развитие профессионализма своих работников

Десять признаков, которые могут указывать на то, что ребенок страдает от кибермоббинга

Эксперт: Может ли встроенная память смартфона изменить мир?

BITE: 45% объёма интернета расходуется на крупнейшие социальные сети – «Youtube» un «Facebook»

Как придать отношениям дополнительную романтику, используя современные технологии?

Как цифровые технологии помогают повысить эффективность бизнеса

Тенденция: самые востребованные цвета мобильных телефонов - чёрный, синий и золотой

Эксперты: взрослые часто допускают в интернете те же ошибки, что и дети

Технологии для ограничeния использования смартфона во время вождения автомобиля

Новая тенденция - дорогие смартфоны жёстко конкурируют с более дешевыми устройствами

Kак продлить жизнь аккумулятора мобильного телефона в холодную погоду?

Во время праздников расход мобильных данных удвaивaется

Что характерно для традиции Латвийских жителей говорить «Спасибо!»?

Как лучше всего запечатлевать самые красивые моменты праздника с помощью смартфона?

Приключения тех, кто работает в праздники

Эксперты: Сотрудники становятся все более ценными

Опрос: Особое "Спасибо!" за работу в праздники заслужили медики

Как позаботиться о безопасности технологических Новогодних подарков?

Слияние компаний "Stream Networks" и "LATNET Serviss"

Эксперт: Технология 5G даст бизнесам возможность стать эффективнее и быстрее развиваться

Что необходимо учитывать родителям, разговаривая о кибермобинге с детьми “цифрового поколения”?

В этом году в модернизацию сети и услуг в регионах BITE инвестировала 8 миллионов евро

BITE и “Huawei” укрепляет сотрудничество

BITE в новом хоккейном сезоне продолжает сотрудничество с LHF

Как составить привлекательное CV и написать мотивационное письмо?

Четыре вещи, которые нужно знать о "гейминге"

Эксперты: сложно представить эффективный бизнес использования продуманных технологических решений

Смартфоны и кибер-безопасность: популярные мифы и факты

BITE начинает внедрять в Латвии сеть Интернета вещей

BITE становится первым оператором мобильной связи в Латвии, предлагающим бизнес-решения “Apple”

Пять мобильных гаджетов, способных облегчить жизнь любому автомобилисту

Взгляд молодых профессионалов на карьеру в Латвии – мифы и факты

Опрос: Четвёртая часть населения Латвии не считает соседние страны заграницей

Опрос: Каждый пятый житель Латвии путешествует без страховки

Что делает "iPhone" культовым товаром?

Пять мобильных игр для улучшения продуктивности работы

Инвестировав 100 000 EUR, BITE открыла в Даугавпилсе первый региональный "Парк новых технологий BITE"

Kак позаботиться о безопасности детей во время массовых мероприятий

Всё чаще вместо домашнего интернета люди выбирают мощное мобильное подключение

Подготовь смартфон к путешествию и отдыхай без забот

Аксессуары для смартфонов, которые пригодятся для ярких летних мгновений

Опрос: в Латвии родителей детей больше всего беспокоят угрозы от незнакомцев

Четыре креативных бренда Латвии, которые имеет смысл поддержать

Каждый третий следит за происходящим на чемпионате с мобильного устройства

Киберпреступления беспокоят предпринимателей больше чем вандализм и воровство

TOP 10 советов от опытных болельщиков Латвийского хоккея

BITE расширяет покрытия сети в Латвийских регионах – открыты семь новых базовых станций 4G

Третья часть фанатов Латвийского хоккея считает, что главное не победа, а участие

BITE планирует вложить в развитие инфраструктуры сети около 10 миллионов евро

Болельщики Латвийского хоккея: Чемпионат мира по хоккею – это традиция которая объединяет

BITE продолжает укреплять качество и ёмкость сети

''BITE Latvija'' приобрела ''Stream Networks'' и ''LATNET Serviss''

BITE начинает предлагать новую услугу: Умное видеонаблюдение для дома и бизнеса

Использование мобильной связи в роуминге в Европе продолжает расти

Возрастает роль мобильных приложений в бизнесе

Мобильные приложения, которые помогут осуществить самые популярные планы на новый год

BITE активно расширяет покрытие интернета 4G

На призыв порадовать работающих в праздники откликнулось несколько тысяч жителей Латвии

Более 50% жителей Латвии поздравляют своих близких с Рождеством, используя мобильный телефон

Мобильные приложения, которые сделают ожидание Рождественских праздников более увлекательным

Сеть BITE будет использоваться для обеспечения услуг интернета в полётах над странами Балтии

Опрос: в праздничные выходные дни будет работать каждый десятый

Пять смарт-устройств, которые порадуют ценителей в Рождественские праздники

Эксперты дают рекомендации, как распознавать фальшивые приложения и как безопасно совершать покупки

«Stream Networks» и его дочерняя компания «LATNET Serviss» присоединятся к «BITE Group»

В области безопасности данных в мобильных устройствах у населения очень слабые знания

Жителям предлагается проверить свои знания в области кибербезопасности

BITE начинает предлагать инновационный продукт для удобной и надёжной связи между родителями и детьми