Покупай в Google Play с помощью счёта Bite

Заказывай любое содержание в магазине Google Play – это совсем просто.

Ieguvumi

Bez bankas kartes

Vienkārši apmaksā pirkumu, summu pieskaitot Bites rēķinam.

Pērc tagad, maksā vēlāk

Lai iegūtu un sāktu lietot Google Play pieejamo saturu, par to nav jāsamaksā uzreiz. Tā vietā no Google Play iegūto saturu varēsi apmaksāt vienā maksājumā ar nākamo Bites rēķinu.

Droši

Informācija par veiktajiem pirkumiem ir redzama gan Bites rēķinā, gan tiek nosūtīta uz klienta e-pastu. Turklāt ir iespējams izvēlēties uzstādīt Google konta paroles pieprasījumu pirms katra darījuma.

Atpirkuma garantija

Ja veiktais aplikācijas pirkums neapmierina, tad 2h laikā no pirkuma izdarīšanas brīža ir iespējams veikt pirkuma atgriešanu un saņemt atpakaļ naudu par neapmierinošo pirkumu.

Ērti apmaksā Google Play lietotnē iegūtās:

  • Spēles
  • Mūziku
  • Video
  • Grāmatas
  • Citas aplikācijas un saturu

Biežāk uzdotie jautājumi

Gadījumā, ja veiktais pirkums Tevi neapmierinās, Tev 2 stundu laikā pēc aplikācijas iegādes mirkļa ir iespēja saņemt atpakaļ maksājumu par iegādāto aplikāciju. Lai to izdarītu, Google Play veikalā ir jāizvēlās iespēja "Refund"/"Atmaksāt". Maksa tiks automātiski noņemta no Bites rēķina.
2 h laikā kopš pirkuma brīža.
Pirkumus Google Play veikalā ietekmē sekojoši limiti:
  • Klienta uzstādītais Izmaksu kontroles limits, to vari pārbaudīt ManaBite.lv pašapkalpošanās portālā vai aplikācijā
  • Tev noteiktais kredītlimits
  • Dienas pirkumu limits (50€)
Mēs no savas puses informāciju par konkrēto pirkumu neredzēsim. Pilna informāciju par izdarīto pirkumu meklē savā Gmail e-pastā saņemtajā apstiprinājuma vēstulē. Tajā būs minēta visa ar pirkumu saistītā informācija.
Par saviem pirkumiem saņemsi apstiprinājumu Gmail e-pastā. Un Bites rēķinā pirkumus atradīsi sadaļā Google Play pirkumi. Lai izvairītos no nejaušībām – izvēlies papildu drošību – Google konta paroles ievadīšanu pirms katra darījuma. Tāpat tēriņu ierobežošanai vari uzstādīt Izmaksu kontroli.
Mums ir dienas limits - 50 €/dienā. Protams, uz pirkumiem attiecas arī Bites Kredītlimits un Tevis uzstādītā Izmaksu kontrole. Lai prmo reizi pievienotu maksājuma veidu, Tev būs jāatrodas Bites tīklā. Kad maksājuma veids būs pievienots, rīkoties ar to varēsi ar citos tīklos.
Uz visiem pirkumiem Google Play lietotnē attiecas Bites Kredītlimits un Bites kontam uzstādītā Izmaksu kontrole. Dienas limits pirkumiem Google Play lietotnē ir 50 EUR. Visu paaugstinātas maksas pakalpojumu pirkšanas summa pēdējo 30 dienu periodā nedrīkst pārsniegt 300 EUR. Limita pārsniegšanas gadījumā maksājums netiks pieņemts, bet pārsniedzējs par nepieņemto maksājumu tiksi brīdināts ar SMS. Mēs nosūtīsim arī atgādinājuma SMS, kad tuvosies paaugstinātas maksas pakalpojumu pirkumu limits. Google Play izmantošanas noteikumi.