Kādi ir priekšapmaksas kartes tarifu pāni?

Bite piedāvā 3 priekšapmaksas tarifu plānus:

Bite Priekšapmaksa Starts – ja nevēlies saistības un gribi maksāt tikai par to, ko esi patērējis, šis plāns ir domāts TEV. Papildini kredītu un izmanto zvanus uz Bite, Tele2, LMT un TET numuriem par 0.11 EUR/min, SMS par 0.6 EUR/SMS, datus par 0.6 EUR/MB. Šis priekšapmaksas tarifu plāns darbojas tikai Latvijas teritorijā. Vairāk informācijas šeit.

Bite Priekšapmaksa  – ar šo tarifu plānu zvani un sūti īsziņas uz Bite, Tele2, LMT un TET numuriem Latvijā bez ierobežojumiem, tarifa plānā iekļauti arī 100 megabaiti interneta. Šis priekšapmaksas tarifu plāns darbojas tikai Latvijas teritorijā, lai to izmantotu, SIM karti būs nepieciešams piereģistrēt kādā no Bites saloniem. Vairāk informācija šeit.

Bite Priekšapmaksa Eiropa – ja vēlies izmantot mobilos sakarus gan Latvijā, gan ceļojot Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, šis priekšapmaksas tarifs būs domāts TEV. Tas paredz 100 minūtes, 100 SMS un 100MB lietošanai Latvijā un Eiropā uz Bite, Tele2, LMT un TET numuriem. Lai to izmantotu, SIM karti būs nepieciešams piereģistrēt kādā no Bites saloniem. Vairāk informācijas šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601