Bite Priekšapmaksa

Bite Priekšapmaksa | Bite

ZVANI un SMS

Zvani un īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Zvani un īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Internets

Bite Priekšapmaksa plānā iekļauts 100MB interneta apjoms, lietošanai Latvijas teritorijā.

Bonusi

AR TOP APLIKĀCIJĀM IZDEVĪGĀK

Esam parūpējušies, lai, ikdienā lietojot banku, transporta un e-klases aplikācijas, tajās patērētais internets netiktu uzskaitīts.

Izmanto aplikāciju radītās priekšrocības – seko līdzi savam bankas kontam, uzzini sabiedriskā transporta maršrutus un grafikus un seko līdzi sekmēm e-klases aplikācijā. Priekšapmaksas kartes lietotāji, netērējot internetu, var lietot: banku (Citadele / Swedbank / Nordea / SEB un PNB Banka), transporta (Satiksme Rīgā / Transport LV / Vilciens) un e-klases aplikāciju.

Tu vari izvēlēties arī Facebook, Waze, Draugiem.lv aplikācijas, kas nepatērēs internetu. Šis pakalpojumus par katru aplikāciju atsevišķi izmaksās 1 €/mēnesī.

Ideāli piemērots tarifu plāns cilvēkiem, kuri nevēlas saņemt rēķinus. Ar Bite Priekšapmaksa tarifu plānu zvani un sūti īsziņas Latvijā bez ierobežojumiem. Ar plānā iekļautajiem 100 megabaitiem interneta pietiks, lai iemestu aci WhatsApp sarakstēs.

BEZ RĒĶINIEM IR VIENKĀRŠĀK

Izvēlies Bite Priekšapmaksa tarifu plānu, ja vēlies izvairīties no pārsteigumiem. Lai Tu vēl pilnvērtīgāk varētu kontrolēt savu interneta patēriņu, mēs esam sagatavojuši palīgu - Datumēru, bet izmaksu pārvaldīšanai lieti noderēs mūsu bezmaksas Izmaksu kontroles pakalpojums.

NEIEROBEŽOTS INTERNETS APLIKĀCIJĀM

Ar Bite Priekšapmaksa tarifu plānu izmanto aplikāciju priekšrocības - pieskati bankas kontu, uzzini sabiedriskā transporta grafikus un seko līdzi sekmēm e-klases aplikācijā.  Esam parūpējušies, lai banku (Citadele / Swedbank / Nordea / SEB un PNB Banka), transporta (Satiksme Rīgā / Transport LV / Vilciens) un e-klases aplikācijās internets netiktu uzskaitīts. 

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

KRĀJ MEGABAITUS RUNĀJOT

Iegūstiet sarunājoties! Atliek tikai ļauties sarunām ar citu mobilo sakaru operatoru klientiem, un katra ienākošā zvana minūte no cita operatora tīkla papildina Tev pieejamo interneta apjomu par vienu megabaitu. Tas tiešām ir vienkārši! Pieslēdz - sūtot BONUSS 1 uz 1600, un saņem uzkrāto, kad nākamreiz aktivizēsi tarifa plānu.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt

 • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
 • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš – plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
 • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika.

BITE PRIEKŠAPMAKSA STARTS un BITE PRIEKŠAPMAKSA

Bite Priekšapmaksa un Bite Priekšapmaksa Starts tarifu plāni ir pieejami lietošanai tikai Latvijā.

Kā pieslēgt/atslēgt tarifu plānu?

 • Ja Tu šobrīd izmanto kādu citu tarifu plānu, lai pieslēgtu Bite Priekšapmaksa, sūti SMS ar tekstu B2 LV uz 1600. Lai aktivizētu Bite Priekšapmaksa tarifu plānu, ir nepieciešams numuru personalizēt (numura reģistrācija). To viegli un ērti izdarīt kādā no Bites saloniem.
 • Mainot savu tarifu plānu, jaunais tarifu plāns stāsies spēkā uzreiz. Iepriekšējā tarifu plāna neiztērētās vienības tiks dzēstas.
 • Ja gribi atteikties Bite Priekšapmaksa tarifu plāna, vai pieslēgt Bite Priekšapmaksa Starts tarifus - sūti SMS ar tekstu STOP B2 LV uz numuru 1600. Ņem vērā, ka pēc SMS nosūtīšanas tarifu plāns tiks atslēgts uzreiz un spēkā stāsies Bite Priekšapmaksa Starts tarifs. 

Derīguma termiņš 

 • Tarifu plāna iekļautās vienības Tu vari izmantot 30 dienas no aktivizācijas brīža. Tarifu plāns tiek automātiski pagarināts vēl uz 30 dienām, ja Tavā Bites Kartes kontā būs nepieciešamā naudas summa. Bite Priekšapmaksa tarifu plāna cena ir 4,75 €/30 dienām.
 • Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neietu zudumā!
 • Ja Tavs kredīts ir nepietiekams, lai pagarinātu izvēlēto tarifu plānu, Tev būs spēkā Bite Priekšapmaksa Starts tarifi: 0,11 €/min uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem, 0,06 € par 1 SMS uz visiem tīkliem Latvijā. Par 1 MB maksāsi 0,06 €. Atceries, ka Tu vienmēr vari atkārtoti pieslēgt Bite Priekšapmaksa tarifu plānu, lai to izdarītu, sūti SMS ar tekstu B2 LV uz numuru 1600.

Kredīta papildināšana 

Papildināt Bites Kartes kredītu vari:

 1. veicot maksājumu internetbankā; 
 2. izmantojot papildināšanu ar karti vai čeku, to iegādājoties visās populārākajās tirdzniecības vietās, kur redzi Bite Karte logo;
 3. Bites salonos visā Latvijā;
 4. veicot mobilo pārskaitījumu.

Atrodoties ārzemēs Bites kredītu vari papildināt: 

 1. izmantojot internetbanku;
 2. caur mobilo pārskaitījumu no Bites pēcapmaksas numura, kurš atrodas Latvijā. 

Atceries! 

Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 30 dienām, papildini vismaz par 2,00 €. 
Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 60 dienām, papildini vismaz par 3,00 €. 

Kredīta derīguma termiņi 

Papildinot salonā vai internetbankā 

Summa €             Derīguma termiņš      Papildlaiks zvaniem/ SMS
2,00 - 2,9930 dienas60 dienas
3,00 - 7,9960 dienas60 dienas
8,00 - 50,00180 dienas60 dienas

 Iegādājoties papildināšanas karti vai čeku 

Summa €     Derīguma termiņš      Papildlaiks zvaniem/ SMS
2 €30 dienas60 dienas
3 €, 5 €60 dienas60 dienas
8 €180 dienas60 dienas
 

Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neiet zudumā!
 
Atceries! Lai pagarinātu kartes derīguma termiņu, tā jāpapildina vismaz par 2,00 €! Pēc tam, kad būs beidzies papildlaiks zvanu un SMS saņemšanai, numura darbība tiks apturēta. To iespējams atjaunot 30 dienu laikā, papildinot kredīta atlikumu. Ja papildināšana 30 dienu laikā netiks veikta, tad numurs un kredīta atlikums (ja tāds ir) tiks anulēts. Šādā gadījumā numura darbību vairs nebūs iespējams atjaunot.

Aplikācijas un interneta soļi ar tarifu plānu Bite Priekšapmaksa

Priekšapmaksas kartes lietotāji, netērējot internetu, var lietot: banku (Citadele/Swedbank/Nordea/SEB un PNB Banka), transporta (Satiksme Rīgā/Transport LV/ Vilciens) un E-klases aplikāciju.

Vairāk par aplikāciju lietošanu uzzini šeit 

Bite Priekšapmaksa lietotāji, samaksājot 1€, var aktivizēt 30 dienu pieeju Facebook/Draugiem/Waze un lietot šīs aplikācijas, netērējot internetu.

Lai aktivizētu 30 dienu pieeju, sūti: 

 • SMS ar tekstu Facebook uz 1600 
 • SMS ar tekstu Draugiem uz 1600 
 • SMS ar tekstu Waze uz 1600

Tarifu plānā Bite Priekšapmaksa ir iekļauti 100 MB interneta. Ja Tev nepieciešams lielāks interneta apjoms, Tavām ikdienas gaitām pieslēgsies interneta datu soļi.

Papildu datu soļi internetam

Pirmie 100 MB iekļauti tarifu plānā.

Pēc tam maksā par iztērētajiem:

100 MB = 1,42 €

500 MB = 3,56 €

2 GB = 6,40 €

6 GB = 9,96 €

10 GB = 12,09 €

Pēc tam maksā 0,04 EUR par katru iztērēto 1 MB.