Bite PriekšapmaksaStarts

Prieksapmaksa starts

ZVANI un SMS

Internets

KRĀJ MEGABAITUS RUNĀJOT

Iegūstiet sarunājoties! Atliek tikai ļauties sarunām ar citu mobilo sakaru operatoru klientiem, un katra ienākošā zvana minūte no cita operatora tīkla papildina pieejamo interneta apjomu par vienu megabaitu. Tas tiešām ir vienkārši! Tikai pieslēdz - sūti BONUSS 1 uz 1600, un saņem uzkrātos megabaitus mirklī, kad nākamreiz pieslēgsi tarifa plānu. 

mb
ātrs internets

ĀTRS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. Bites 4G ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Vēl vairāk – nupat esam uzstādījuši 80 jaunas 4G+ stacijas un pirmie Latvijā piedāvājam iepazīties ar 4,5G internetu. 4G+ tehnoloģija nodrošina lielāku interneta ātrumu vietās, kur ir daudz lietotāju vienlaikus. Savukārt 4,5G antenas nodrošinātais ātrums pa īstam tiks novērtēts tuvākajā nākotnē. Paredzot strauju interneta patēriņa pieaugumu, sadarbībā ar Huawei esam uzsākuši darbu pie 5G interneta tehnoloģiju ieviešanas.

BEZ NEGAIDĪTĀM IZMAKSĀM

Lai Tu varētu kontrolēt savu interneta patēriņu, mēs esam sagatavojuši palīgu - Datumēru, kas Tava telefona vai planšetes ekrānā parādīs ne vien patērētos gigabaitus, bet ļaus apskatīt rēķina summu vai kredīta atlikumu. Gribi stingri kontrolēt savas izmaksas? Pieslēdz bezmaksas Izmaksu kontroles pakalpojumu. Nosaki tēriņu limitu - kādu vien vēlies -, un mēs ar īsziņu brīdināsim Tevi, kad būsi to sasniedzis. Izvēlies tikt pabrīdināts! Sūti īsziņu ar tekstu "VAU IN" uz numuru 1600, piezvani uz 1601 vai atnāc uz Bites salonu, lai pasūtītu sunīša rējienu klausulē pirms paaugstinātas maksas zvaniem, un izvairies no pārsteigumiem rēķinos. 

datumers

BITE PRIEKŠAPMAKSA STARTS un BITE PRIEKŠAPMAKSA

Bite Priekšapmaksa un Bite Priekšapmaksa Starts tarifu plāni ir pieejami lietošanai tikai Latvijā.

Kā pieslēgt/atslēgt tarifu plānu?

 • Ja Tu šobrīd izmanto kādu citu tarifu plānu, lai pieslēgtu Bite Priekšapmaksa, sūti SMS ar tekstu B2 LV uz 1600. Lai aktivizētu Bite Priekšapmaksa tarifu plānu, ir nepieciešams numuru personalizēt (numura reģistrācija). To viegli un ērti izdarīt kādā no Bites saloniem vai piezvanot 1601 un piesakoties.
 • Mainot savu tarifu plānu, jaunais tarifu plāns stāsies spēkā uzreiz. Iepriekšējā tarifu plāna neiztērētās vienības tiks dzēstas.
 • Ja gribi atteikties Bite Priekšapmaksa tarifu plāna, vai pieslēgt Bite Priekšapmaksa Starts tarifus - sūti SMS ar tekstu STOP B2 LV uz numuru 1600. Ņem vērā, ka pēc SMS nosūtīšanas tarifu plāns tiks atslēgts uzreiz un spēkā stāsies Bite Priekšapmaksa Starts tarifs. 

Derīguma termiņš 

 • Tarifu plāna iekļautās vienības Tu vari izmantot 30 dienas no aktivizācijas brīža. Tarifu plāns tiek automātiski pagarināts vēl uz 30 dienām, ja Tavā Bites Kartes kontā būs nepieciešamā naudas summa. Bite Priekšapmaksa tarifu plāna cena ir 4,75 €/30 dienām.
 • Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neietu zudumā!
 • Ja Tavs kredīts ir nepietiekams, lai pagarinātu izvēlēto tarifu plānu, Tev būs spēkā Bite Priekšapmaksa Starts tarifi: 0,11 €/min uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem, 0,06 € par 1 SMS uz visiem tīkliem Latvijā. Par 1 MB maksāsi 0,06 €. Atceries, ka Tu vienmēr vari atkārtoti pieslēgt Bite Priekšapmaksa tarifu plānu, lai to izdarītu, sūti SMS ar tekstu B2 LV uz numuru 1600.

Kredīta papildināšana 

Papildināt Bites Kartes kredītu vari:

 1. veicot maksājumu internetbankā; 
 2. izmantojot papildināšanu ar karti vai čeku, to iegādājoties visās populārākajās tirdzniecības vietās, kur redzi Bite Karte logo;
 3. Bites salonos visā Latvijā;
 4. veicot mobilo pārskaitījumu.

Atrodoties ārzemēs Bites kredītu vari papildināt: 

 1. izmantojot internetbanku;
 2. caur mobilo pārskaitījumu no Bites pēcapmaksas numura, kurš atrodas Latvijā. 

Atceries! 

Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 30 dienām, papildini vismaz par 2,00 €. 
Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 60 dienām, papildini vismaz par 3,00 €. 

Kredīta derīguma termiņi 

Papildinot salonā vai internetbankā 

Summa €             Derīguma termiņš      Papildlaiks zvaniem/ SMS
2,00 - 2,9930 dienas60 dienas
3,00 - 7,9960 dienas60 dienas
8,00 - 50,00180 dienas60 dienas

 Iegādājoties papildināšanas karti vai čeku 

Summa €     Derīguma termiņš      Papildlaiks zvaniem/ SMS
2 €30 dienas60 dienas
3 €, 5 €60 dienas60 dienas
8 €180 dienas60 dienas
 

Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neiet zudumā!
 
Atceries! Lai pagarinātu kartes derīguma termiņu, tā jāpapildina vismaz par 2,00 €! Pēc tam, kad būs beidzies papildlaiks zvanu un SMS saņemšanai, numura darbība tiks apturēta. To iespējams atjaunot 30 dienu laikā, papildinot kredīta atlikumu. Ja papildināšana 30 dienu laikā netiks veikta, tad numurs un kredīta atlikums (ja tāds ir) tiks anulēts. Šādā gadījumā numura darbību vairs nebūs iespējams atjaunot.

Aplikācijas un interneta soļi ar tarifu plānu Bite Priekšapmaksa

Priekšapmaksas kartes lietotāji, netērējot internetu, var lietot: banku (Citadele/Swedbank/Nordea/SEB un Norvik), transporta (Satiksme Rīgā/Transport LV/ Vilciens) un E-klases aplikāciju.

Vairāk par aplikāciju lietošanas noteikumiem atrodi  šeit 

Bite Priekšapmaksa lietotāji, samaksājot 1€, var aktivizēt 30 dienu pieeju Facebook/Draugiem/Waze/Viber un lietot šīs aplikācijas, netērējot internetu.

Lai aktivizētu 30 dienu pieeju, sūti: 

 • SMS ar tekstu Facebook uz 1600 
 • SMS ar tekstu Draugiem uz 1600 
 • SMS ar tekstu Waze uz 1600 
 • SMS ar tekstu Viber uz 1600 

Tarifu plānā Bite Priekšapmaksa ir iekļauti 100 MB interneta. Ja Tev nepieciešams lielāks interneta apjoms, Tavām ikdienas gaitām pieslēgsies interneta datu soļi.

Papildu datu soļi internetam

Pirmie 100 MB iekļauti tarifu plānā.

Pēc tam maksā par iztērētajiem:

100 MB = 1,42 €

500 MB = 3,56 €

2 GB = 6,40 €

6 GB = 9,96 €

10 GB = 12,09 €

Pēc tam maksā 0,04 EUR par katru iztērēto 1 MB.

 

Jurists lūdza pateikt

 • Tarifu plānos un papildpakalpojumos ir iekļauti zvani un SMS uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem un interneta lietošana, atrodoties Latvijā.
 • Mūsu cenas norādītas eiro ar PVN 21 %.
 • Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem 1 minūte.
 • Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem, speciālajiem numuriem un paaugstinātas maksas pakalpojumiem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6 % no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti brīdināsim par lielāku maksu.
 • Tāpat arī maksa par zvaniem un īsziņām uz citu valstu numuriem, un mobilajiem sakariem, atrodoties ārzemēs, tiek aprēķināta un pieskaitīta atsevišķi atbilstoši mūsu tarifiem.
 • Lūdzu ņem vērā, ka šos tarifu plānus izmantot atrodoties ārzemēs (viesabonēšanā) nav iespējams un tie izmantojami tikai Latvijā.
 • Mēs esam godīgi pret saviem klientiem un gribam, lai arī mūsu klienti būtu godīgi pret mums un citiem klientiem. Tāpēc mums ir Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politika. Lai viss patiešām būtu godīgi.
 • Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Ja ilgā saruna bija īsta un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunu.