Ierīču iegāde mājaslapā soli pa solim

Iegādes process
1. Pēc pasūtījuma noformēšanas mājaslapā, uz Tevis norādīto e-pasta adresi saņemsi informāciju, ka Tavs pasūtījums ir izveidots. E-pastā būs norādīts arī pasūtījuma numurs.
2. Tālāk ar Tevi telefoniski sazināsies kolēģi no tiešās piegādes nodaļas. Ņem vērā, ka kolēģi zvanīs uz to numuru, kuru norādīji, aizpildot pieteikumu.
3. Sarunas laikā kolēģi precizēs piegādes laiku, adresi un citu informāciju, kas nepieciešama līguma noformēšanai. Ierīču un pakalpojumu piegāde ir bez maksas. Bite sadarbojas ar DPD kurjeru dienestu, lai piegādātu pasūtījumus klientiem.
4. Norunātajā piegādes dienā saņemsi SMS no kurjera ar plānoto piegādes laiku. Ja gadījumā kādu apstākļu dēļ nevarēsi saņemt šo pasūtījumu norunātajā laikā, SMS būs norādīta informācija, kā piegādi var pārcelt.
5. Saņemot savu pasūtījumu, kurjers Tev iedos parakstīt līgumu. Tev būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte. Pirms parakstīt līgumu, lūdzu, pārbaudi savus personas datus, lai tie būtu pareizi ierakstīti līgumā.
 

Termiņi

Cik ātri vari sagaidīt zvanu no tiešās piegādes darbiniekiem?
Ja pasūtījumu noformēji līdz plkst. 15:00 – saņemsi zvanu tajā pašā dienā.
Ja pasūtījumu noformēji pēc plkst. 15:00 – saņemsi zvanu līdz nākošās dienas plkst. 15:00.
Ja pasūtījumu noformēji brīvdienā – zvanu saņemsi nākamās darba dienas laikā.
 

Cik ātri pēc tiešās piegādes darbinieku zvana saņemšanas DPD kurjers piegādās pasūtījumu?
Ja pasūtījumu formē līdz plkst. 15:00 – piegāde ir iespējama jau nākamajā darba dienā.
Ja pasūtījumu formē pēc plkst. 15:00 – piegāde būs pēc 2 darba dienām.
 

Svarīgi! Ja ierīce šobrīd nav pieejama mūsu noliktavā, darbinieks pastāstīs Tev, pēc kāda laika būs iespējama ierīces piegāde. Varēsi izlemt par turpmākām darbībām un vienoties par piegādi.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601