Distances līgumi

Ja starp Tevi kā patērētāju un Biti ir noslēgts distances līgums (ja esi vienojies par jaunas preces - ierīces, aksesuāra vai citas preces iegādi, vai esi pasūtījis pakalpojumu attālināti, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus - piemēram, Bites mājaslapu vai tālruni), tad Tu saskaņā ar tiesību aktiem, nenorādot iemeslu, vari izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā.

Lai to izdarītu, Tev rakstiski ir jāinformē Bite par savu vēlmi izmantot atteikuma tiesības - piemēram, nosūtot vēstuli pa pastu vai e-pastā. Šādā gadījumā sūti savu atteikumu uz info@bite.lv (ja atteikumu sūti elektroniski), vai uz Bites juridisko adresi, adresātā norādot: SIA „BITE Latvija”, reģistrācijas nr. 40003742426, juridiskā adrese Uriekstes ielā 2a-24, Rīgā, LV-1005 (ja atteikumu sūti pa pastu). 
Tavām ērtībām piedāvājam izmantot zemāk redzamo atteikuma tiesību veidlapu, kā arī nesteidzīgi iepazīties ar atteikuma tiesību noteikumiem.

Atteikuma tiesību veidlapa kopā ar noteikumiem “Par atteikuma tiesībām” ir pieejama šeit.

Ja tomēr vēlies atgriezt ierīci vai aksesuāru, tad iepazīsties ar atgriešanas noteikumiem šeit.

Ja Tev gadījumā radusies ķibele ar attālināti iegādātu preci vai pakalpojumu, Tu vari izmantot arī Eiropas Savienības mērogā izveidotu platformu, lai iesniegtu sūdzību - to izskatīs pilnīgi neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Šo platformu izveidojusi Eiropas komisija, lai bez tiesas, savstarpēji vienojoties, ļautu ES, Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas uzņēmējiem un patērētājiem izšķirt strīdus saistībā ar attālinātu preču un pakalpojumu iegādi.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601