Rēķina saturs

Pēc līguma nosacījumiem maksa par tarifu plānu un papildpakalpojumiem tiek aprēķināta 1. datumā un ir attiecināma uz visu mēnesi. Tāpēc, ja numuru iesaldēsi mēneša vidū, tad par šo mēnesi būs jāmaksā pilna maksa par tarifu, bet, kad pieslēgsi numuru atpakaļ, maksa būs proporcionāla no numura aktivizēšanas brīža līdz mēneša beigām.

Vai atbilde bija noderīga?

Visdrīzāk esi mainījis tarifu plānu uz lielāku iepriekšējā mēnesī, tāpēc rēķinā ir viena summa par sākotnējo tarifu un otrā – starpība līdz jaunā tarifa plāna cenai. Kopsummā ir jāmaksā tikai par lielāku tarifa plānu (kā arī par papildu pakalpojumiem, ja tādi bija pasūtīti vēl pie mazāka tarifa).

Vai atbilde bija noderīga?

Ja iepriekšējā mēnesī izmaksāji ierīces atlikušo vērtību salonā, tad kolēģi varēja Tev nosaukt atlikušo ierīces vērtību no tās dienas, kad biji salonā, piemēram, 15. datuma, līdz nomaksas termiņa beigām (tā ir tehniskā nianse un mainīt to nav iespējams). Savukārt summa no 1. līdz 15. datumam būs iekļauta rēķinā. Vari pārliecināties par to, atvērot sava rēķina pdf failu ManaBite pašapkalpošanās portālā. Paritinot uz nākamajām lapām, redzēsi, ka summa par ierīci būs nevis par pilnu mēnesi, bet gan proporcionāla, piemēram, no 1. līdz 15. datumam. Tas arī būs pēdējais maksājums par nomaksas ierīci. 

Vai atbilde bija noderīga?

No kādām pozīcijām veidojas summa par katru no numuriem var redzēt detalizētajā rēķinā, kas atrodams ManaBite pašapkalpošanās portālā. Ienāc savā profilā, izvēlies sadaļu Rēķini un uzspied uz PDF simbola. Atvērsies detalizēts rēķins. Paritini uz otru un nākamajām lapām, lai redzētu informāciju par katru no numuriem. 

Vai atbilde bija noderīga?

Detalizēto pārskatu par izmantotajiem pakalpojumiem atradīsi ManaBite pašapkalpošanās portālā (tikai web versijā). Ienāc savā profilā, izvēlies sadaļu Detalizēts pārskats.

Tālāk nepieciešams atzīmēt vajadzīgo laika periodu (no – līdz). Ja Tev reģistrēti vairāki numuri, jāizvēlas vajadzīgais un jānospiež Saņemt pārskatu. Ja nepieciešama informācija tikai par zvaniem vai tikai par SMS, tad vari atzīmēt izvēlnē, kādus tieši pakalpojumus vēlies redzēt pārskatā un jānospiež Saņemt pārskatu. Tālāk atzīmē, kāda formātā vēlies saņemt pārskatu un skaties pārskata failu.

Vai atbilde bija noderīga?

Detalizēti rēķini visiem klientiem pieejami ManaBite pašapkalpošanās portālā. Ienāc savā profilā, izvēlies sadaļu Rēķini un uzspied uz PDF simbola. Atvērsies detalizēts rēķins. Paritini uz otru un nākamajām lapām, lai redzētu informāciju par katru no numuriem. Informācija par rēķina summu tiek sūtīta arī uz e-pastu un SMS, ja esi izvēlējies šādas opcijas.

Vai atbilde bija noderīga?

Ja klientam izveidojas pārmaksa, tā automātiski tiks novirzīta nākamā rēķina apmaksai.

Vai atbilde bija noderīga?

Rēķini tiek sagatavoti katra mēneša 1. datumā, bet izsūtīti tie tiek nedaudz vēlāk. Ja Tev ir bijis kavēts maksājums, bet esi nomaksājis to starp 1. datumu un mirkli, kad saņēmi informāciju par rēķinu e-pastā, SMS vai pa pastu, informācija par Tevis veikto maksājumu vēl nebūs atjaunota un redzama rēķinā. Taču uztraukumam nav pamata – vienmēr vari ienākt ManaBitē un paskatīties, kāda ir aktuālā apmaksas summa.
Ja tomēr esi rēķinu apmaksājis, bet ManaBitē tas uzrādās kā kavēts rēķins – atsūti mums savu maksājuma uzdevumu un klienta numuru uz info@bite.lv, lai mēs varētu visu sakārtot.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601