Pakalpojumi atrodoties ārzemēs

Bites Interneta tarifu plāni ir paredzēti lietošanai tikai Latvijā.

Vai atbilde bija noderīga?

Ja Tava telefona iestatījumos ir izvēlētā automātiskā tīkla izvēle, tas automātiski pieslēgsies operatoram ar izdevīgākām viesabonēšanas cenām.

Ja izmanto manuālo tīkla izvēli, un vēlies noskaidrot, kādi operātori ir pieejami viesabonēšanā ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas, tad to var apskatīties šeit.

Atceries, ka Tavai drošībai, kad pieslēgsies citam operatoram, mēs sūtīsim SMS ar informāciju par to, kas tas par mobilo operatoru un ar kādām izmaksām jārēķinās, ja tādas ir.

Vai atbilde bija noderīga?

Detalizētu informāciju par Bitei draudzīgajiem operatoriem, kā arī zvanu, īsziņu un interneta izmaksām par pārējām pasaules valstīm atradīsi šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Atceries, ka pamata tarifu plānos Bite 1,5 GB, Bite 4 GB, Bite 8 GB, Bite 30 GB un Bite Neierobežots Baltijā ir iekļauti pakalpojumi lietošanai Eiropā.

Ar izmaksām vari iepazīties tabulā:

Tarifu plānsDatiIzejošie zvani EEZIenākošie zvani EEZSMS EEZIzejošie zvani, SMS ārpus EEZ
Bite 1,5 GBIekļauti 1,5 GB,
pēc tam 2.50 €/200 MB
Zvani un sūti SMS 33 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas.2,55 €/min.,
0,07 €/SMS
Bite 4 GBIekļauti 4 GB,
pēc tam 2.50 €/500 MB
Bite 8 GBIekļauti 8 GB,
pēc tam 2.50 €/1 GB
Bite 30 GBIekļauti 26 GB,
pēc tam 0.00183 €/MB
Bite Neierobežots BaltijāIekļauti 30 GB,
pēc tam 0.00183 €/MB
Bite SkolēniemIekļauti 16 GB,
pēc tam 0.00183 €/MB
Bite JauniešiemIekļauti 20 GB,
pēc tam 0.00183 €/MB
Bite Starts0.10 €/MB30 min. Pēc tam 0.10 €/min.-30 SMS. Katra nākamā 0.10 €/SMS
Bite Vietējais, Vietējais 100 MB0.10 €/MB0.10 €/min.0.02 €/min.0.10 €/SMS

Vai atbilde bija noderīga?

Jo tas ir izdevīgi un ērti! Nepieslēdzot datu paku 100MB datu solis izmaksās 7,99 €, un dati būs pieejami 24 stundas. Ar datu paku 200MB, 600MB un 1GB jeb 1024 MB izmaksās 12,50 € un dati būs pieejami 7 dienas.

Vai atbilde bija noderīga?

Ņem vērā, ka pakalpojuma izmantošanas izmaksas var pārsniegt Tevis uzstādīto Izmaksu kontroles summu vai kredītlimitu. Šādā gadījumā datu paku nebūs iespējams aktivizēt, pirms veiksi izmaiņas Izmaksu kontroles norādītajā limitā (ManaBite: Tarifu plāni > Izmaksu kontrole).

Savukārt, ja esi sasniedzis savu kredītlimitu (par to mēs atsūtīsim Tev SMS), sazinies ar mūsu apkalpošanas komandu info@bite.lv vai zvanot uz +37125851601.

Vai atbilde bija noderīga?

Internets ārpus Eiropas mēdz maksāt dārgi, tāpēc esam izveidojuši datu pakas, kas ļauj lietot internetu populārākajos ceļojumu galamērķos ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm par izdevīgākām cenām.
 

Esot ārzemēs, nosūti aktivizēšanas SMS, saņem apstiprinājumu un sāc lietot pakalpojumu. Saņemsi atgādinājuma SMS pie 50 % un 80% iekļauto datu patēriņa. Vairāk informācijas meklē šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Neaizmirsti, ka uz visiem Bites klientiem attiecās Godīgās lietošanas politika (GLP), kas regulē Bites pakalpojumu izmantošanu Latvijā un Eiropā.

Pirmā GLP daļa attiecās uz pakalpojumu lietošanu gan Latvijā, gan ārzemēs. Tajā atrunāti tādi aizliegumi kā pakalpojumu lietošana komerciālajos nolūkos vai to izmantošana aizliegtajās ierīcēs, pakalpojumus izmantošana, lai gūtu labumus no operatora u.c.

Otrā GLP daļa attiecās uz pakalpojumu lietošanu apjomu un uzturēšanas ilgumu Latvijā un ārzemēs. Bite pakalpojumi ir domāti Latvijas iedzīvotajiem, kas lielāko laika daļu pavada valstī, un uz ārzemēm izbrauc īsos ceļojumos vai komandējumos. GLP otrā daļa izskaidro divus kritērijus, kas palīdz mums noteikt, vai tiešām abonents uzturas lielāko daļu laika Latvijā vai ārzemēs, kā arī tiek izskaidrotas sekas, kādas var būt noteiktas par GLP neievērošanu.

Ar GLP noteikumiem vari iepazīties šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

1. Pārliecinies, vai ar savu esošo tarifu plānu Bites pakalpojumi Tev ārzemēs būs pieejami. Tarifu plāni Bite Vietējais, Bite Vietējais 100MB, Bite Priekšapmaksa Starts un Bites Priekšapmaksa neparedz pakalpojumu izmantošanu ārzemēs.

2. Pārliecinies, vai Tavam numuram nav bloķēti viesabonēšanas pakalpojumi - to vari pārbaudīt ManaBitē (Tarifu plāni > Papildpakalpojumi, meklē Viesabonēšanas liegumu).

3. Pārliecinies vai tavs telefons atbalsta viesabonēšanu un tā ir aktivizēta telefona iestatījumos. Ja Tu lieto telefonu ar Android operētājsistēmu, dodies uz Settings > Connections > Mobile networks > Network mode un aktivizē Data roaming. Ja Tev ir telefons ar iOS operētājsistēmu, dodies uz Settings > Mobile Data > Mobile Data Options un aktivizē Data Roaming.

4. Pārliecinies, vai Izmaksu kontroles limits atbilst Tava ceļojuma vajadzībām. Atceries, ka Izmaksu kontroles limitu un veidu vienmēr vari palielināt pats ManaBitē (Tarifu plāni > Izmaksu kontrole).

5. Pārliecinies, kādas būs izmaksas nonākot galamērķī, ja ceļo ārpus EEZ valstīm.

Informāciju par zvanu, SMS un interneta izmaksām ārpus EEZ valstīm atradīsi šeit. Neaizmirsti, ja plāno lietot internetu, mums ir datu pakas izdevīgākai interneta lietošanai populārākajos galamērķos ārpus EEZ valstīm.

Vai atbilde bija noderīga?

Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Džērsijā, Gērnsijā, Menas salā un Farēru salās pakalpojumu izmantošana būs par maksu. EEZ teritorijā, atrodoties tuvu robežai jebkurā valstī vai salā, jābūt uzmanīgam, jo Tavs telefons var pieslēgties tam operatoram, kuram būs visspēcīgākais signāls konkrētajā vietā. Lai izvairītos no pārsteigumiem, telefona iestatījumos izvēlies manuālo mobilā operatora izvēli. Tavam sirdsmieram nosūtīsim SMS ar izmaksām, kad pieslēgsies jaunam operatoram.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601