Kā skatīties sporta saturu?

Lai skatītos tiešraides kanālus, īpašus raidījumus un ekskluzīvu sporta saturu, jāizvēlas satura paka, kurā ir iekļauts Sports. Reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam ir iespējams tikai izvēloties satura paku TV un Filmas, taču, pieslēdzot šo paku, arī bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā ir iespējams nomainīt paku uz Viss iekļauts, tādējādi gūstot iespēju skatīties arī sporta saturu. Bezmaksas izmēģinājuma laikā nomainot TV un Filmas satura paku uz Viss iekļauts, līdz izmēģinājuma perioda beigām būs jāmaksā tikai abu saturu paku cenas starpība.
 

Par izmaiņām no 01.06.2021.

No 2021.gada 1. jūnija Go3 satura pakām tiek ieviesti jauni ikmēneša izcenojumi. Klientiem, kuri līdz šim lietoja Go3, saglabājas esošā abonēšanas maksa. Savukārt, pieslēdzot Go3 pēc 2021. gada 1. jūnija, spēkā ir jaunās cenas, kas atrodamas go3.lv un bite.lv

Ja klients ar Go3 abonentu pie Bites, kas aktivizēts līdz 2021. gada 1. jūnijam, vēlas mainīt satura paku uz citu, tad jārēķinās, ka izvēlētā satura paka būs pieejama tikai ar jauno cenu.

No 2021. gada 1. jūnija nav pieejama satura paka Starts. Esošie šīs satura pakas lietotāji to var turpināt lietot, saglabājot esošos nosacījumus. Taču jāņem vērā, ka mainot satura paku uz citu, nebūs iespējams atgriezties uz paku Starts.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601