Kā aktivizēt pirkuma apmaksu ar rēķinu?

Apple Store
Zem Settings jāatver savs Apple ID, jāizvēlas Payments&Shipping un jāizvēlas esošais maksājumu veids. Ja pie Apple ID vēl nav piesaistīts neviens maksājuma veids, jāizvēlas None.
Ja pie Apple ID jau ir piesaistīta maksājuma karte, jāizvēlas Change payment method. Lai dotajam Apple ID pievienotu apmaksu ar mobilā telefona rēķinu, jāizvēlas Mobile Phone Biling un jānospiež Next. Nākamajā solī norādi telefona numuru, kuram vēlies pievienot Apple platformās veiktos maksājumus. Tas var būt gan esošais, gan cits telefona numurs. Uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīta SMS ar apstiprinājuma kodu. Šis kods būs jāievada norādītājā Vertification Code laukā.
 

Google Play
Lai sāktu apmaksāt Google Play pirkumus ar savu mobilā telefona rēķinu, Tev ir jāpievieno iespēja veikt norēķinus no Bites konta – nospiežot uz aplikācijas cenas, atvērsies informācija par maksāšanas veidu. Nospied uz bultiņas, lai redzētu visas iespējas un izvēlies “Izmantot Bites norēķinus”.

Pievienojot iespēju apmaksāt pirkumus ar Bites rēķinu, no Tava telefona uz numuru 1399 tiks automātiski nosūtīta autorizācijas SMS. Šī SMS ir bezmaksas. Ja vēl ne reizi neesi iegādājies maksas aplikāciju caur Google Play veikalu, tad, pievienojot maksājumu veidu, Tev nāksies norādīt arī savu adresi. Turpmāk, veicot pirkumu caur Google Play veikalu, Tu varēsi izvēlēties veikt apmaksu, izmantojot Bites rēķinu.

Par katru veikto pirkumu saņemsi apstiprinājuma e-pastu uz piesaistīto Gmail kontu.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601