Kas ir Go3 un kā to pieslēgt?

Satura platformā pieejamas filmas, seriāli, tiešraides TV kanāli un sporta pārraides. Savukārt, sadaļā Filmu noma iespējams nomāt kases grāvējus, kas vēl tikko bija redzami kinoteātros. Satura klāsts tiek regulāri atjaunots un ar to vienmēr var iepazīties platformas interneta vietnē – www.go3.lv.

Tāpat, teju viss saturs tiek dublēts latviešu valodā, vai arī tam ir pieejami latviešu subtitri.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai atjaunotu Go3 paroli, jādodas uz interneta vietni www.go3.lv , jāizvēlas iespēja “Pieslēgties” un tad – “Aizmirsi savu paroli?”. Tālāk nepieciešams sekot soļiem, kas nodrošinās paroles atjaunošanu, ievadot savu Go3 Bite reģistrēto e-pastu.

Vai atbilde bija noderīga?

Nē, klienti ar savu priekšapmaksas numuru nevar verificēties Go3 servisā. Go3 Bite var pieslēgt tikai ar aktīvu pēcapmaksas numuru.

Vai atbilde bija noderīga?

 

Pārliecinies, vai Tava ierīce ir saderīga, sekojot saitei šeit.

Pārliecinies par interneta ātrumu – Go3 vari lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai pilnībā to izbaudītu, mēs rekomendējam interneta ātrumu vismaz 10Mb/s.

  • Izveido savu kontu - Go3 vari pieslēgt pats, dodoties uz saiti šeit.
  • Saitē Tev lūgs ievadīt savu Bites pēcapmaksas telefona numuru, uz kuru saņemsi verifikācijas kodu. Ievadot kodu mājas lapā paredzētajā vietā, nonāksi nākamajā solī – satura pakas izvēlnē. Ja vēlies izmantot bezmaksas izmēģinājuma periodu, izvēlies paku TV un Filmas.
  • Nākamais solis ir e-pasta ievade. Tev būs divas reizes jāievada savs e-pasts, ar kuru reģistrēsies Go3 platformā. Lūdzu, pievērs uzmanību, lai tas ir pareizi un precīzi ievadīts. Pabeidzot e-pasta ievadi un spiežot Tālāk, mājas lapa ziņos, ka reģistrācijas process ir pabeigts. Tajā brīdī tavs Go3 konts jau ir aktīvs un Tev atliek vien ielūkoties e-pastā, kuru ievadīji reģistrācijas procesā un sagaidīt tur ziņu no Go3. Šajā ziņā Tev lūgs izveidot savu Go3 paroli.
  • Ja ziņu nesaņem ilgāku laiku, paroli vari izveidot arī, dodoties uz www.go3.lv, spiežot “Pieslēgties” un izvēloties “Aizmirsi savu paroli?”, tad ievadi e-pasta adresi, ar kuru reģistrējies platformā un sagaidi ziņu par paroles atjaunošanu.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai skatītos tiešraides kanālus, īpašus raidījumus un ekskluzīvu sporta saturu, jāizvēlas satura paka, kurā ir iekļauts Sports. Reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam ir iespējams tikai izvēloties satura paku TV un Filmas, taču, pieslēdzot šo paku, arī bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā ir iespējams nomainīt paku uz Viss iekļauts, tādējādi gūstot iespēju skatīties arī sporta saturu. Bezmaksas izmēģinājuma laikā nomainot TV un Filmas satura paku uz Viss iekļauts, līdz izmēģinājuma perioda beigām būs jāmaksā tikai abu saturu paku cenas starpība.
 

Par izmaiņām no 01.06.2021.

No 2021.gada 1. jūnija Go3 satura pakām tiek ieviesti jauni ikmēneša izcenojumi. Klientiem, kuri līdz šim lietoja Go3, saglabājas esošā abonēšanas maksa. Savukārt, pieslēdzot Go3 pēc 2021. gada 1. jūnija, spēkā ir jaunās cenas, kas atrodamas go3.lv un bite.lv

Ja klients ar Go3 abonentu pie Bites, kas aktivizēts līdz 2021. gada 1. jūnijam, vēlas mainīt satura paku uz citu, tad jārēķinās, ka izvēlētā satura paka būs pieejama tikai ar jauno cenu.

No 2021. gada 1. jūnija nav pieejama satura paka Starts. Esošie šīs satura pakas lietotāji to var turpināt lietot, saglabājot esošos nosacījumus. Taču jāņem vērā, ka mainot satura paku uz citu, nebūs iespējams atgriezties uz paku Starts.

Vai atbilde bija noderīga?

Bezmaksas izmēģinājuma periods ir iespēja jauniem Go3 lietotājiem bez maksas gūt ieskatu Go3 lietošanā un piedāvātajās iespējās. Bezmaksas periodā pieejama satura paka TV un Filmas, kas piedāvā skatīties filmas, seriālus un tiešraides televīzijas kanālus ar septiņu dienu arhīva funkciju. Pēc bezmaksas perioda beigām, neveicot nekādas izmaiņas abonementā, izvēlētā satura paka paliek spēkā automātiski. Standarta maksa par satura paku tiek pievienota klienta Bites rēķinam.

Bezmaksas izmēģinājuma periods klientam ir pieejams vienu reizi.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 ir nākamās paaudzes televīzija, kas piedāvā skatīties gan ārzemju, gan latviešu filmas, seriālus, tiešraides TV kanālus un sporta saturu.

Go3 iespējams skatīties teju visās viedierīcēs, jebkur, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets. Atliek vien lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu – www.go3.lv

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601