SMS

Pārbaudi, vai Tavā telefonā ir pareizs īsziņu centra numurs. To vari pārbaudīt pie SMS iestatījumiem un tam jābūt +37125850115. Tāpat pārliecinies, vai telefona atmiņa nav pārpildīta ar saglabātājām ziņām.

Vai atbilde bija noderīga?

Pārbaudi sekojošas lietas:
  • pārliecinies, vai gadījumā neesi nobloķējis SMS sūtīšanu uz īsajiem un paaugstinātās maksas numuriem. To vari paveikt ManaBite - Tarifu plāni > Bloķēšana/Drošība > Pakalpojumu bloķēšana > Paaugstinātas maksas īsziņas;
  • ja sūti SMS uz maksas numuru, pārliecinies, vai nav sasniegts iImaksu kontroles limits. To Tu vari pārbaudīt un mainīt ManaBite - Tarifu plāni > Izmaksu kontrole.

Ja gadījumā nekas no iepriekšminētā nepalīdz, raksti uz info@bite.lv , zvani uz 1601(vai 25851601) vai ienāc kādā no Bites saloniem.

Vai atbilde bija noderīga?

Sastādot telefonā gara izmēra SMS ziņu, tā var tikt izveidota no vairākām savienotām īsziņām ar noteiktu maksimālo rakstzīmju skaitu katrā no tām, atkarībā no automātiski izmantotā kodēšanas algoritma, ko nosaka ziņā lietotās valodas specifika.
Tas nozīmē, ka telefonā Tu redzi vienu veselu ziņu, taču tīklā tā var tikt sūtīta ar vairāku SMS palīdzību, no kurām katra tiek tarificēta, balstoties Tevis lietotajā tarifu plānā.


Ja raksti ziņu, izmantojot latīņu alfabētu bez latviešu valodas alfabētā lietotajām diakritiskajām zīmēm (piemēram - “Man loti patik rakstit iszinas”), tiek pielietots 7 bitu kodējums. Ja rakstzīmju skaits vienā ziņā pārsniedz 160, tā tiek veidota no vairākām SMS, izmantojot zemāk norādīto rakstzīmju sadalījumu.

Maksimālais rakstzīmju skaits ar 7 bitu kodēšanas algoritmu
1 SMS = 160 rakstzīmes
2 SMS = 153 rakstzīmes + 153 rakstzīmes
3 SMS = 153 rakstzīmes + 153 rakstzīmes + 153 rakstzīmes


Ja raksti ziņu, izmantojot latīņu alfabētu ar latviešu valodas alfabētā lietotajām diakritiskajām zīmēm (piemēram - “Man ļoti patīk rakstīt īsziņas”) vai kirilisko alfabētu, tiek pielietots USC2 kodējums. Ja rakstzīmju skaits vienā ziņā pārsniedz 70, tā tiek veidota no vairākām SMS, izmantojot zemāk norādīto rakstzīmju sadalījumu.

Maksimālais rakstzīmju skaits ar USC2 kodēšanas algoritmu
1 SMS = 70 rakstzīmes
2 SMS = 67 rakstzīmes + 67 rakstzīmes
3 SMS = 67 rakstzīmes + 67 rakstzīmes + 67 rakstzīmes
 

SMS rakstzīmju maksimālais skaits tiek samazināts, lai nodrošinātu saistīto īsziņu pareizas secības atspoguļošanu.

 

Vai atbilde bija noderīga?

Ja telefonā nedarbojas nedz zvani, nedz SMS, nedz internets:
  • pamēģini restartēt telefonu;
  • pārliecinies, ka neesi nejauši telefonam ieslēdzis lidojuma režīmu;
  • izņem un no jauna ieliec SIM karti – dažreiz tā var izkustēties;
  • pārliecinies, vai šajā vietā ir pietiekams pārklājums;
  • pārbaudi, vai Tavas ierīces IMEI kods nav bloķēts. Noskaidrot IMEI kodu vari ievadot *#06# un nospiežot zvana pogu. Pēc tam pārbaudi savu IMEI kodu šajā vietnē.
 

Ja gadījumā nekas no iepriekšminētā nepalīdz, raksti uz info@bite.lv , zvani uz 1601(vai 25851601) vai ienāc kādā no Bites saloniem.

Vai atbilde bija noderīga?

Pārliecinies, vai iestatījumi ir korekti. Lai saņemtu MMS iestatījumus, nosūti SMS ar vārdu START uz numuru 1600 un atbildē saņemsi MMS iestatījumus. Noteikti saglabā tos un tad izslēdz un ieslēdz telefonu. Ja tas nepalīdz, sazinies ar mums, rakstot uz info@bite.lv vai zvanot uz 1601. Atceries, ka MMS sūtīšana darbojas tikai starp Bite numuriem!

Uzzini vairāk arī par MMS šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

SMS jeb ziņu centra numurs ir +37125850115.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601