Paaugstinātas maksas zvanu brīdinājums

Tas ir pakalpojums klientu sirdsmieram – brīdinājums par zvaniem uz paaugstinātās maksas numuriem.

Mēs piedāvājām 2 dažādus brīdinājumus. Vau Vau – šo pakalpojumu vari pieslēgt, lai katru reizi, zvanot uz paaugstinātas maksas numuru, Tu dzirdētu brīdinošu suņa rējienu klausulē. Ja neesi pārliecināts par to, vai vēlies veikt zvanu, pārtrauc to. Pēc zvana pārtraukšanas dažu minūšu laikā atnāks SMS ar zvana izmaksām. Pēc tās saņemšanas varēsi izlemt – zvanīt vai nezvanīt.

Balss brīdinājums – no 2018. gada 1. janvāra ir spēkā prasība informēt klientus par zvaniem, ja sarunas minūtes maksa pārsniedz 0,0298 € (bez PVN). Par dārgāku zvanu Bite informēs ar balss paziņojumu pirms savienojuma, nosaucot arī paredzētā zvana izmaksas minūtē. Pēc balss paziņojuma izskanēšanas ir iespējams izvēlēties – pārtraukt vai turpināt iesākto zvanu.

Vai atbilde bija noderīga?

Vau vau jeb suņa rējienu klausulē vari pieslēgt pavisam vienkārši – sūti SMS ar tekstu VAU IN uz numuru 1600. Savukārt atslēgt to varēsi, nosūtot SMS tekstu VAU OUT uz 1600.

Balss brīdinājums būs automātiski pieslēgts visiem klientiem. Ja tomēr vēlies no tā atteikties, raksti mums uz info@bite.lv, zvani uz 1601 vai ienāc kādā no Bites saloniem.

Vai atbilde bija noderīga?

Jā, šis pakalpojums ir bez maksas.

Vai atbilde bija noderīga?

No 2018. gada 1. janvāra ir spēkā prasība informēt klientus par zvaniem, ja sarunas minūtes maksa pārsniedz 0,0298 € (bez PVN). Par dārgāku zvanu Bite informēs ar balss paziņojumu pirms savienojuma, nosaucot arī paredzētā zvana izmaksas minūtē. Pēc balss paziņojuma izskanēšanas ir iespējams izvēlēties - pārtraukt vai turpināt iesākto zvanu.

Šis pakalpojums pieejams šādiem ar tarifu plāniem: Bite 1,5 GB, Bite 4 GB, Bite 5 GB, Bite 8 GB, Bite 20 GB, Bite 30 GB, Bite 50 GB, Bite Neierobežots Baltijā 5G, Bite Neierobežots Baltijā, Bite Vietējais 100 MB, Bite Starts, Bite Skolēniem un Bite Jauniešiem. Bites klientiem pakalpojums ir pieejams bez papildu maksas.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601