Godīgās Lietošanas Politika

Mums ir dažādas SMS par GLP. Sākumā mēs vienmēr sūtīsim brīdinājumu, lai vari pamainīt savus lietošanas paradumus. Par pakalpojumu ierobežošanu vai GLP papildmaksas stāšanos spēkā vienmēr brīdināsim ar SMS, kurā arī būs izskaidrota tālākā rīcība.

Vai atbilde bija noderīga?

Ar pilnu GLP aprakstu vari iepazīties šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Godīgās lietošanas politika (GLP) regulē Bites pakalpojumu izmantošanu Latvijā un Eiropā. Tā sastāv no divām daļām:

Pirmā GLP daļa attiecās uz pakalpojumu lietošanu gan Latvijā, gan ārzemēs. Tajā atrunāti tādi aizliegumi kā pakalpojumu lietošana komerciālajos nolūkos vai izmantot tos aizliegtajās ierīcēs, izmantot pakalpojumus, lai gūtu labumus no operatora u.c.

Otrā GLP daļa attiecās uz pakalpojumu lietošanu apjomu un uzturēšanas ilgumu Latvijā un ārzemēs. Bite pakalpojumi ir domāti Latvijas iedzīvotajiem, kas lielāko laika daļu pavada valstī, un uz ārzemēm izbrauc īsos ceļojumos vai komandējumos. GLP otrā daļa izskaidro divus kritērijus, kas palīdz mums noteikt, vai tiešām abonents uzturas lielāko daļu laika Latvijā vai ārzemēs, kā arī tiek izskaidrotas sekas, kādas var būt noteiktas par GLP neievērošanu, līdz pat pakalpojumu ierobežošanai.

Savam GLP patēriņam vari sekot līdzi www.manabite.lv – ienāc savā profilā un paritini līdz pašai lejai, ieraudzīsi tabulu, kurā atspoguļosies gan viesabonēšanā pavadīto dienu skaits, gan pakalpojumu patēriņš. Kā arī, mēs vienmēr savlaicīgi sūtīsim brīdinājuma SMS.

Pilnus GLP noteikumus meklē šeit.

Vai atbilde bija noderīga?

Jā, ja gadījumā Tu esi pārkāpis GLP otro daļu - pēdējo 4 mēnešu periodā esi uzturējies ārzemēs vairāk kā 50% no laika un esi iztērējis vairāk kā pusi no tarifa plānā iekļautajiem pakalpojumiem, atrodoties ārzemēs. Tev var tikt piemērota GLP papildmaksa: zvaniem 0,0266 EUR/min.; SMS 0,0048 EUR/SMS; internetam 0.00183 EUR/MB (ar PVN).
Papildmaksa būs piemērota, kamēr būsi ārzemēs. Kad kāds no kritērijiem vairs neizpildīsies, papildmaksa tiks atcelta.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601