Filmu noma

Filmu noma ir sadaļa platformā, kurā pieejamas jaunākās un aktuālākās filmas, kuru lietošana neietilpst nevienā no abonēšanai paredzētajām satura pakām. Filmas iespējams atsevišķi iznomāt, maksājot pie katras konkrētās filmas norādīto cenu un lietojot filmu noteiktu laiku. 

Filmu iegāde notiek, apstiprinot pirkumu ar Go3 platformas PIN kodu. Maksa par filmu tiek pieskaitīta Bites rēķinam, papildus Go3 abonēšanas maksai.

Iegādājoties filmu no Filmu nomas, tā ir pieejama jebkurā ierīcē, kurā lietotājs ir autentificējies ar savu Go3 lietotāja e-pastu un paroli. Pēc norādītā nomas perioda beigām filma vairs nav pieejama, neatkarīgi  no tā, cik reižu tā ir skatīta.

Ar jau iznomāto filmu sarakstu un datumu, līdz kuram tā ir pieejama, Go3 lietotājs var iepazīties sava konta iestatījumos, sadaļā “Mani pirkumi”.

Vai atbilde bija noderīga?

Go3 platformas PIN kods ir četru ciparu kombinācija, ar kuras palīdzību iespējams apstiprināt pieaugušo satura skatīšanos, kā arī iegādāties filmas no Filmu nomas.

Pēc noklusējuma Go3 PIN kods ir 1234 un to pret citu var nomainīt Go3 profila iestatījumos.

Vai atbilde bija noderīga?

Lai rūpētos par drošību, katram Go3 lietotājam ir pieejams limits filmu iegādei no Go3 Filmu nomas - 40 EUR mēnesī (neskaitot Go3 abonēšanas maksu). Limita ietvaros ik mēnesi iespējams pasūtīt filmas. Ja limits tiek sasniegts, vai filmas iegāde potenciāli pārsniegtu limitu, filmu iegādāties nav iespējams.

Šo limitu pēc klienta lūguma iespējams gan palielināt, gan iestatīt 0 EUR apmērā, tādējādi bloķējot Filmu nomas pakalpojumu. Limitu iespējams mainīt, sazinoties ar Bites Klientu apkalpošanas speciālistu.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601