Bite Neierobežots Baltijā 5G

28,75 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Bite Neierobežots Baltijā 5G
28,75 € / mēn.
Stationary router
1 €
28,75 € / mēn.

Bonusi

Rūpējies par savu un savas ģimenes drošību internetā ar Antivīruss Plus! Kontrolē satura un lietotņu pieejamību, ierobežo interneta lietošanas ilgumu, nodrošinies pret kiberuzbrukumiem un pasargā savu informāciju. Izmanto visas šīs priekšrocības pirmos 3 mēnešus bez maksas. Maksa par papildpakalpojumu pēc bezmaksas termiņa beigām - 1,99 €/mēn.

Pasargā sevi negaidīta darba zaudējuma, kā arī ilgstošas savas vai bērna slimības gadījumā ar Rēķina apdrošināšanu, jo šādas neveiksmes gadījumā par Tava Bites rēķina apmaksu līdz pat 6 mēnešiem parūpēsimies mēs. Izmanto šīs priekšrocības pirmos 3 mēnešus bez maksas. Maksa par papildpakalpojumu pēc bezmaksas termiņa beigām - 1,99 €/mēn.

Aiztaupi nepatīkamus pārsteigumus ar Ekrāna apdrošināšanu! Apdrošini savas jaunās vai mazlietotās ierīces ekrānu un dzīvo mierīgi, jo vajadzības gadījumā ekrāna remonta izdevumus segsim mēs, pat pēc ražotāja garantijas beigām. Izmanto šīs priekšrocības pirmo mēnesi bez maksas. Maksa par papildpakalpojumu pēc bezmaksas termiņa beigām - 2,99 €/mēn.

Tas ir Bites izstrādāts tehnisks bezmaksas drošības risinājums, kas automātiski bloķē telefonkrāpnieku zvanus, kas maskēti par Latvijas numuriem. Tādējādi samazinot iespēju izkrāpt klientu naudu vai privātos datus.

Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi balss tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.