Jaunais Samsung The Freestyle projektors tūlīt būs klāt!

Pasteidzies pasūtīt to iepriekšpārdošanā un saņem Galaxy Watch4 viedpulksteni un ērto projektora ceļojuma futrāli komplektā tikai par 1€!

Pieteikties

Noteikumi

Kas ir The Freestyle?
The Freestyle ir vieds, mazs, ērti lietojams un pārnēsājams Bluetooth projektors Tavam tālrunim, ar ko Tu vari atspoguļot un baudīt savu iecienītāko saturu no jebkuras vietas, jebkurā leņķī.

Nomērķē un atskaņo!
Sākot ar istabas sienām un virtuves galdiem, beidzot ar mājokļa ārsienām un grīdām - The Freestyle 180 grādu darbības konstrukcija sniedz Tev brīvību stara notēmēšanā, video atskaņošanā un liela ekrāna efekta izbaudīšanā. Pateicoties ierīces kompakta izmēra korpusam, Tu vari viegli to ievietot savā mugursomā un paņemt izklaidi sev līdzi, lai kurp Tu dotos.

Viegla iestatīšana
The Freestyle uzstādīšana ir izteikti vienkārša! Projektors optimizē ekrāna izmēru, veic automātisku fokusēšanos un nolīmeņo attēlu, pat ja tas tiek raidīts netiešā leņķī. Tas pats paveic grūtāko darbu, lai Tu varētu ērti iekārtoties un izbaudīt savu iecienītāko vizuālās izklaides saturu, kad un kur to vēlies.

Visaptveroša skaņa
Spēcīga audio skaņa, ko vari paņemt sev līdzi. Vienalga vai organizē dzimšanas dienas ballīti, rīko grila vakaru ar draugiem savā pagalmā vai atpūties pie dabas krūts, The Freestyle projektora skaļrunis raida skaņas viļņus visos virzienos, radot patiesu ieskaujošas un atmosfēriskas skaņas baudījumu.