Lai bērns vienmēr sasniedzams

Esi pārliecināts par bērna drošību arī ārpus sava redzesloka ar Super G bērnu pulksteņiem

 

Bērnu drošības pulkstenis

Super G Active

 • IP67 ūdens drošība ļaus nedomāt par laikapstākļiem
 • Drošs, izturīgs pulkstenis ar dzidru 1,3 collu IPS ekrānu
 • Krāsaini ekrāna attēli un pulksteņa dizains jautrākai ikdienai
 • Soļu skaitītājs un pulsometrs, lai mazais zina, ko sastrādājis
 • Ērta SOS poga, lai informētu vecākus par nepatīkamiem brīžiem
5,75 € / mēn.

Pieteikties

 

Bērnu drošības pulkstenis

Super G Active S

 • Zvani un SMS tikai uz un no vecāku iestatītiem numuriem
 • Soļu skaitīšanas, pulsa un ķermeņa temperatūras sensori
 • Ērta mobilā aplikācija pulksteņa pārraudzīšanai
 • Bērna atrašanās vietas noteikšana un SOS poga
6,00 € / mēn.

Pieteikties

Super G spējas

Kvalitatīvi

Pateicoties GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijām, seko bērna gaitām aplikācijā

Universāli

Ar pulksteni var zvanīt un saņemt zvanus no iepriekš ievadītiem numuriem

Nav jāinstalē

Ērtā SOS poga ļauj viegli dot ziņu vecākiem par satraucošiem mirkļiem

Ērti pieslēgt

Super G pulkstenis ļauj bērnam zināt precīzu laiku un laika prognozes

Super G mobilā aplikācija

 1. Atrašanās vieta

  Super G pulkstenis, izmantojot GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijas ļauj vecākiem mobilajā aplikācijā redzēt bērna atrašanas vietu un atrašanās vietu vēsturi. Pulkstenis atjauno šo informāciju atkarībā no iestatījumiem reizi 10 minūtēs, 30 minūtēs vai reizi stundā (enerģijas taupīšanas režīmā). Atrašanās vietas informāciju iespējams atjaunot arī ikreiz, kad tiek atvērta aplikācija.

Ko par Super G jautā citi

Gaidīšanas (vietas noteikšanas) režīmā Super G pulksteņi darbosies līdz pat 48 stundām, bet Super G Active - nedaudz ilgāk. Nepārtrauktas sarunas režīmā baterijas izlādēsies 1 stundas laikā. Ja Super G izmanto regulāri, pulksteni vērts lādēt katru vakaru.

Svarīgi atcerēties, ka Super G mobilās lietotnes sadaļā "Iestatījumi" ir iespējams ieslēgt bateriju saudzēšanas režīmu, kura laikā pulkstenis reizi stundā automātiski atjaunos savas atrašanās vietas informāciju, taču vecākiem saglabāsies iespēja, katru reizi ieejot aplikācijā, pieprasīt pulksteņa aktuālo atrašanās vietu. Pulksteņa uzlādes laiks – 2-3 stundas ar 1A/5V lādētāju.

Bite Super G pulksteņus piedāvā kopā ar Bites tarifu plānu. Tajā iekļautās 200 min / 50 SMS / 200 MB bez papildu maksas būs pieejami arī visās Eiropas Savienības valstīs. Ja neizdosies iekļauties noteiktajos limitos, tad, atrodoties ES valstīs, maksa par katru pārtērēto vienību būs 0,06€. Ārpus Eiropas Savienības maksa tiks aprēķināta saskaņā ar Bites standarta viesabonēšanas tarifiem. Lai no pulksteņa varētu piezvanīt atrodoties ārvalstīs, atcerieties, ka Super G mobilās lietotnes "Telefonu grāmata" numuri vienmēr jāieraksta, priekšā pievienojot valsts kodu (+371 Latvijai).

Tas ir iespējams, ja izvēlēsies dalīties ar aplikācijas personīgā konta lietotājvārdu un paroli ar kādu, kam pilnībā uzticies. Nav ieteicams atļaut citiem pieeju pulksteņa Super G vadībai.

Jā, Super G aplikācijai iespējams pievienot vairākus pulksteņus, kuriem vari sekot līdzi.

Ja Super G pulkstenis atrodas klajā laukā, uz ceļa vai telpās tiešā logu tuvumā un ir tieši sasniedzams GPS satelītu raidītajiem signāliem, tad tā atrašanās vietu var noteikt pat ar 50 metru precizitāti. 

Ja GPS signāls nav uztverams, pulksteņa atrašanās vieta tiek noteikta pēc tuvākajām mobilā tīkla bāzes stacijām. Šādā gadījumā atrašanās vieta tiks noteikta ar precizitāti līdz 5000 m.

Papildus pulkstenis atrašanās vietu nosaka pēc Wi-Fi piekļuves punktu signāliem. Ja pulkstenis, atrodoties telpā, uztvers Wi-Fi piekļuves punkta signālu un šī piekļuves punkta atrašanās vieta būs zināma Google Maps, tad aplikācija precīzi parādīs, kurā ēkā pulkstenis pašreiz atrodas.

Bērnu drošības pulkstenis telpās uztver arī citu ēku vai plakņu atstarotu GPS signālu. Satelītiem pārvietojoties, uztvertais signāls un līdz ar to arī vietas attēlojums var nedaudz atšķirties arī tad, kad pulkstenis nav kustībā.

Šo pulksteņu priekšrocības visvairāk novērtēs vecāki un bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Super G Blast modelis piemērots mazākiem bērniem, Super G Active - vecākiem bērniem. Pulksteņi ne vien pilda klasiskā pulksteņa funkcijas un ļauj attālināti noteikt bērna atrašanās vietu, bet arī nodrošina bērniem un viņu vecākiem tik svarīgo saziņas funkciju - iespēju zvanīt, sūtīt balss paziņojumus no pulksteņa uz vecāku telefonu un otrādi, kā arī saņemt pulkstenī teksta paziņojumus. 

Šos pulksteņus iespējams izmantot arī mazāku bērnu pieskatīšanai (masu pasākumos, koncertos un arī ikdienā).

Iegādājoties bērnu drošības pulksteni pie Bites, klienti iegādājas risinājumu, kas ietver kā pulksteni, tā izdevīgu tarifu plānu par vienu mēneša maksu. Pulkstenis darbosies kā Latvijā, tā viesabonēšanā ES valstīs un citur.

Pulkstenim tiks nodrošināta 2 gadu garantija, turklāt Bite gādās par visu nepieciešamo atbalstu, ieskaitot konsultācijas par ierīču lietošanu.

Super G aplikācija un pulksteņa lietotne ir pieejama kā latviešu, tā arī angļu un krievu valodās.
Pulkstenis un aplikācija ir izstrādāti ES saskaņā ar personas datu aizsardzības un citiem noteikumiem. Serveri, kuri nodrošina Super G aplikācijas darbību, atrodas ES.