Bērnam pirmais viedpulkstenis, vecākiem - sirdsmiers

Ātra saziņa un redzama bērna lokācija reāllaikā

 

Bērnu drošības pulkstenis

Super G Active Pro

 • Zvani un SMS tikai uz un no vecāku iestatītiem numuriem
 • Soļu skaitīšanas, pulsa un ķermeņa temperatūras sensori
 • Ērta mobilā aplikācija pulksteņa pārraudzīšanai
 • Bērnu atrašanās vietas noteikšana un SOS poga
4,96 € / mēn.6,50 € / mēn.

Apskatīt

 

Bērnu drošības pulkstenis

Canyon Jondy

 • Zvani un SMS tikai uz un no vecāku iestatītiem numuriem
 • Ērta mobilā aplikācija pulksteņa pārraudzīšanai
 • Bērnu atrašanās vietas noteikšana un SOS poga
 • IP67 ūdens un putekļu noturība, bezrūpīgai lietošanai
4,96 € / mēn.6,50 € / mēn.

Apskatīt

Bērnu pulksteņu iespējas

Kvalitatīvi

Pateicoties GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijām, seko bērna gaitām aplikācijā.

Universāli

Ar pulksteni var zvanīt un saņemt zvanus no iepriekš ievadītiem numuriem.

Nav jāinstalē

Ērtā SOS poga palīdz viegli dot ziņu vecākiem par satraucošiem mirkļiem.

Ērti pieslēgt

Tas ļauj skaitīt soļus, klausīties mūziku, spēlēt spēles un pat uzņemt attēlu.

Mobilā aplikācija

Canyon Jondy

 1. Atrašanās vieta

  Bērnu pulkstenis, izmantojot GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijas ļauj vecākiem mobilajā aplikācijā redzēt bērna atrašanas vietu un pārskatīt atrašanās vietu vēsturi. Informācija tiek atjaunota, atkarībā no iestatījumiem, reizi 10 minūtēs, reizi 30 minūtēs, reizi stundā (enerģijas taupīšanas režīmā) vai ikreiz atvērot aplikāciju.

Ko par bērnu drošības pulksteņiem jautā citi

Gaidīšanas (vietas noteikšanas) režīmā Canyon Jondy darbosies līdz 2 dienām, Super G Active Pro līdz pat 4 dienām. Ja pulksteni izmanto regulāri un aktīvi, to vērts lādēt katru vakaru.

Svarīgi atcerēties, ka mobilās lietotnes sadaļā "Iestatījumi" ir iespējams ieslēgt bateriju saudzēšanas režīmu, kura laikā pulkstenis reizi stundā automātiski atjaunos savas atrašanās vietas informāciju, taču vecākiem saglabāsies iespēja, katru reizi ieejot aplikācijā, pieprasīt pulksteņa aktuālo atrašanās vietu.

Bite bērnu drošības pulksteņus piedāvā kopā ar Bites tarifu plānu. Tajā iekļauts 200 min zvaniem, 50 SMS, 200 MB interneta bez papildu maksas, kas būs pieejami arī visās Eiropas Savienības valstīs. Ja neizdosies iekļauties noteiktajos limitos, tad, atrodoties ES valstīs, maksa par katru pārtērēto vienību būs 0,06 €. Ārpus ES maksa tiks aprēķināta saskaņā ar Bites standarta viesabonēšanas tarifiem. Lai no pulksteņa varētu piezvanīt atrodoties ārvalstīs, atcerieties, ka viedpulksteņu mobilās lietotnes telefonu grāmatā numuri vienmēr jāieraksta, priekšā pievienojot valsts kodu: +371 Latvijai.

Jā, tas ir iespējams, daloties ar savu aplikācijas personīgā konta lietotājvārdu un paroli ar kādu, kam pilnībā uzticies. Taču mēs neiesakām dot citiem pieeju pulksteņa vadībai.

Jā, bērnu drošības pulksteņu pārvaldības aplikācijai iespējams pievienot vairākus pulksteņus, kuriem ērti sekot līdzi.

Ja pulkstenis atrodas klajā laukā, uz ceļa vai telpās tiešā logu tuvumā un ir tieši sasniedzams GPS satelītu raidītajiem signāliem, tad tā atrašanās vietu var noteikt pat ar 50 m precizitāti. 

Ja GPS signāls nav uztverams, pulksteņa atrašanās vieta tiek noteikta pēc tuvākajām mobilā tīkla bāzes stacijām. Šādā gadījumā atrašanās vieta tiks noteikta ar precizitāti līdz 5000 m.

Papildus pulkstenis atrašanās vietu nosaka pēc Wi-Fi piekļuves punktu signāliem. Ja pulkstenis, atrodoties telpā, uztvers Wi-Fi piekļuves punkta signālu un šī piekļuves punkta atrašanās vieta būs zināma Google Maps, tad aplikācija precīzi parādīs, kurā ēkā pulkstenis atrodas.

Bērnu drošības pulkstenis telpās uztver arī citu ēku vai plakņu atstarotu GPS signālu. Satelītiem pārvietojoties, uztvertais signāls un līdz ar to arī vietas attēlojums var nedaudz atšķirties arī tad, kad pulkstenis nav kustībā.

Šo pulksteņu priekšrocības visvairāk novērtēs bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem un viņu vecāki. Canyon Jondy modelis piemērots mazākiem bērniem, Super G Active Pro - vecākiem bērniem. Pulksteņi ne vien pilda klasiskā pulksteņa funkcijas un ļauj attālināti noteikt bērna atrašanās vietu, bet arī nodrošina bērniem un viņu vecākiem tik svarīgo saziņas funkciju - iespēju zvanīt, sūtīt balss paziņojumus no pulksteņa uz vecāku telefonu un otrādi, kā arī saņemt pulkstenī teksta paziņojumus.

Šos pulksteņus iespējams izmantot arī mazāku bērnu pieskatīšanai (masu pasākumos, koncertos un arī ikdienā).

Iegādājoties bērnu drošības pulksteni pie Bites, klienti iegādājas risinājumu, kas ietver kā pulksteni, tā izdevīgu tarifu plānu par vienu mēneša maksu. Pulkstenis darbosies kā Latvijā, tā viesabonēšanā ES valstīs un citur.

Pulkstenim tiks nodrošināta 2 gadu garantija, turklāt Bite gādās par visu nepieciešamo atbalstu, ieskaitot konsultācijas par ierīču lietošanu.

Aplikācija un pulksteņa lietotne ir pieejama kā latviešu, tā arī angļu un krievu valodās.
Pulkstenis un aplikācija ir izstrādāti ES saskaņā ar personas datu aizsardzības un citiem noteikumiem. Serveri, kuri nodrošina pulksteņu pārvaldības aplikācijas darbību, atrodas ES.