Droši un bez limitiem

Novērojot strauji pieaugošo interneta patēriņu jauniešu telefonos, esam pilnveidojuši tarifu plānus, nodrošinot neierobežotus sakarus gan skolēniem, gan jauniešiem līdz pat 24 gadu vecumam.

Bite Skolēniem

Latvija un Eiropa

Bite Jauniešiem

Latvija un Eiropa

Būt skolēnam ir izdevīgāk

Ja Tavam bērnam vēl nav 18 gadu, nomaini tarifu plānu uz Bite Skolēniem un iegūsti neierobežotu interneta apjomu izdevīgāk!

Noderīga informācija

Izmaiņas tarifu plānā un saistošajos noteikumos tiks veiktas automātiski. Ja jaunie nosacījumi ir pieņemami, nekādas papildu darbības nav jāveic.
Lai pieslēgtu kādu no tarifu plāniem, Bites salonā klātienē būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu ar skolēna dzimšanas datiem vai bērna dzimšanas apliecību. Pakalpojumu vari pieslēgt arī attālināti, izmantojot digitālos risinājumus – šajā gadījumā lūgsim norādīt bērna personas kodu un bērna dzimšanas datumu. Vairāk uzzini tarifu plāna aprakstā.
Jaunie tarifu plāni būs spēkā no šā gada 1. maija. Izmaiņas rēķinā parādīsies, saņemot rēķinu par maiju, jūnija sākumā. Ja Tev ir bankā noformēta automātiskā rēķina apmaksa ar uzstādītu rēķina limitu, tad pārliecinies, vai to nevajag nomainīt.
Lai Tu justos drošs par saviem mobilajiem tēriņiem, aicinām uzstādīt Izmaksu kontroli. Norādi savu tēriņu limitu – un mēs laikus brīdināsim, kad tas tuvosies. Ja Izmaksu kontroli jau esi uzstādījis, tad ņem vērā – ja Tavs jaunais tarifu plāns maksā vairāk, nekā šobrīd ir uzstādītais tēriņu limits, tad pirms 1.maija tas automātiski tiks palielināts, lai nosegtu jaunā tarifu plāna izcenojumu.

Zirneklis jaunā telefona ekrānā?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Droši ņem līdzi tikko iegādāto telefonu piedzīvojumos! Mēs piedāvājam Tava jaunā telefona ekrāna apdrošināšanu, jo zinām, ka negadījumi notiek. Pirmajā reizē, iegādājoties telefonu ar kādu no Bites pamata tarifu plāniem, saņemsi ekrāna apdrošināšanu 1 mēnesi bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Atkal uzkāries?

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bites tarifu plāniem pakalpojums pieejams neierobežotu periodu bez maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Nepazūdi no sakariem

PĀRKLĀJUMS

Bites tīkls kļūst arvien jaudīgāks! Esam parūpējušies, lai mūsu 875 bāzes stacijas nodrošinātu teicamu tīkla pārklājumu ikvienam Bites klientam visā Latvijā. Jau tagad Rīgā, Valmierā, Jelgavā un arvien jaunās Latvijas vietās jau ir pieejams arī 5G interneta iespaidīgais ātrums.

Eiropā kā mājās

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto internetu 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no izstādes Vācijā vai vienkārši izmanto navigācijas aplikācijas īstā ceļa meklējumos.

Vairāk par pakalpojumu šeit.